komedi dükkanı

0 /
independence
doneminin en ba$arili yapimiydi. halen daha ne zaman bo$ vaktim olsa, ne zaman canim sikilsa mutlaka youtube’dan acar bir bolumunu izlerim.
independence
bugune kadar bizi hic yalniz birakmadiginiz icin te$ekkur ederiz. / dukkan cali$anlar alt yazisi ile son bulan program. final bolumunde de pek cok bolumden alintilar yapmi$lar.
independence
ekranlarin kahkaha dendigi zaman en hakkini veren programiydi. samimiydi her $eyden once ve dogaclamaydi, dolayisi ile ustun bir zeka i$iydi kim ne derse desin. yazik ki gun itibari ile ekranlara veda etti. sezon sonu falan da degil, hepten tamamen bitti. cok cok yazik oldu.
kopgelgunahlarindan
küçük kadınlar dizisindeki ’armi’ karakterini canlandıran hande soral’ın keşfedildiği programdır.
hande soral bir gün arkadaşlarıyla birlikte, komedi dükkanı dizisini izlemeye gitti, hayatı değişti. hande soral, tolga çevik ile konuk oyuncu olarak sahneye çıktı. sahnede beş dakika kalması gerekirken tam kırkbeş dakika kaldı.
çıkarken de komedi dükkanı’nın yapımcısı fırat bey; hande soral’ı yanına çağırıp oyunculuk yapmak isteyip istemediğini sordu. böylece hande soral’ın ekran serüveni de başlamış oldu.. başarılı oldugunu da düşünüyorum,devamını dilerim...

independence
bu programa kimi zaman oyle guzel seyirciler de interaktif olarak katiliyor ki, boyle kizlarin bu ulkede var olduklarini ancak boyle programlar araciligi ile gorebiliyoruz. bu haftaki programa hazal diye bir kiz cikti ki dibim du$tu arkada$.
rutubet
günü değişmişti,izlemiyodum uzun zamandır.eski gününe geri dönmüş ve ben bugün sarp’ı keşfettim, abi yarıldım resmen yaa.
independence
bu programda sarp isimli bir eleman var, tolga cevik kadar komik bir cocuk yemin ederim. her $eyden once cok dogal, o dogalligi da kendisini inanilmaz komik yapiyor.
independence
harika bir program olmasina harika bir program tamam da, sahneye davet edilen konuklar biraz daha kendilerini bilsele, sahneye cikinca kendilerini kaybetmeseler komik olmak zorundaymi$ gibi hissetmeseler daha iyi olacak.
independence
bu kadar ba$arili olabilmesinin en buyuk sebebi seyirci ile interaktif bir $ekilde gercekle$iyor olmasidir, yani bence oyledir, degilse de yanilmi$im demektir, dunyanin sonu degil ya allah allah.
mitili
4 marttan itibaren cuma günleri yayınlanacakmış. yayın saati 22:30.

http://www.startv.com.tr/program/komedi-dukkani-427/4660.html
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol