komedi dükkanı

0 /
the wall
kelimelerle ve anlamlarıyla oynamayı çok iyi bilen bi ekip tarafından hazırlandığı belli olan ve salağa yatma konusunda charlie chaplin e rakip olabileceğini düşündüğüm program.

(bkz: tolga çevik)
(bkz: salih kalyon)

bu arada çok güzel tepkiler alıp, atv yada ntv tarafından satın alınabilir. herkes izler, tolga çevik ile salih kalyon reklamlarda oynar, haber bültenlerine konuk olur. ama aksi de gerçekleşerek 3 hafta sonra yayından da kaldırılabilir. benim tek bildiğim, geçen hafta gülmekten karın kaslarımın ağrımış olmasıdır.
independence
cok komik, kesinlikle cok komik program.amaci mizah olan bir programin cok komik olmasi, dogal olarak ba$ariyi da beraberinde getiriyor.tolga cevik ve salih kalyon’un insanustu performansi, tam anlamiyla komedi dukkaninin vitrininde sergilenen mizahi zeka gibi bir $ey.

tam emin olmasam da tv8’de cuma gunleri saat 20:45 de yayinlaniyor.buyuk kanallar nasil kacirdi bu programi onu da bilemedim.
tayfa75
bugun son bolumde metriksi isleyen, esek kuyrugu ile yukleme yapan, metrikste cigir acan program.

gulmece ve keyifli zaman anlaminda bu bilgice aradigini veren izlenilesi bir tv programi.
tayfa75
bu aksam izlenmekte olan bolumde, yonetmenin israrla ali baba ve kirk haramilerine, noel baba ve geyigini soydurma calismalarini, katilarak ve yer yer yarilarak izledigimiz, tv denen su aptal kutusundaki renkli program. tiyatro apartmasi.

kadronun 2 tiyatrocu ve diş ses olarak yonetmenden olustugunu dusununce hem ali baba, hem kirk haramiler, hem geyik, hem noel baba renklerinin tutturulmasi konusunu gozunuzde canlandirmayi bir deneyin olmadi bir goz atin derim.
tamu
tolga çevik’in aynı anda hem geyik, hem kırk harami, hem de noel baba’yı bekleyen küçük kız clara rolüne büründüğü, enfes güldürü programı.

edit: an itibariyle, psikopat sesli küçük çocuk muhittin olmuştur tolga çevik.
independence
uykusuzluktan kahrolan gozleri bile i$ildatabilen, tolga cevik’in ozellikle mimikleri ile harikalar yarattigi tiyatro dukkani.oyle bir dukkan ki vitrinine baktikca bakasi geliyor insanin.
tayfa75
amerika’ yi bilmeyenler icin ozetleyen program.

amerika’ ya gocmus turk ailesinin oglu muhittin babasina sorar;
- baba amerika’ li cocuklara her sene gelen noel baba, bize neden ugramiyor?
baba olayi kavramis kendinden emin;
- cunku biz turk’ uz, ayrimcilik yapiyorlar oglum...
angelus
her güzel yayının, veya her populer olmuş programın bir benzerinin diğer kanallara da siyaret etmesi geleneğinden muaf tutulmasını dilediğimiz bir programdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol