ibo show

0 /
maliyeci
kanal degi$tirirken denk gelmesin diye pazar gunlerine has olarak atv’yi silmek geldi aklima.kesinlikle yapmaliyim evet.
xerxes
ilk bölümü yanlış hatırlamıyorsam 1993’de kanal 6’da yayınlanan ibrahim tatlıses’in sunduğu program. o sene tatlıses "mega aşk" isimli kasetini çıkarmıştı ve promosyon için bu programı yapmıştı. o günden bugüne hâlâ en çok izlenen programlardan biri türkiye’de.
maliyeci
mahmut tuncer’i ve beraberinde tüm ailevi sorunlarını da ekrana taşıyarak bir televizyonculuk başarısına daha imzasını atmıştır bu hafta pek sevgili ibo.bunların hepsini doğdukları yere tıkmak lazım... (bkz: mağara)
klapacius
aklıma hep, önünde bir duble rakı,şişman,atletinin içinden göbeğini kaşıyan bir adamın seyrettiği ve ibrahim tattlıses’in her şarkı söyleyişinde televizyonun sesini açıp,çürük dişlerini göstererek güldüğü bir enstanteneyi getiren program.
zekirbelli
daha kaç yüzyıl sürecek korkusuyla çocuklarımıza denk gelmemesi dileğinin birleştiği bulanık psikolojiyi anlatan program.
keks
izlediğim zamanlarda, konuklardan biri şarkısını okuyup sonlara doğru yaklaştığında, aha ibo yine konuşacak dediğim program.keşke hiç konuşmasa..ya da konuşmaya çalışmasa.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol