içtikce sevgiliyi hatırlamak hatırladıkça içmek

0 /
goretomb
ictikce sevgiliyi hatirlamak hatirladikca icmek ve kimilerinin de telefona sarilmasi saat kac olursa olsun kisiyi aramasi ile gelisen hadise.
naho$ diyaloglara gebe bir durumdur.
webgum
sevgiliyi hicbir zaman unutmamakdir. sadece icerken degil, her harekette sevgili hatirlamaktir. cunku o insanin bir parcasi haline gelir. eli ayagi olur. onsuz hicbirsey yapmak istemez insan.

ama ozellikle icerken farklidir. cunku ozaman butun gunun sikintisindan kurtulup insan kendiyle basbasa kalir. eline bir kadeh ickisini alir. guzel seyler dusunur. sevdigini ozler insan. onunla her saniye birlikte olmak ve birlikte icmek ister.
expert3
sevgilisinden bir an once unutup kurtulmak isteyen kisinin en buyuk handikapidir bu. icerek unutmak ister fakat ictikce hatirlar. bu dongunun sonu aci cekmektir.
isimsiz kahraman
ki?i sevgiliden ayrilmadiysa eger, bu davranis karsi tarafin hosuna gidecek ve hatun ki?i surekli hatirlanmak istemek gibi bencilce bir hisse kapilip er kisiyi icirip icirip ayyas edecektir.
melankomik
gece sevgiliye atılan "sseng dmj nwjdmg" , ya a a sdnh bnk rfvıxoqum" şeklindeki anlamsız mesajları sevgilinin sabah size gösterip sorguya çekmesidir. ayrıca sevgiliyi aramışsınızdır da..ama sarhoş olduğunuzu anlayıp nedense size kızmış telefonu açmamıştır.
bloody mary
sonunda sevgiliyi ya da daha doğru olarak eski sevgiliyi arayıp rezil olmakla bitebilecek eylemdir.hatta bitmez bu rezillik için de ekstra olarak içme işlemi devam edecektir..
elmyra
eğer fonda duman grubundan haberin yok ölüyorum şarkısı çalınıyorsa; kesin eski sevgili aranır. şarkıdaki sözler aynen kendisine söylenir. ertesi günü de olan biten herşey arkadaştan öğrenilir.artık içki içmek için saat kavramı önemli değildir; istenilen tek şey unutmak ve bunun için tekrar içmek...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol