ismail türüt

0 /
wilson
derhal olmesi en azindan ses tellerini kaybetmesi gerektigine inandigim, son derece simarik ve bir o kadar sisko olan laz kokenli sarkici.
janisjoplin
uzayli oldugundan suphelendigim ve her an meraba dunyali ben dostum demesini bekledigim, koca kafali, portlek gozlu ,berbat sesli oynak sarkici.
comengineer
zekeriya beyaz tarafından bölücülükle suçlanmıştır.sebebiyse ismail türütün istanbul türkçesiyle konuşmamasıdır.ismail türüt ise :
" ben
-ankara da kar yağsa rize de üşiyurum
bir asker şehit olsa yanıp tutişiyurum-
diyirum sen nediyusun da" demiştir.
alchoburn
son olarak kanal d haber’e ’evet ülkücüyüm gizleyecek değilim ama türkü’de kastedilenler yanlış aksettiriliyor’ diyerek bir yerlerimizle gülmemizi de sağlamıştır.
zekirbelli
zamanında uğur mumcunun ölümüyle ilgili duyulan üzüntünün belirtildiği bi programda "ben onu tanımıyorum" diyerek suratına öğürmeme neden olan o gün bugündür itinayla tiksindiğim karadenizin kalıplı "ayıbı".
roker phy
karadeniz müziğine emek verirdiğine şüphe bulunmayan ancak ama karadeniz müziğinin gelişmesine hiçbir katkısı olmadığı da orta da olan laz temsilcisi.
teomanyak
son zamanlarda " plan yapmayın plan " şarkısıyla gündeme oturmuş..
bi gazeteye verdigi demeçte "şarkıda geçen ogün ve yasin kelimelerinin hrant dink cinayetiyle ilgisi yok. karadeniz’de oynanan oyunlara dikkat çekmek istedim’’diyerek beni benden almış..
şarkıyı bile araba plakasına baglamış.. ( 34 mhp xx )
her fırsatta ülkücü oldugunu dile getiren .. terleyen metabolizma..
sepulturk
her eve lazım bir insandır. zira öyle bir anatomisi vardır ki mutfak tüpünden farksızdır. tüpün mü bitti, çağır ismail tüpüt’ü tak dedantörü ağzına oohh miss.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol