ebeveynlerden sigara saklama yöntemleri

herastratus
eğer pederiniz ve valideniz sigara içtiğinizi bilmiyorsa ve eve cebinizde bir kabarıklıkla gitmek istemiyorsanız başvuracagınız yöntemlerdir. en güzeli pakedinizi dışarıda rastgele bir yere fırlatmaktır. 1 hafta sonra bile gitseniz orada dokunulmamış bir biçimde duruyor olacaktır. kesinlikle...
goetica
sigara paketi çorap içinde eve sokulduktan sonra bilgisayar kasasının içine saklanır,evden çıkarken de gene çorap içine sokularak geri çıkarılır,pek güzel bir yöntemdir.buna alternatif olarak giyilen pantolonun bel kısmına da sıkı$tırılabilir ama paketin paçadan a$ağı pat diye dü$me ihtimali vardır.
gottacatchemall
bence en guzeli "ben iciyorum sigarayı" diyip en azından, tek sefer dayak yiyip bu gereksiz efor sarfetmeden kurtulunabilir. bu arada rahat içilen sigara keyf vermeyecegi icin sigara cabucak bırakılmıs olur...
igoriyan
sigara içiyorum saklamam da lazım deyip komple giyim sitilini degiştirmeye kadar giden vahim durumlar yasana bilır bol cok cepli pantolonlar gomlegin icine koymak icin gomlegi pantolon icine sokmalar yanında ufak cantalar tasıyıp sıgaraları tektek icine gızlemek sıgara tasımayıp babanınkınden calmak cesitli yontemlerdir. yinede siz nasıl gızlersenız gızleyın mutlaka ortaya cıkacak durumdur.
addicted to pain
eğer ebeveynlerden biri sigara içiyorsa hiç kasmaya gerek yoktur,ebeveynlerden birinin sigarasının aynısından alınır,ortaya bi yere bırakılır sigara,arada bir keyifle yakılır içilir,evden çıkarken de alınır.
overload
gözlük kullanan insanlar için hiçde zor olmayan yöntemlerdir. zira gözlük kutusu ile annenizin yada babacığınızın gözüne sokar gibi gezebilirsiniz.
gözlük takmayanblar içinse aynı yöntem walkmanının içine konulabilir. ancak discman i yada mp3 playerı olanlar 3 ün birine koysun artık.
ithilquessir
sigaranin paketi degil kokusudur asil saklanmasi gereken, ve asil saklanmasi zor olan. yoksa paket elinizde yakalansa bile "bir arkadasin" denilebilir, ama ceketin uzerine sinmis sigara kokusunu hicbir anne kacirmaz. hele ki bu anne sigara kullanmiyorsa sizin hic farkinda olmadiginiz kokularin bilincinde olucaktir kendisi.
kaciyorum
dişi bünyelerin çantalarının gizli yerleri vardır ki bu gizli yer en şıkıdım çantadan tut da sırt çantasına kadar hepsinde bulunur, buraya sokulur ve çanta uyurken yakınlarda tutulur, cin anneler çantaları da karıştırırlar zira.. arabada asla içilmez, baba kişileri arkadaş içmiş yalanını bi kere iki kere yutar, sonunda sıçtırtma arkadaşına diye çemkirir.. evde sigara içen insan yoksa asla evde içilmez, en ufak koku bile ebeveynleri kıllandırır.. camdan üflenebilir ama dumanın içeri girmediğinden emin olmak gerekir, ayrıca camda yakalanma olasılığı da yüksektir, "hiiç ben güvercine yem atıyodum"u kimse yemez.. en güzeli "ben yemeği sindiremedim iki turlayım bari"dir. böyle böyle 5 yıl yaşanmış, herhangi bir teknik arıza gerçekleşmemiştir.. bunca yıl yalan söylemenin verdiği vicdan azabı mı? onun çaresi yok işte...
enharista
aile ilişkileriniz üst seviyedeyse yemek yeme, iştah probleminizden anlarlar, orda burda yakalanınca arkadaşlar içiyordu üstüme sinmiş numarasını yemezler, gece nefes alıp verirken soluğunuza kadar dinlerler ve bulurlar. röntgenlerinizden kan tahlilinizden bulurlar.
kaciyorum
son "saklama taktikleri el kitabi" kıvamındaki yazımın üzerinden 6 ay geçtiğini ve hala sakladığımı farkettim de kendimden korktum..
yıldız günlüğü:2 aydır ebeveynlerle birlikte yaşam stiline geçilmiş olsa da hala saklanıyor ve bu konuda bacak kadar çocukların maskarası olunuyor, hayırlısı...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol