kaan kural

0 /
sadri alyyk
ilk olarak fanatik basket’in nba sayfasinda yazan daha sonra milliyet’e nba yazilari yaziyordu. simdi vatan’da nba disinda butun spor dallari hakkinda yazilar yaziyor. ozellikle tenis yazilarida ilgi cekicidir.
sinirsahibi
gerek ses tonu gerekse, sagliksiz yapisi ile; "bakin iste fast food ne hale sokuyo adami" turevinden cumlelerin sarfedilmesine yol acan, yanindaki partneri murat kosova’yi studyo gerisinde tokatladiktan sonra, elinden cift pideli durumunu alip bi guzel yedikten sonra, program sirasinda dislerini "ncik ncik" yaparak temizleyip, "raptors soyle, memfis boyle, aman aksam bi tuzlama ceksek mi ki" diyen, murat murathanoglu’nun uzatilmis unlu harflerini bile mumla aratan, bir gazetede yazdigina gore cola uzmani(!) ama mesleginin ne oldugu kestirilemeyen program sunucusu partneri. ya da baska bir is sahibi.
p t n
sempatik adam, kendini dinletiyor, basketboldan anliyor, ismet badem gibi yilisikta degil, efendi. bir keresinde bir haber programinda kolayla ilgili bir habere kola uzmani sifatiyla yorum yapmisti.
seyhmerat
her ne kadar gorunusu devasal olsada sanki hep cocuk gibi kalmaya calisan biri gibi gozukuyor bana..nba tv’de ozellikle de onun yorumladigi maclari daha bir keyifle izlemekteyim,yorumlari bana her zaman mantikli gelmistir,ancak serbest atis konularindaki yorumlari beni yarmaktadir,birisi icin iyi serbest atis atamaz dediginde adam ikisinide atiyor,iyi atar dediginde adam kaciriyor buda komik durumlara yol aciyor maclari izlerken..kendisi ayrica acaip kola icen birisi oldugu icin colaturka cikmadan once halk arasinda onu ilk test eden insandir...
376
esasında ben severim bu adamı.çok sempatik gelir bana ve bilgilidir.lakin tahmin katilidir..nba de lig başlamadan önce yaptığı tahminler genelde tepetaklak gider.
radioslave
manyak nba bilgisine sahiptir,yorum kabiliyeti o kadar olmasa da fena değildir,konuşma tarzı çok hızlı ve kelimeleri yuttuğu için rahatsız eder.

iki murat tarafından da maç sunularında döt edilir,dışlanır
emir
nba severlerin yakından tanıdığı sanki şişman olmasının sebebi o kadar bilgiyi zayıf bir vücuda sığdıramamasından ileri gelen nba hakkında oyuncuların aile içi ilişkilerine varıncaya kadar herşeyi bilen yorumcu. ayrıca görünüş se ve hızlı konuşması itibariyle çok tatlı bir insandır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol