haydar dümen e gelen yaran sorular

0 /
kakosi
- hocam benim dalga afedersiniz 18 cm. efendime söyliyim partnerim bunu alabilme kapasitesine sahip değil. acı hissettiğini söylüyor ancak ben de tam sokmadan rahat edemiyorum hocam. bi yol gösterin daha derini yok mudur?

gibi bir soru okmuştum.

cevaben;

"sen de hepsini sokma evladım. bu arada maşallah sana!" gibi birşey yazmıştı hoca.
zekirbelli
gelen sorulardan ziyade, dümeni kırığın verdiği cevaplar bi hayli yarıcıdır.

edit:az dadanmadık posta gazetesine bi dönem,hayat sıkıcıydı o ara ne yapalım.
pistimsah
bir mektupta birkaç genç eşcinsel ilişkiye girip pişman olmuşlar lakin korkuyorlardı acaba eşcinselmi olduk hocam şeklinde yalvarıyorlardı.
ilseyim
"haydar bey, benim kızlığım bozuldu, acaba kalın penisli bir erkekle evlenirsem tekrardan kanar mı?" diye sormuştu biri. haydar bey de haklı olarak "öyle bir şey olabilecekse bile seninle evlenmek isteyen adamalara ’penisinizi çıkarın, kalınlığını ölçeceğim.’ mi diyeceksin evladım." demiştir.
imphotep
"hocam 15 yaşındayım..birçok kadınla birlikte oldum..artık heyecan duymuyorum" gibisinden bir cümle kurmuş.."fena sevişirim" havası vermek isteyen bir çocuk ..
haydar hoca boş durur mu yapıştırdı cevabı;
biraz yavaş ol evladım..öncelikle velin gelsin onunla bi konuşalım..
mesutis
"hocam 17 yaşında bir erkeğim masturbasyon yaptıktan sonra katıla katıla gülüyorum bu neden kaynaklanabilir acaba ? "
westkhan
öenmli olan sorulan sorulardan çok haydar abinin verdiği cevaplardır özellikle yahya kemalin bir şiiriyle verdiği cevap dillere destandır.
geri donusum kukusu
soru: 20 yaşında bir gencim. bağyanların vajinasında iki delik olduğunu okudum. biri idrar biri penisin gireceği delik. peki, biz bunları cinsel ilişki sırasında nasıl ayırt edebileceğiz?

cevap: cinsel organını sal, rahat bırak o nereye gideceğini bilir.

geri donusum kukusu
soru: bu size yazdığım beşinci mail, umarım bu kez yanıtlama inceliğini
gösterirsiniz. ben, tayvan’lı bir kadınla üç aydır chat yapıyorum. iki aydan beridir de sanal sex yapmaktayız. ancak, ben bir oturumda üç kere ilişki kurmak istiyorum, o ise ikinciden sonrasını istemiyor. sağlıklı bir erkek olarak ben bundan rahatsızlık duyuyorum. ayrıca, bu kadın sahiden orgazm oluyor mu, yoksa orgazm taklidi mi yapıyor, bunu da söyler misiniz?..

cevap: sevgili çocuğum, önceki dört mailine cevap veremedim, çünkü ne zaman
okumaya başlasam gülme krizim tutuyor. nihayet kendimi zorlayıp maillerini
okuyabildim… hakkaten de çok sağlıklıymışsın evladım!..ancak sağlıklı bir adam, gidip tayvanlar’dan bir kadın ayartıp sanal sanal sevişirdi. sorularına yine de cevap vermem gerekirse, önyazışmayı uzun tutarsan hem sayını üçe çıkartabilirsin, hem de orgazmı garantilersin evladım…!

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol