gaffur

0 /
apple
gün içerisinde "beni beğenmiyorsun" cümlesini sık sık kullanmama vesile olan, aşmış oyuncu peker açıkalın’ın, kısa zamanda kendini sevdiren süper karakterinin ismi.
vaux
avrupa yakasında aslı karakterine hasta manyak olan şahıs hatta karının kürküne sarılıp o sallaya süpük yüzünü sürüyor igrenç bir durum,sapık adam ne olacak.
maliyeci
avrupa yakası’nın bu haftaki bölümünde ilk defa bayram münasebetiyle takım elbise giymiştir.lakin alttan çıkan çizgili pijamaları ile yüreğimize su serpmiştir.o pijamaları olmadan bir hiç.
chamomile
avrupa yakası adlı dizinin kapıcı rolündeki dizi karakteridir. evin esas kızı, şimdilerde cem’in müstakbel eşi olan aslı’ya aşık olup, "ah, şu saçını bir uzatsan çok süper olacak" demesi, insanda uzun saçlarını kısacık kestirme hissiyatı yaratmaktadır.
angelique
bu aksam bize gelsene belki elektrikler kesilir, ölümüne kankayız, sus gızz repliklerine hasta oldugum için carsamba aksamlarını iple cektigim psikopat kapıcı karakteri. bunun yanısıra cizgili pijama kültürünün tekrar hortlamasından endişe ettiğim de bir gercek.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol