hukuk fakültesi

tombik
nerden dustum bu bataga demekten kendimi alamadigim,hergun lanetler yagdirdigim ve bu gidisle mezun olamayacagim bolum.
carpediem
ben avukat olucam diyen cocuklara bir korku filmi tadinda anlatilan fakultedir. "bak boole-eller yaklasik 15 cm acilir- kalin kitaplar var bes-on tane. onlarin hepsini ezberlemek zorundasin." seklinde gozleri korkutulur yeni nesillerin.
lady rosenred
vakti zamanında avukat olmak için okumak istediğim ancak şuan okuduğum bölüm itibariyle "lan iyi ki de kazanamamışım" dediğim fakülte.
bisizofreninyarattigikarakterimben
kalın kitaplar,ezberlenmesi gereken maddeler,saatlerce süren vizeler ve finaller,ne kadar yazsan da alacağın düşük notlar,uykusuz geceler,eee sikerim ben yatıyorum demeler,okulu uzatmacılık oynamak,kahve ve bozuk psikoloji demektir.
boranepy
her insan evladının liseden sonra gidip okuyup bitirdikten ya da bitiremedikten sonra hayatının devamında hangi mesleği yapacağına karar vermesi gereken fakülte
noolcamben
Okumayı düşündüğüm fakültedir ancak her yere dönerci gibi hukuk fakültesi açılması gözümü korkutmuyor değil, donanımlı olarak mezun olmak asıl mesele anladığım kadarıyla.
boranepy
hayatınızın son güzel 4 senesini yaşayacağınızı garanti eden fakültedir. Mezun olduktan sonra Avukat, hakim, savcı , noter olup hayatınızı mahfedeceğiniz garantilenmiştir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol