ismail türüt

0 /
mitili
bazı insanlar vardır ciddi ciddi eleştirme düşüncesi bile insanı yorar, boş iştir çünkü. işte bu tam olarak öyle biri. faşist desen teşekkür edecek, cahil desen küfür edecek. hiçbir anlamı yok.
aysemayse
şöyle gömlek çeşitleri mevcuttur.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=251415061637725&set=a.247306928715205.57217.192886387490593&type=1&theater
kopgelgunahlarindan
havvam havalanirsin
düser yuvarlanirsin
havvam kocaya gitme
belki bana kalirsin.

şarkı sözleri kendisine aittir. son derece itici,kaba ve de saygısız oldugu bilinen karadenizli sanatçıdır.
clear conscience
faşist,yalaka,cıvık,seviyesiz olma haricinde en önemli özelliklerinden birisi kadın düşmanı olmasıdır.sadece kadın değil ’tarabya’da uşaklar etiler’de yumuşaklar’ vecizesiyle eşcinsel düşmanı olduğunu da netleştiren ancak daha sonra fatih ürek ya da aydın benzeri fotoğrafları medyaya düşünce,etme kulum bulursun inleye inleye ölürsün hesabı koca göbeğini tutarak kaçışan tavuktur kendisi.
independence
bir sabah programina cikiyor ve ayni programa birisi "ben ismail turut’un hayraniyim" diyerek baglaniyor, olanlar da sonra oluyor zaten.

+ e sen me$hur olmadan once benden geldin tencere aldin, me$hur oldun hala $u tencerelerin parasini odemedin. bu tencerelerin fiyati 20 lira, sen 20 senedir $arki soyluyorsun. veresiye vere vere batti bu dukkan?

- lan ne tenceresi? sikerim $imdi tencereni senin, siktir git lan!

aha a$agi yukari muhabbet boyle yemin ederim. youtube linkini falan bulursam az sonra linki veririm.

edit: aha da link;

http://tinyurl.com/6ancz36
independence
buyuk ve tarafsiz bir sanatci oldugunu a$agidaki $eyle(ismini bilemedim turku mu $arki mi yagdanlik mi her neyse i$te) yeniden cumle aleme duyurmu$tur;

(bkz: ismi melih gokcek tir)

kisa zamanda kendisinden "bokunu yedigim ki$i tektir, ismi recep’tir" $eklinde bir $ey daha seslendirmesini bekliyoruz. ba$bakani gucendirmemek lazim.
independence
bu ki$inin okudugu turkulerin sozlerinin olmasina esasen hic luzum yok, nasil olsa bir $eyler soylerken ne dedigi asla anla$ilmiyor.bu sebeple soz falan da yazmasina gerek yok, ver alttan muzigi bu da mirmirmirmir bir $eyler soylesin biz nasil olsa onu turku falan zannederiz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol