instrument

0 /
pessimistic
üzerine giydiği birbirinden güzel g-string,tanga ve jartiyerler ile msnden bana kamerasını açıp defile yapmış,gecemi renklendirmiş hayata bakış açımı değiştirmiş erkek yazar.gerçi erkek dememe kendisi çok kızıyor ama ne yapim elimden kaçtı.bu arada söylemeden geçemiyecem travesti çağrı gibi olmak istediğini yaptığı defilenden sonra ki küçük sohbetimizde dile getirdi.resmini merak edenler için link hemen aşağıda;

http://www.artshole.co.uk/arts/artists/ema%20mandicevska/mr.g-string.jpg

p.s: evet ondan çok hoşlanıyorum.cinsel tercihimiz kimseyi ilgilendirmez ve evet hollandaya gidip evlenecez orada rahat rahat sevişeceğiz.


sepulturk
kesinlikle beyinsiz olmayan yazardır. hatta kendi beynimi direk entegre ettiğim yazardır. evet kendi beynim 2 gram bir şeydir ama yine de beyin vardır.
expert3
geleneksel xxx bulusmasinda bize patatesli sigara boregi yapan adam. ayrıca; karni yarik, imam bayildi, makarna, pilav, baklava ve birkac yemek tarifini enjekte etmis kisi. bu adamın elinden her is geliyormus, dün bunu bir kez daha ögrendim. bildigi orgu teknikleri ile kendisinden ilmek atlayan ablalar arayıp bilgide alıyorlarmis. ayni zamanda ps2 de oyun bile oynayarak her konuda bilgisini gostermistir bu adam. yaptigi böregin, ben mideye indirmeden once cekilmis son fotografi ise asagidaki link’te bulunmaktadir.

http://img526.imageshack.us/my.php?image=spa0086xo1.jpg
armour
bilgiçken de, çömezken de, olsa da, olmasa da; hüsnüniyet kişilik, başarılı yazar, iyiliği ve iyi yerlerde olmayı hak eden güzel insan.
orqn
klasik bir türk taraftardır.

maçın ilk dakikaları,galatasaray yenilirken

#897499

maç sonu,galatasaray kazanınca

#897584

independence
tahminim o yondedir ki kimi zaman bir $eylerin kafasina giriyor bu adam ama neyin kafasinda oldugunu ben henuz cozemedim.

$oyle ki;

-instrument- sipsi çok zenginmiş. ben de bok gibi para kazanıyorum. sözlüğü satın almaya karar verdik. kaç para istiyosun?

bu bir houston yazi$masidir.
mitili
#566497.

yillardir ben ve ara$tirma takimimin ana konusu olan bir mevzuyu aydinlatmi$ ki$idir. ekibim adina da kendisine mute$ekkir oldugumuzu soylemeyi borc bilirim.
seri eksi oy veren ibne
aylar sonra yolda karşıma çıkmış adam. onca ay aynı odada kaldığım adamdır. nickini değişmiş. hayırlı olsun yeni nicki. kendisinden özür dilemek için atmadığım takla kalmadı. artık sözlüğe bile girmiyordum sırf o yüzden. affetti sağolsun. eşşeklik etmeyeceğime söz verdim. çömez de olmuş kendisi. hadi hayırlısı.
expert3
surekli bir ipneligimi arayan yazar. yok hic vazgecmeyecek diye korkuyorum. bulması neyse de desifre etmesi cok kotu oluyor. birde 2 sayfan hayırlı olsun lan zibidi...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol