gökçer korkmaz

independence
gencecik bir adam.

hakkinda cok fazla bir yorum yapmak istemiyorum, bir video linki paylasacagim orada her sey cok net zaten. soyleyebilecegim tek sey, bu genc ama kocaman adamin yuregindeki sevgiden, merhametten hepimize dagitilsa hem ona da sevgi ve merhamet kalir, hem de yemin ederim ki dunyadaki kotuluk dunyadaki leşlik yerini piril piril bir gokyuzune, bembeyaz pamuk gibi bulutlara birakir. adam yasayabilecegi her seyden vazgecmis, elde edebilecegi her türlü rahat hayat standardindan vazgecmis, kendini hayvanlara adamis. fizik desen fizik, yakisiklilik desen yakisiklilik. denkleri kari kiz pesine sabahlara kadar barlarda tur atip pusu kurarken bu koskocaman yurekli adam sabahin ilk isiklari ile copluklerde kopeklere mama veriyor.

izleyin lutfen;


hmmmmmtmmcnm
Sosyal medyadan tanıyorum kendisini. Kalpsiz gözükmek istemiyorum ve bir seye tutkuyla bağlı olunmasını hep takdir etmişimdir ama bazen ince bir çizgi vardır ya mesela cesaret vs. ahmaklık, imrenmek vs. Kısanmak, merhametlilik vs. Vur ensesine al lokmasını gibi, bu adam da çizginin çok ötesine geçmiş ve hep geyiklere konu olan kedili menepozlu teyzenin bile epey üstünde garip olmuş.
ohcaptainmycaptain
Mutlu olmayı bilen insandır. Bize öğretildiği gibi, mutlu olmak için, ev, araba, milyon tane çıkara dayalı ilişkiler, toplumda var olma çabası, herkese iyi gelmiyor, kendin olamamak yorucu oluyor. Bu insan kendisine en iyi gelen şeyi yapmış, verici olmayı seçmiş, böyle var olmuş, ve mutlu olmuş.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol