knight online

0 /
mesaq
insanların oyunun içinde kendilerini kedi, köpek, çiçek, böcek sandıkları hayali meydan muharebelerine dalarken ailelerinin dağılma noktasına geldiği bağımlılık yaratan ve internet üzerinden oynanan bilgisayar oyunu.
doppiomovimento
yakın zamanda steam'e geçen oyun. bir dönem internet cafe sahiplerini zengin etmiş, uğrunda çok saatler harcatmıştır. 2004-2005 yılları arasında kendisini oynayıp bırakmışımdır
satanist yiyen kedi
sadece bocek kesmekten ibaret olmayan yanli$ tanitilmi$ oyun.oyunda güçlenip diger oyuncular ile pk yapmaya başladığınızda oyundan zevk almak için ödeyeceğiniz paraların haddi hesabı olmayacaktır.
sepulturk
oynamaya başladıktan 1 saat sonra insanı bayan, böcek kesmekten başka bir olayı olmayan bedava bir mmorpg oyun. dünyada en çok türkler rağbet etmektedir oyuna ve oyun içinde küfürler gırla gitmektedir. eğer illa ucuza bir mmorpg oynanmak isteniyorsa guild wars tercih edilmelidir.
rahatsizz
bizim sınıftaki knightcı gencligın muhabbetını taaki oyuna baslayana kadar moron gibi dinlediğim oyun

aslında cok saglam muhabbet ediolarmıs harbiden
kuzux
3 kez başlayıp 3 kez bıraktığım oyun.her yeni ek paket çıkışında tekrar başladım.bir kez de private server denedim.olmuyo her yer türk dolu onlar da oyunun içine ediyor
myname
hiç oynamadığım oynamayıda düşünmediğim oyun. bana göre bu oyun insanları insanlıktan çıkarmaktadır. oynayan insanlar ne zaman biraraya gelseler tek konu knight onlinedır. oynamayan biri için muhabbetlerini dinlemek de iğrençtir. muhabbete sadece bakarak katılırsınız. bir espri yaparlar anlamazsınız ama sadece tebessüm etmekle yetinirsiniz. öyleki ettikleri küfürler bile bu oyun hakkındadır.
satanist yiyen kedi
oyunda leveli dü$ük ki$ilerin kasıldıgı bir bölge vardır ve buranın en güçlü canvarı orc watcherdır ve oyunun da parti kurma istegini belirlemek için kullanılan genel sözcüğü "party pls"dir.bir tanidigima gelen pm:

-ya $urda bi adam var party istedim oldurdu beni
-adi ne
-orc watcher.(!)
eldrun
frp ile alakası olmayan saçma sapan bir oyun.bir hafta bile olmamıştı oynamayı bıraktığımda.buna benzer silk road adında başka bir oyun vardır.knight’ın süslenmiş versyonudur.onda da pek bir numara yoktur.
al bundy
okulun tenefusunde arkadaslarimin sinifin arka bolumune siralari cekip derste bile surekli konustuklari nicklerini 50 lwl oldum savas var vs vs yaptiklari sevdigim ama biktigim oyun
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol