kıskanmayan trip atmayan hediye istemeyen sevgili

pipolarbozuk
ilişki envanterime baktığımda benimdir. skalayı yükseltiyorum biliyorum ama genel olarak beynimi bu tarz konulara meyil edemiyorum. hediye almayı da vermeyi de sevmem maddi tasarlanmış cicili bicili şeyler yada wouuw dedirtecek hediyeleri aramak bulmakla zaman kaybetmek insanın doğasına aykırı. yada bu hediyeler gelince gözlerin büyümesi falan. fakir misin amk. kendin alamıyorsun sana sevgilin bağış yapıyor seninde gözlerin büyüyor kendini prenses sanıyorsun falan. ne gerek var. ikincisi. kıskanmak insanın içinde bastırabileceği yada seviyeyi dengede tutması gereken bir acizlik sendromudur. kişi kendini başka birinden düşük gördüğü an bu aciz sendromla çırpınır. yazık. nietche gibi düşünmek lazım biraz. yada sana basitinden söyliyim kardeşim. ''banane mk.'' demeyi bilmek gerekir. kıskandığın kişinin asla sen olamayacağını bildiğin zaman zaten kıskanılan kişi olursun. trip atma konusuna değinmeyeceğim. net olup istediğin şeyleri belli et.
bilgisozlk
bir robot tasarlasam bu kadar olur ki...
nerde böyle bi sevgili diyerek geçiştirebilirim bu konuyu ancak,ya tutarsa diyerekten nasrettin hocayada slm çakmak isterim.
umut garibin ekmeği...
selimowski
hayatima giren kadinlardan hicbirini kiskanmayarak ve trip atmayarak uzun sureli iliskiler yasadigim olmustur yeter ki kadina ne vermek istediginizi bilin ve kadinin ne istedigini.kiskanmak trip atmak benim bunyemin bulundurdugu seyler degil.

tanim : vardir boyle sevgili aramaya inanin
attilailhansevenadam
3 dalda da yeterli meziyete sahip olarak dahil olduğum insan grubu.

beni seven zaten benimledir niye kıskanayım, sevmeyeni istediğin kadar kıskan ne farkettirir diyerek kıskançlığın

insanlara trip atarak onlara eziyet ettiğinizi, bu antipatik tavırla kendinizden soğuttuğunuzu diyerek trip atmanın

hediye istemek hediye almayı gerektirir kafa kafaya gelir maliyet olarak, bu yüzden isteme eziyetini çekmek yerine ne istiyorsan kendin almalısın diyerek hediye istemenin

ne kadar mantıksız olduğunu açıklamış oldum. tişikkirlir
sixsigma
iyi bakın ölmüş mü?

atmiyorum trip filan,hediye de istemiyorum senden,git kimle gezersen gez karismiyorum triplerinde değilse nabzı kontrol edilesi sevgili.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol