marcelo adrian carrusca

pur3vil
geçen sene libertadores kupası sao poulo-estudiantes finalinde macın penaltı atıslarında son penaltıyı bu üstün (!) insan kullanıp atamamıştır.basarılarının galatasaray’da da devamını diliyoruz.
suppiluliuma
kulübeye alışmış futbolcudur. kanımca maçları izlerken artık çekirdek çitleyip birasını içmektedir. golü kaçıran arkadaşlarına küfür ediyor olabilir, sinirden sigara üstüne sigara içiyor da...

maçı izlerken "ulan o golü ben bile atarım" diyen sıradan bir taraftardan tek farkı, kırk yılda bir bu şansı elde edebilmesidir.
trantula
galatasarayın neden kenarda oturttuğu belli olmayan yetenekli futbolcu. gerçi ayhan gibi all-star ayarında(!) bi futbolcum olsa ben de oynatmazdım....
memre
river plate ve boca nın almak için yarıştığı fakat türkiyeye hala ve hala uyum sağlayamamış gönderilmesi olası futbolcu.
hergele
laf olsun diye yapılan transferlerden biriydi.zaten lafta kaldı o genc yetenek, geleceğin maradonası gibi yakıştırmalar.galatasaray a geleli 1 yılı gecti daha ne uyumu sağlayamadı anlamadım.sasa iliç gibi bir oyuncuyu gönderen yönetimin hala elinde tutttuğu boşuna para ödediği topçudur yazık.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol