madonna

0 /
aysemayse
aynı röportaj sırasında, fotoğraf çekimleri de yapılmış fotoğrafların bir kısmı sanırım şuradan görülebilir.

http://www.harpersbazaar.com/fashion/fashion-articles/madonna-fashion-shoot-1113#slide-1
soluk benizli zenci
eskiye değer verme zihniyetinin tabulaştırdığı popun kraliçesi. oyuncular için de geçelidir bu, misal ali poyrazoğlu gençken vasat bir oyuncuydu, bir nebze ilerlemedi ama yaşlandığı ve gözlere aşinalık kazandırdığı için usta oyuncu olarak anılmakta. donna summer bile öldükten sonra kim ne yapsın madonnayı bu saatten sonra.
independence
gunumuzde bu kadar ilgi gormesini anlamlandiramiyorum. madonna’nin zamani papa don t preach zamanlariydi, true blue zamanlariydi, en maksimumn la isla bonita zamanlariydi. $imdi turkiye’ye geldi, haberlere gore yollar kilitlendi.

haydi cocuklugumuzda tamam, muzik ilahi gibi bir $eydi ama bugun bir ozelligi kalmami$ olmaliydi benim du$unceme gore. demek ki ben yanilmi$im, sozlukte bile herkes konserde anasini satayim.
independence
bogazda yemek yerken garsonu cagirip bogazi gostererek "burasi yapay gol mu?" diyebilen dunya stari. lan once gittigin ulke hakinda, lan hadi ulkeyi de gectim de gordugun deniz hakkinda once azicik bi bilgi al sonra konu$? kadina anitkabir’i gostersen burasi maket mi diye soracak, hal vaziyet onu gosteriyor.
independence
7 haziranda verecegi konser icin dun ak$am istanbul’a geldi.

http://webtv.hurriyet.com.tr/3/33311/20700533/1/madonna-kirmizi-haliyla-karsilandi.aspx
proserpina
yılların ne yaparsa yapsın eskitemeyeceği biyonik kadın statüsüne erişmiştir. günleri sistematik bir biçimde planlıdır ve asla spontane değildir, gariptir. sonuç mükemmeldir, o ayrı.
alorarola
marjinal görülen popüler kültürü ile hazreti isa’yı getiremediği gerekçesiyle kendini aforoz ettirip, bu işi özünden vurmak deyip kabala öğretisine dalıp, hz ibrahimi yer küreye indirmeye çalışan emperyalizm ürünü hatun.
greyfurt
ömür boyu hayran kalınacak insandır. aile boyu süperstar’dır.(michael jackson gitti bu kaldı. allah uzun ömürler versin kendisine)
zipirinsan
benim için madonna, like a prayerdır. la isla bonitadır. onu geçtim, madonna evitadır. evita madonnadır. öyle de bi güzelliktir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol