domino s pizza

0 /
pariscombo
tek kelimeyle muhtesem pizzalari vardir!ankara bilkentteki subeleri gec saatlere kadar acik oldugundan pizza aserildiginde gidilir yenir mutluluk verir!
seyhmerat
mukemmel otesi pizzalar yapmaktadir..hem mozarellasi superdir hemde bol malzeme koyarlar.pizza hut’tan bin kat daha iyidir.evde yiyecek birsey bulamayinca siparis ettigim ilk seylerden biridir..
tuchepooh
cidden benim yeni kesfettigim fakat artik bi dahada vazgecemeyecegim tatlardandir.hele birde (bkz: yemek sepeti)nden ismarlarsaniz 1 pizza parasina 2 tane pizza yiyebiliyorsunuz yani demek istedigim 1 alana bir bedava haydi hemen siparise favorite three yi oneririm
sergey
sinirsiz pizza yeme olayini 17 dilim yiyerek abarttigim ve yikim ekibi olarak cokertmeye ant ictigimiz mekan. ayrica sinirsiz pizzanin malzemelerini az koyarlar hep.
gallagher
dominos pizza’nin asil amaci, musteriyi kendine getirmek degil , bizzat kendi musteriye gitmektir.yani,asil musteri memnuniyeti,musteriye 30 dikka icinde pizza ulastirmaktan gecer.pizzalari gercekten lezizdir.tartismasiz bir numaradir.keske fiyatlari daha dusuk olsa da,rahat rahat yiyebilsek.
independence
uzun zamandir pizzasini yememi$tim buranin, sonradan darth sidious insaninin tavsiyesi uzerine bugun iki buyuk boy soyleyerek uzun zamandir nicin burdan pizza yemedigimi hatirladim.bu adamlar pizza konusunda nasil bu kadar isim yaptilarda nasil bu kadar $ubeler kurdular anlami$ degilim.mahalle aralarindaki yerel pizzacilarin pizzalari bile seksen kere eline verir dominos pizzasinin da pizzacilarinin da.yuh yani!

edit: #13598 nolu entryi yazarken hangi dominos pizza $ubesinden pizza yemi$im bak $imdi merak ettim.
hipotenus
maalesef hiç bir zaman pizza hut kalitesindeki pizzalara ulaşamayacak olan pizzacıdır.nerde o pizza hut un bol kabarık ve yumuşacık hamurlu, bol kaşarlı pizzaları... dominosunkiler yanında ince sünger gibi kalır.oysa ki bizler pizzayı pizza hut ile tanıdık.
angelus
verdiğiniz pizza siparişinin size ulaşımı 30 dakikayı geçince ilgili pizzayı ücretsiz veren firmadır. yani verecek olan firmadır. lakin ben dikkat ettim bu arkadaşlar 30 dakikanın bitimene hep bikaç dakika kala siparişinizi ulaştırmaktadır. sonra dayanamayıp sordum "arkadaşım ibneliğine mi bikaç dakika kala getirip bizi heycanlandırıyosunuz" diye, yüzünde pis ifadeyle "yok hocam" dedi. kıllandım tabii. bi sonraki sefer birini erketede bekletip bakacam neymiş bu arkadaşların sırrı. evet.
independence
sipari$lerini getirdiklerinde bir de size bir kaittan "$u saatte sipari$ vermi$siniz, $u anda saat $u, gordugunuz gibi 29 dakikada pizzaniz elinizde efendim" $eklinde $eyler soylerler.e karde$im benim saatim belki senin saatinle uyum icerisinde cali$miyor, belki benim saatime gore 32 dakikada geldi bu pizza?

nihayetinde kendi saatlerini baz aldiklari icin sen ne desen bo$ ne desen hava.yedirmezler o pizzayi sana bedavaya.
laughter
acaba hiç 30 dakikayı geçirdiği oldu mu diye düşündüğüm pizzacı. acaba öyle talihli bir müşteri var mıdır. bana hiç denk gelmedi, aksine neden bu kadar erken geldi demişliğim vardır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol