kız için arkadaş satmak

reddy
kisiliginde saticilik olmayan bi insanin bile icine dusebilecegi durum,hatun olayy insana neler yaptirmiyo ki...
p t n
erkegin pisirikligindan, korkusundan olur. adam gibi dik dursa, elini masaya vursa, sen ne diyorsun diyebilse kiza, ben onlarla beraber buyudum, beraber dayak yedim, beraber universiteye girdim diyebilse sorun kalmaz. ayrica biz erkeklerin heryere kiz arkadasiyla gitme merakinin da buyuk katkisi vardir. karistirma arkadasinla sevgilini, hic sorun kalmaz. ikisiyle ayri yri gorus, ama hep kizla gorusmek zorundaymis gibi davranma. sonra arkadaslarina vallahi hic zaman yok dersen seni bir temiz doverler.
bi de bu eksikti
anlayışlı bir arkadaşa sahipseniz hiç sorun yaratmayacak hadisedir çünkü arkadaşınız anlayışlı ise söylersiniz kızla buluşçam diye o da anlayışla ok başka zamana gibi bişeyler der. bu durumu kabullenemyecek arkadaşlar edindiyseniz o da sizin mallıgınız.
edit: iş bu yukardaki büyük büyük konuştuğum entry çok kötü bir şekilde götüme girmiştir. satılmanın hiç bu kadar koyacağını tahmin etmimiştim
purkinje
çok şanssız erkeklerin kullanacağı kelimeler topluluğudur. bu erkekler o kadar şanssızdır ki her şeylerini paylaşabilecekleri, uğruna her şeyden vazgeçebilecekleri, iki kişiyken bir kişiymiş gibi tek ruhta buluşabilecekleri insanı henüz bulamamışlardır, bulanı da anlayamamışlardır. sevgili değil, kız arkadaş sahibi olabilmişlerdir ancak.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol