dabbe

0 /
angelus
eli yuzu duzgun "ilk turk korku filmi" olmasini umut ettigim proje. hasan karacagdag yonetmistir, teaseri simdiden heycanlanmama vesile olmustur. lakin sonucta ulkemiz sinirlari icerisinde yapilan cogu seyin bekleneni verememesi gibi bir misyonu oldugu icin fazlada heycanlanmamak gerekir.evet.

http://www.dabbefilm.com/
goodygoblin
ikamet etmekde oldugum sehrin sinemasinda kurtlar vadisi irak,kaplanli egzantrik bi film,hababam sinifi 3,5 , keloglan kara pirense karsi bide afisinde kaplan bulunan ilginc bi filmin yanında gosterime girmis olan film.konusunu dini bi efsaneden aliomus sanirim bide bilgisayar virusuylen mi ne ilgiliymis bende gazetede okudum.yoruma gore vasat bi filmmis ama deisiklik olsun die gidilirmis.neyse bende bi gidip bakarim zaman olursa...
countess
korku filmi denince aklına sadece kapıları carpan dolaplar yada aynada görülen ucube yüzler gelmeyen bir sinemacının cok basarılı olucagını düsündügüm filmi.
kotu kedi
10 şubat cuma günü gösterime giren şimdiye kadar yapılmış korku filmleri arasında en iyisi olan kıyametle ilgili konu işleyen film.
ladykiller
388@0 tersten okuyunuz.

dabbetul arzın internetten yayılmasına yol açan şifre.
ayrıca dün gece filmi istanbul beyoğlu afm fitaşta izlerken yanında kocası olan kadının tacizine uğradım.filmi neredeyse kucagımda seyretti ve elleri surekli vucudumdaydı.ilk kez başıma gelen birşey olduğu için yazmak istedim.galiba 22:00 seansları böyle oluyor.
lady rosenred
an itibariyle fragmanını izlemiş ve bende korku filmlerinin, yüksek ses ve köşeden aniden çıkan şeyler ile özdeşleştiği bundan öteye gidemeyeceği izlenimini bırakmıştır.tabi bu sadece fragmanlardan edinilen görüştür.bunu baz alıp filmi yargılayacak değilim,önce filmi izleyecek daha sonra yorum yapacağım.umarım bende bıraktığı izlenimi değiştirebilecek bir filmdir.
comolloggo
gerçekleri tersyüz etmeye hazır mısın?..gibi bir sloganı olan en son türk korku filmi..gitiiğmde kopamma neden olan sahneleri mevcuttur.gidenler bilirler ki camdan el sallama sahnesi bilhassa favorimdir
agire jiyan
izlerken gulmekten karnima agrilarin girdigi film. aslinda dabbe temasi cok guzel i$lenebilirdi, ilginc ve guzel de bir film olurdu ama hele sonlarina dogru iyice sacma sapan bir hale gelmekte.

---------spoiler-----------
filmin ba$indan itibaren her yerinde gorulen 388@0’a tersten bakildiginda dabbe diye okunmaktadir, hatta @ i$aretinin ters yazilmasi akla direkt sayinin tersten okunmasini getirmektedir. ben dahil salondaki herkesin bunu gorur gormez anaa tersten okuyunca dabbe oluyomu$ demesine kar$ilik, filmde bu sirra vakif olunmasinin en sonda gercekle$mesi komiktir.

dabbe internet araciligiyla bula$irken taksideki kadinla adamin kendi kendine olmesi $a$irticidir.

dabbe bu adamlari niye oldurmektedir, tamam adamin bir tanesi karisini aldatmi$ haketmi$ digerlerinin sucu ne? hem dabbe sadece kotuluk getirmeyecektir ki yonetmen bunu bilmez mi, ya da ara$tirmadi mi?
--------------spoiler--------------
my son is father
önyargıyla gidip izledigim film. sinemada begendigim tek yan, gelecek filmlerin fragmanlarıydı.
ancak gecenin bir yarısı bunları yazarken insanın içine bir ürperti gelmiyor degil.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol