how i met your mother

0 /
reddevil
cnbc-e de yayınlanan çok güzel bir dizi.ted’e ve onun eşine nasıl aşık olduğuna ilişkin bir komedi. ted bu aşkın hikayesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.
reddevil
oyuncu kadrosu:

alyson hannigan - lily
josh radnor - ted mosby
jason segel - marshall eriksen
cobie smulders - robin scherbatsky
neil patrick harris - barney stinson
apple
ted’in esasen robin ile evlendiğini, ancak isimleri değiştirerek çocuklarına anlattığını tahmin ettiğim şeker bir dizi. eylül de cnbc-e de yeni sezonu başlayacak.
alchoburn
gördüğüm en iyi dizilerden biri

istisnasız kime ilk 4 bölümü üstüste izlettiysem bağımlısı olmuştur

legend...wait for it...

ted’in idealist bir şekilde aşka inanmasını konu eder dizi aslında...ideal çift olarak marshall ve lily,peşinden koşulan hain kız rolünde ise robin yer alır...ortak isteğimiz victoria’nın geri gelmesidir...barney hiç gitmesindir...

...dary!! legendary!!!

(hypetical five)
alchoburn
yeni sezon bölümleriyle c-nbce’de oynamaya başlayan dizi...sanırım şu an oynamakta olan bölümün konusu ’crazy-eyes’dı...
alchoburn
hala sezon ikinin 13. bölümü çekilmediği-çekildiyse de internette bulunamadığı için an itibariyle beni çıldırtan dizidir.
spooky
ozellikle ikinci sezon bolumleri ile beni gulmekten kirip geciren dizi. seinfeld’den bu yana izledigim en iyi durum komedisi, ozellikle kanka barney nin esprileri ve yaptiklari harika.
westkhan
her bölümde koptuğum ve aslında geç farkettiğim dizi ama neyseki bütün sezonlarını izlemeyi başarabildim süper bir dizi şiddetle tavsiye edilir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol