eti cici bebe

made in heaven
bir cogumuzun cocuklugunda en onemli besin kaynagi olmus eti urunu.tabiri caizse artik okuz kadar olmama karsin uzerine sut ilave edildiginde en karsi konulmaz lezzetlerden biri olma ozelligini benim icin korumaktadir.
peach
yaslar buyudugunde tadinin damaklarda kaybolmadigi klinik deneylerce kanitlanmis harika tat. ’’bebe biskuvisiymis... amaaan yerim lan’’ dedirten guzelliktir.
stella
dünyanın en güzel bisküvisidir. çayla yenir, sade yenir; ama en güzel sütle yenir. sütle ıslanan bisküvicikler harikadır her zaman.
tetik
kimilerinde bağırsağı alt üst eden bir besindir.yemesi güzel oluyor fakat çıkartırken bir zorlanılabiliyor.
suppiluliuma
anne babanın işe gitmesinden ötürü kahvaltı saatimin vazgeçilmezi olmuştur serin yaz sabahlarında. ama kabız yapıcı bir özelliği olup olmadığı düşündürücüdür..
greyfurt
kamp ortamlarında çantamdan çıkarttığım andan itibaren toşhak oğlani edildiğim ancak kampın ilerleyen günlerinde tükenen erzakların ve tatlı krizinin etkisiyle bana yalvarmaktan utanmayan kitleleri melettiğim besin şeysidir.

kampçılar için idealdir. bozulmaz, kokmaz, doyurur, ucuzdur, vitaminlidir, suyla da gayet güzel yenir.
jason windsor
yaşa başa bakmaz dedirten bisküvidir.zira elinde süt ve cici bebe olan bir insana olan saygım;elinde snickers ve kahve olana göre daha fazladır.
nerobianco
yumuşak yumuşak bir bisküvi yedikçe yiyesi geliyo insanın..bir tane attıktan sonra ağza gerisi geliyo. damağa dişlerin arasına kaçması aksine güzel çünkü tadın damakta kalması böyle bir şey..
angelus
muzlusu orgazmik yiyecekler sınıfına giren bir maddedir. bir parça çikolata kadar mutluluk veren ikinci bir şey varsa o da iki parça çikolatadır, lakin eti cici bebe de en az üç parça çikolata kadar mutluluk verir bireye, naiflik getirir bünyesine. ohş.
gicikcik
severek yediğim bir mamaydı ama ebeveynlerim evdeki koca bebeklerinin gözlerini doyurmak için sadece minik 1 paketçik istediğim mamadan 2 koli alınca uzun bir süre istememi sağlamışlardır.yoksa çok çok severim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol