hastaneler dolu yalanı

meekma
"Kayseri'deki doktordan dikkat çeken paylaşım
Kayseri Şehir Hastanesi'nde görevli Doktor Şamil Gergin'in sosyal medya hesabından yaptığı “Şahsi odalarımızı da Covid 19 hasta yatırmak için boşalttık” paylaşımı dikkat çekti. Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, “Bugün hastanelerimizde acil ameliyatlar dışında ameliyat yapılmıyor. Ameliyat olmak için bekleyen insanlar evlerine gönderiliyor. Covid 19 testi pozitif çıkan vatandaşlarımız da tedavisine başlamak yerine evlerine gönderiliyor. Doktorların odaları boşaltılıyor, hasta yatırılıyor" dedi."

https://www.sozcu.com.tr/2020/saglik/doktordan-sahsi-odalarimizi-da-covid-19-hasta-yatirmak-icin-bosalttik-paylasimi-6037225/


acaba kayseri şehir hastanesindeki mahşer günü kalabalıklarını nasıl görebiliriz?"Kayseri Şehir Hastanesi'nde korona virüs tedavisi gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, sağlığına kavuşarak taburcu oldu. Özhaseki, taburcu olmadan önce hastane personeli ile birlikte poz verdi. "


https://www.haberturk.com/kayseri-haberleri/82734799-ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-ozhasekinin-covid-19-tedavisi-tamamlandi
evet.. hastaneler çok dolu.. döner sermaye isyanlarıyla ünlü sağlık çalışanlarımızla dolu..


yukarıdakilerden tek doğru olan şey diğer hastaların hastane kapısından çevrildiği.. ölsünler diye böyle yapıyorlar derdim ama o kadar da büyük bir kötülükle karşı karşıya olamayızdır di mi? di mi?


yalan iblisin alamet-i farikasıdır güzel dostlar. bir kez yalan söyleyen her zaman yalan söyler..

mahşer günü kalabalıkları demişken.. öyle bir kalabalık olacak elbette.. mahşer günü..
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol