cunta

0 /
elma sekeriiii
cümleleri uzatma konusundaki cümle cambazlığının yanısıra uzatma yaparken yaptığı ağızdan girip burun çıkma aktivitesini son derece uzatabilen...


ay bi bardak su getirin bana...

#963103
epikuros
(bkz: tek okumada anlaşılabilen cunta entrysi)
(bkz: erkeklerde tek okumada cunta entrysi çözme olimpiyatları)
(bkz: osurmadan sıçana 55 ekran)

gibi bkzların müsebbibi yazardır. entrylerin anlaşılmama nedeni noktalama işareti barındırmadan uzamaları mı, gerçekten anlamlı fakat okuyanın anlama seviyesinin üzerinde olmaları mı yoksa anlam bütünlüğünden uzak olmaları mı henüz çözebilmiş değilim. buna kafa yoracak durumda da değilim halihazırda bir kaç entrysini okumuş ve beyin amcıklaması geçirmekte olduğumdan. bu konuyu karara bağlar bağlamaz bkz’da belirttilen olimpiyatların düzenlenmesine ön ayak olacağım.
nickten yana sansim yok
anlaşılmanın, anlayan yahut anlamak isteyenin anlama kapasitesinin anlaşıldığı noktada anlama melekesinin yitirildiği yağmurlu bir günde istanbul sokaklarını anlamaya çalışırken bir martı sesi gelir ya ânîden... martı demişken... bu tavuk dönerlerde martı eti olduğu söyleniyor o doğru mu ya?
independence
"teşekkürlerime tanık olmanızı sağlayacak olan ise mükemmel yorumlarınızdır." buyurmu$ bir yazisinda, secde edicektim lan, $oyle bir titredim bir $eyler oldu bana, alnim ate$ gibi oldu en basitinden ne bileyim, kan dola$imim hizlandi ama ayni anda u$umeye ba$ladim.

urkuyorum.
rumuz pilis tiray egen
şu #963988 ve şu #963987 entrylerinide okuduktan sonra olayını tamamen çözdüm. arkadaş bu arkadaş yabancı evet bildiğiniz turist. google translate den bizim dilimize çeviri yapıyo sonra sözlüğe yapıştırıyo. ya da ben yabancısıyım bu durumun bilemedim.
civeng
anlayana sivrisinek saz olduğundan mütevellit, anlamayana da davul ve zurnanın hatta vuvuzelanın bile az geleceği de filhakika besbelli aşikar ve açıktır ki bundan dolayı anlayanların anlamayanlara anlatabileceğini düşünerek ve anlamayanların da anlayanlara neyi anlamadıklarını soracağını varsayarak ben bilgi sözlüğü çok seviyorum. ney? ben mi? iyi geceler.
independence
#967199

"yönetmenliği sevgili olmasındaki payına ek olarak," kisminda okumayi biraktim yemin ederim, beynim kari$ti kalktim sahur falan hazirladim, yedim niyetlendim sonra baktim cok erkenmi$ daha, kafadan 7 saat falan var, o an bozdum orucu. beynim ambale oldu, gunahi varsa cunta’nindir, ifade etmek isterim.
independence
once okuyalim;

#963987


vay arkada$, ben halen anlayamiyorum bu yazarimizin yazdiklarini. ba$tan ba$liyorum olmuyor, sondan ba$a donuyorum olmuyor, tumlecle yuklemi yer degi$tirip cumleden ozneyi falan saga sola atiyorum olmuyor. hani yazinin bir yerinde sulalemizden dalsa farkedene kadar 4 ay gecer. yazilari toplayip tartabilecek bir teknigimiz olsa benim bir yazim 100 gram geliyorsa cunta’nin bir yazisi kafadan 90 kilo var, ta$imasi da guc anlamasi da.

hayir alakali entryi 7 kere okudum, halen daha bilgi e dergi’ye yazacak mi yazmayacak mi hatta dergiyi okuyacak mi okumayacak mi bilmiyorum. bir takip kelimesi var entryde, o kelimeye istinaden yorumladigima gore dergiyi takip edecek. aha anladigim da bundan ba$ka bir $ey degil.

bize de yazik ya, yoruluyoruz okurken.
elma sekeriiii
kendisiyle ortak bir yönümüz var.

ben henüz ingilizce hazırlıktayken, çok sene önce evet, ingilizce makale yazmamız için verilen bir ödevde, cümleleri birbirine bağlamak için that which and gibi bağlaçları kullanırken cümleleri lastiğe çeviriyordum. bilinçsizdi elbette bu yapılan, ama bu bağlaçları kullanmak için ölüyordum; uzun cümle kuracağım ya kendimce. o yüzden.neyse, sınava girdim ben, elin ingilizcenin i’sinden haberi olmayan amelesi gitti benden yüksek not aldı. kudurdum tabi, ulan ben bu i$in piriyim nası alırım bu puanı diye. ergenlik i$te. hocamın sözü hala kulağımda çınlıyor:
" derdini anlatmak isterken; anlatacağın konudan $a$mı$, insanı okurken aptala döndüren bir dil yaratmı$sın. basit ve anla$ılır ol. kar$ındakilerin insan olduğunu unutyorsun galiba?! "


anatema: cunta, benim yaptığımı yapma; insanları okurken aptala döndürme. evet.

#963987
rumuz pilis tiray egen
benden bile daha anlaşılmaz olduğu aşikar bir arkadaş.

sizlere selam ederken selamlarımı sunan siz ve diğer bütün arkadaşlarımın sizlerden daha öncekilerden bile daha öte de duran üç kişinin sevgisi ile büyüyorum.
epikuros
#963119
cümlelerinin uzun olmasının yanında, nickinin yalnız dört harfini okuyarak özet geçmeye de meyilli olduğu anlaşılan bir yazardır.
sipsi
açık bir ifadeyle söylemem gerekirse yazdıklarından hiçbir şey anlamıyorum. cümlenin ortasına kadar iyi geliyorum, sonra bir anda her şey karışıyor. tekrar başa dönüyorum falan filan. azıcık daha halka hitap eder şekilde yazsın ama...
independence
bana mi oyle geldi yoksa bir cumleyi ölümüne mi uzatiyor bilemedim. hani ben olsam ayni cumleyi ayni manayi icererek 7 kelime oncesinde sonlandirirdim, anlam kaymasi da olmazdi.

misal;

#963103
independence
can ceki$iyorum entrylerini okurken ve ceki$tigim can bana cunta entrysini anlayabilme ozelligi olarak geri donmuyor. iki kere denedim bu $ekilde entry yazmayi, 12 kelime sonucunda alkol almadan sarho$ olmu$tum, zibardim yattim.
orqn
#977212

gidiyorum geliyorum, büyüyorum, hayatımda bir sürü şey değişiyor ama hala bu adamın entrylerini anlayamıyorum.

allah benim belamı versin!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol