hırsız polis

0 /
serco
cok saglam bir kadrosu olmakla birlikte; basarili oyunculuklari sayesinde ve keyifli bir izlenimi olan gelecek haftalari iple cekmemi saglayan dizi.
2693
sirf ugur yucel oynadigi icin seyrettigim ve seneryosunu cok begendigim bir dizi...hala seyretmeyenler varsa bir an once seyretmeye baslamalarini tavsiye ederim...
angelus
hic izlemeyip konusu hakkindada bir fikrim olmamasina ragmen dun aksam yayinlanan ve benim tesadufen gordugum bir sahne vardir ki aksam aksam huzunlere gark etmistir. zira ugur yucel ve babasi rolunde ki erol gunaydin’in uyurken ellerini ellerinin arasina alip agladigi sahne eminim ki izleyen herkese ayni duygulari yasatmistir.
muque
dün gece bir tekrar bölümüne denk geldiğim dizi.uğur yücel yapacağını yapmış ortalığı coşturmuş belli.dizinin de oldukça kaliteli olduğunu fark etmişimdir.
kratos
"aylin’i eve getirdikten sonra gözüm karardı. çektim tabancayı dayadım alnına. en kötüsü ne biliyor musun? çekemedim tetiği.. meğer ki ben aylini öldürecek kadar sevmiyormuşum."demistir cinar, karısını biriyle yakalayıp eve getirdiği zamanı arkadaşına anlatırken.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol