madonna

0 /
bloody mary
yanılmıyor isem guy ritchie beyfendi de eski eşine ’seni seviyorum, ama o madonna!’ diyerek madonna hanımefendinin önemini vurgulamıştır..gösteri dünyasının kraliçesi, işine saygıda kusur etmeyen, enfes görünümlü kısacası dışardan görüntüsüyle dünyanın en başarılı kişileri arasına girebilecek derecede kaliteli müzisyen, dansçı, madonna!hülya avşar bile kendisiyle kıyaslamıyorsa muhakkak vardır bir şeyler zaten..

edit:kendisi yatakta nasıl acaba onu çok merak etmekteyim, o kasla sabaha kadar yorulmaz muhtemelen..
zipirinsan
benim için madonna, like a prayerdır. la isla bonitadır. onu geçtim, madonna evitadır. evita madonnadır. öyle de bi güzelliktir.
tedirgin sazan
(bkz: power of goodbye) adli muhte$em cali$masi beni derin du$uncelere gark eden, like a virgin diyerek bir doneme damgasini vurmu$, rivayet odur ki on alti ya$ina kadar fahi$elik yaparak hayatini kazanmi$ harika $arkicidir.
spooky
ozellikle 80’li yillarin sonu ve 90’larin basindaki pop patlamasi icinde buyuyen cocuklar icin gercek bir star olan madonna’nin turk hayranlari tarafindan acilmis bir sitesi bulunmaktadir.gercekten cok kapsamli bir site olup madonna ile ilgili her sey mevcuttur.
http://www.madonnaturk.com
spooky
son zamanlarda cocuklar icin yazmaya basladigi hikaye kitaplarindan besincisini gectigimiz gunlerde piyasaya cikarmistir.
bbgdekikedininpornoizleyipwhiskasyemesi
asil adi madonna louise ciccone olan madonna 16 agustos 1958 yilinda michigan’da dunyaya geldi.
!978’de okulunu yarim birakip cebinde 35 dolarla new york’a gitti. burada tezgahtarliktan buyuk gruplarda dansciliga dek pek cok is yapti. bu arada yavas yavas muzikle ilgilenmeye basladi. 1982’de ilk cikisini yapti. bir plak sirketiyle anlasma imzaladi, kirkbeslikleri abd’de epey satti.1984’te "like a virgin" sarkisiyla tum dunyada tanindi. bir yil sonraysa ilk filmini cevirdi: desparately seeking susan (umutsuzca suzan’i ararken). ayni yil aktor sean penn ile evlendi. dort yil evli kaldilar. like a prayer sarkisinin klibinde azizlerle opustugu icin koyu dindarlar ayaga kalkti. o da skandal yaratmanin ne iyi bir reklam oldugunu kesfetti ve bunu kullandi.1992’de maverick adli bir produksiyonsirketi kurdu.1996’da evita filmini yapti 1983 tarihli "madonna" adliilk albumunden bu yana 13 tane album yapti.2000 yilinda birbirine cok zit iki odul kazandi. ingiliz cosmopolitan dergisinin sectigi "dunyanin en cok imrenilen 100 kadini" listesinde 1 numara oldu. madonna, rupert everett ile birlikte rol aldigi " the next best thing " adli filmde abbie adli bir yoga hocasini canlandirdi. her ne kadar dingin bir yasam surse de haraketlilikten ve degisiklikten odun vermeyen bir diva olarak yasiyor
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol