entry puanı

0 /
independence
artik entrylerin altindan takip edilebilecek $ey.her entrynin yaninda bulunur ve "entry puani:0" olarak gozukur.cok nadir 0 dan ba$ka bir rakam gorebilirsiniz, i$te o derece oy kullananbir kitleyiz biz.
salome
sozluk icin yapilan en akillica calismalardan biri. bayildim. cogunluk daha dikkatli, sahsim ve turevleri ise daha eglenerek entry girecektir bundan boyle.
igor
puani kimin verdigini gosterse de boku ciksa mesela dedirten bilgi sozluk seysi. yanliz yurdum insani ve bilgicinin birbirinden guc alma istegi de goz onunde bulundurur isek bir entry e bos yere ya da sirf giciklik olsun diye berbat oy verilmesi ve bundan feyz alarak ulen ben de cakayim bir eksi suna mantigiyla hareket eder ve bu durum toplu bir katliama donusurse haksiz bir durum ortaya cikmis olacaktir kanaatindeyim ayni durum muhtesem oyu icin de gecerlidir simdi uzun uzadiya yazmayalim.

basa geldikten sonra haykiran edit: #738358 alin iste ornekle sabitledik. hala eksi vermeyenleriniz varsa verebilir efendim.oo ahmet beyler de buradalarmis..buyursunlar soyle verin eksinizi..oh oh buradan da alayim.
independence
bu ozellik "entry puani:0" olan entrylerin goze batmasi ve bir $ekilde oylanmasi adina sozluge eklenmi$tir ve son 30 dakikadir gozlemlerime dayanarak soyleyebilirim ki son derece de yararli olmu$tur.ama siz icerisinde bulundugunuz kitlenin entryler ile alakali olan goru$une guvenmiyorsaniz ve berbat alan entryniz aslinda sizin icin gul bahcesinde acan taptaze bir gul kivamindaysa buna bir $ey soyleyemem.ote yandan sanmiyorum ki bir entry arti puanda diye bir ba$kasi sadece puanina bakarak "madem bu entry arti puan almi$ dur ben de bir muhte$em vereyim $una" desin.elbette ayni $ey eksi puan alan entryler icin de gecerlidir.

yeni eklenen bu ozelligin sozlugumuze fayda saglayacagindan yana guvenim tamdir.

-8 puandan sonra gelen edit:verilen berbat oylari bana yeni bir teknoloji yerle$tirilmeye cali$an bir koyun ya$lilari tarafindan "bu $eytan icadidir.kullanirsak carpiliriz.dinen haram!" demelerini hatirlatti.kisa bir sure sonra bu ozellik de icimize sinecektir, endi$elenmeyin.

-16 puandan sonra gelen edit:bu entrynin kimler tarafindan ve hangi saatlerde, hangi tarih araliklarinda oylandigini inceledim.toplamda 12 ki$i tarafindan oylanmi$.bu 12 ki$inin 2 ki$isi muhte$em oyuna layik gormu$ 10 ki$isi de berbat oyuna.oyle ya da boyle 12 ayri insan tarafindan oylanmi$, yani minimum 12 ki$i tarafindan parmaklarini oy hanesine goturecek kadar etkili olmu$.her yazilan entrye muhte$em oyu beklenemeyecegine gore, sozluge getirilen bu ozellik amacina uygun $ekilde hizmet ediyor demektir.$imdi berbat oylariniza mutemadiyen devam edebilirsiniz.
artemisia
son 40 dakikadir gozlemlerime dayanarak soyleyebilirim ki son derece de yararli olmuştur zira sözlük ahalisinin üst düzey oylama yeteneklerini de görüyoruz bu sayede; muhteşem almış uyduruk entrylerle, berbat almış tanımlar ziyadesiyle güldürüyor an itibariyle.

edit: ahan da bakın muhteşem almış uyduruk entry’den kastım buydu.
fasa fiso
ilk gunlerde entry patlamasi yasatabilecek eklenti.

entry yazdiktan sonra oturup entry puaninin degismesi beklenebilir.bu degisim pozitif yonde olursa oh ne ala mualla.
nukleerbasliklikiz
entry oylarken entrynin bilgi içerip içermediği,i$e yarar nitelikte olup olmadığı,doğruluğu,yaratıcılığı gibi özelliklerini dikkate almadan,ki$isel sorunları sözlük içine ta$ıyan,"bak bu entry kötü olmu$ berbat yağmuruna tutalım","bu entryi yazan bana ayar vermi$ti al sana berbat" dü$üncesi güden arkada$larımızın i$ine yaramı$ olduğu $ahsımın dikkatinden kaçmamı$tır.


tayfa75
karakter sayisi, nick ve entry giris/kurcalama tarihine gore daha az oldugu icin, onlarin altina bir yerlere yerlestirilirse, nicklerde kullanılan karakterler de koyulastirilirsa gorsel anlamda daha bir hos duracagina inandigim, artisi ve eksisiyle bir seyler yaratma cabasi ile sozluge eklenmis yenilik. takdirle karsilamak gerek, ureten insanlari.
teomanyak
galiba bu butondan en kötü salome nasibini almı$tır.

#738524

no’lu entry’sinde butonun güzelliklerinden bahsetmi$.

geçmi$ten günümüze en igrenilen entrylerde yer sahibi olmu$tur.

43. entry puani/#738524 salome -23 puan

bu bile butonun ne dereceli tehlikeli oldugunu gözler önüne seriyor..

seri eksi oy veren ibne puan butonuna kar$ı ayaklandı..
evet korkuyorum üstelik.
angelus
independence in dimağından çıkmış yeni bir sözlük şeysi. muhakkak ki faydalı olacaktır. daha öncede dillendirilmiş lakin yazı stilinin bold olması kontrast açısından pek hoş olmamış gibidir. eğlenmek için tüm entrylerin altında bulunan nickleri aynı yaptığımız günler gibi olmuştur. öyle olmuştur.

edit: şimdi ne güzel de olmuş.
kurabiye
son derece kaliteli ve süper bir gözlem aracıdır. kimlerin (ki bunu teoride bilmiyoruz hala, ama pratikte var böyle birileri) neye göre entry oyladığı görülmektedir. örneğin son derece eksisi bol entryler göze çarpar, okunur "hayda" dedirtir insana. okuma alışkanlığımız ve ön yargılarımız üzerindeki etkilerini hizaya sokacağını ummaktayız.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol