her erkek aldatır

0 /
su
kadinlarin avunma bicimi.bir omru ayni yastikta kocayacak olan kadincagizin bunu demekten baska caresi yoktur,olmayacaktir.bir de cok cirkinsen elindekini seni aldattigi icin birakacak got yoksa solenir.
elenktrinkalamadimsenden
curutmeye calismayacagim bir tez,ama erkeginin ne istedigini bilen bi kadinin hic karsilasmayacagini dusunuyorum,ama erkegin bazilarinda bu aldatma switch i dogustan vardir.kopek gibi asik olsa da yine de yapabilir,caninizin daha fazla yanmamasi icin anladigiz ilk an “hadi size iyi gunnlerrr”diyip ortamdan toz olmak,bunyenin daha sonra error vermemesi icin en saglikli olanidir.

independence
tamamen yanli$ bir onerme.ya da ben ibneyim cozemedim $imdi.turm erkek neslini alip ayni tavada eritmeye kalkan ki$i zaten kendisini aldatmi$tir.extradan bir erkek tarafindan aldatilmasina hic gerek kalmaz bu durumda.
belkibirgunbiryerde
dogru olduguna inandigim varsayimdir..ustelik bana gore durustce itiraf etmeyenler,aldatip mertce aciklayanlardan daha da beterdir..(hatta daha da ilerisi)eger bir erkek aldatmadigini ve aldatmayacagini iddia ediyorsa,bunun dogruluguna ikna olmak icin,onun hakkin rahmetine kavustugu gune kadar beklemek gerekir..illa ki aldatir...
addicted to pain
10 kaplan gücünde nefret edilesi laftır.hemen her kadının ağzından duyarsınız " her erkek aldatır" ulan kimse de çıkıp demiyo mu yani bu kadar erkek kiminle aldatıyo?hepimiz aynı kadınla yatmıyoruz ya?!
offf be
aldatmayan erkekleri de gaza getirip aldatmalarına sebep olabilecek cümle.
-abi sen karıyı aldattın mı hiç?
-yok.
-neden, erkek değil misin?
hipotenus
aldatma kalıbının kafanızdaki karşılığına göre doğru ya da yanlış olduğu kanısına varılabilecek önermedir.aldatmaktan kasıt göz çapkınlığı ya da duygusal çapkınlık ise evet hayatının belli dönemlerinde her erkek hatta her insan aldatır.ama birşeyleri illa ki fiziksel boyuta vurmak istiyorsak o zaman bu önerme her zaman geçerli olmayabilir.
selincaglayan
"....ama çoğu yakalanır. buna karşılık, her kadın aldatmaz ama aldatan asla yakalanmaz." şeklinde devam ettirildiğinde acı bir gerçek vurgulanmış olur.
aello
varolan bütün erkeklerle ilişkiye girip hepsinden boynuzlanmış mıdır ki buna inanan zatlar acaba? ha öyleyse kendisinin tü kaka kategorisine bir adı vardır.

nasıl bir genellemedir, ben anlayamadım.
sicaksutorbasi
üc bes tane feminemin kadınları erkeklere karsı daha dikkatli yaklasmalarını temenni ederek uydurdukları üstüne üstelik inandıkları yalan.
simplist
her erkeğin aldatma potansiyeli olduğunu ve bunu er geç realiteye geçireceğini savunan genellemeli önyargı önermesidir.
buna karşılık "bütün genellemeler yanlıştır" önermesi de kendi içinde bir genelleme barındırdığı için çelişkili ve savunma argümanı olarak kullanılmaktan uzaktır elbette.
ancak gözden kaçırılmaması gereken bir konu var ki; erkeklerin aldatma meylini genelleme veya önyargı değil de kesin doğru veya kural olarak kabul ettiğimiz durumda bile, her kuralın bir istisnası vardır.
bu önermeye yürekten inanan ve istisnaları ortadan kaldırmak niyetinde olan fanatik erkek düşmanları varsa biri sevgili, diğeri aldatma elemanı olarak görevlendirilecek en az iki kişilik timler kurup görevlendirmelerini tavsiye ederim. hedef koordinatları sözlük aracılığıyla bulunabilir.
haydi feministler bunu da açıklasın hattâ.
hmmmmmtmmcnm
doğru, uygun koşullar oluştuğunda her erkek aldatır. kadınlar da aldatır. yani insanoğlu kaypak. yeter ki kendini anlayacak sebepler olussun.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol