instrument

0 /
nys
zirveye katılma kararını verdiğinde bir iki sohbetimiz olmuştu. gelip bize şarkılar söyleyecek, bizimle beraber oyunlar oynayacaktı. durgun başlamamızdan dolayı ilk dakikalarda ’’hadi söylesene be’’ diyemedim. eh doğal karşılarsınız ki yeni tanıştık ve aramızda kocaman dağlar vardı. hepsini yıktığımızda gitmek zorunda kaldı ve gitti. biz söyledik, biz oynadık. ikinci sözünü hatırlatıyorum şu an itibariyle. gelecek dönemlerde hem çalıp, hep söyleyip, hemde ceza olaraktan oynayacak ! yapamaz demeyin on parmağında on marifet vardır. bu arada hem karizmatik hemde sıcak bir bilgiçtir. öpüyorum kendilerini buradan.
erroristgirl
farkına vardım ki,

beni tanımadan önce böyle bir imaj yaratmışım.

#1004185

beni tanıdıktan sonra nasıl biriyim şimdi gözünde merak etmekteyim.

hadi bakalım.
erroristgirl
kulak misafiri olduğum kadarıyla, gezsin tozsun bu adam. müziği de bahane etsin. nick’ide baya yakışmış, "tam not verdik" dedirten yazarımız.
"kendisine özel zirve yapılsın" diyebileceğimiz sanatçımız. dinleyelim biz de, şenlenelim. çalsın sazlar oynasın bilgi sözlükteki kızlar.
independence
eskiye nazaran cok daha yaki$ikli olmu$ bu adam. bi kere di$lerinin beyazligina bayildim. bana ne oluyorsa artik. kadikoy’de bar falan acmi$, dedim mekanin ic kismina bir sandalye koy, paso oradayim.
secret
#983816
teşekkür ederim. daha önce kendisine bişey yazmamı bekleyen bunu beklediğini bilmediğim için hiç bir şey yazmadığım ve şimdi yazmak için geldiğim şey. tesadüflerimin en güzeli,en sevimlisi,en kıymetlisi ve zamansız süprizler yaptığım tek insan.
zotac
#983776
şimdi yoksa da dert etmesin aslında, ünlü sanatçılarımız bile var bu kaderi paylaşan, onlar da hayata küsmemiş bak şimdi diva ünvanı bile almışlar. neden bir diva da sen olmayasın ki ?
esrakesh
#983689

özellikle kadınlar ve caroline hakkında yazdığım entryleri takip ettiğini farkettiğim bilgiç. kendimce bir anlam veremedim doğrusu. sözlük yetkililerine sesleniyorum beni rahat bıraksın. üstüme gelmesin.
zotac
yanlış bilgi vermiştir.#983742

hep merak ettim, ikimizde de bir anormallik yoksa neden bizim konuşmalarımız hep home made porn tarzına dönüşüyor aceba diye ? hatta kendimi çok yargıladım, kızdım kendime, yakışır mı delikanlı adamlara, böyle sevgili gibi muhabbetler dedim. bunalıma doğru dört nala gidiyordum ki, ferahlatan bir açıklama geldi kendisinden.

#983590
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol