cunta

0 /
independence
bir hayli zamandan beri goremiyoruz kendisini, ben de diyorum son zamanlarda neden aklim kari$ik degil diye. iyiydi oysa, gelsin yeniden, 2011 i bir milyon kafa ile gecirmek istiyorum ben.
independence
#977212

eger sozlukte msn’de kullanilan smileylerin sadece bir tanesini kullanabilme hakkimiz olsaydi, cunta entryleri icin yapabilecegim tek smiley $u olurdu;

:s
orqn
#977212

gidiyorum geliyorum, büyüyorum, hayatımda bir sürü şey değişiyor ama hala bu adamın entrylerini anlayamıyorum.

allah benim belamı versin!
independence
can ceki$iyorum entrylerini okurken ve ceki$tigim can bana cunta entrysini anlayabilme ozelligi olarak geri donmuyor. iki kere denedim bu $ekilde entry yazmayi, 12 kelime sonucunda alkol almadan sarho$ olmu$tum, zibardim yattim.
epikuros
(bkz: tek okumada anlaşılabilen cunta entrysi)
(bkz: erkeklerde tek okumada cunta entrysi çözme olimpiyatları)
(bkz: osurmadan sıçana 55 ekran)

gibi bkzların müsebbibi yazardır. entrylerin anlaşılmama nedeni noktalama işareti barındırmadan uzamaları mı, gerçekten anlamlı fakat okuyanın anlama seviyesinin üzerinde olmaları mı yoksa anlam bütünlüğünden uzak olmaları mı henüz çözebilmiş değilim. buna kafa yoracak durumda da değilim halihazırda bir kaç entrysini okumuş ve beyin amcıklaması geçirmekte olduğumdan. bu konuyu karara bağlar bağlamaz bkz’da belirttilen olimpiyatların düzenlenmesine ön ayak olacağım.
cunta
kimseninki geleceği geçemeyeceği için buradaki geçmişine kısa demek yanlış olur fakat sözlüğün aynasına baktığında kendisini, kablosuz dünya’da konuşmalarıyla aynı şeyi yapanların sanal dünyadaki temsilcisi olarak gören insan.

muhtemel tepki

aslında bu sıfata sahip olmanın somut dünyadaki şartı bunun istekli bir amaç olarak seçilmesi olsa da bu dünyada konuşmanın karşılığı olarak yazının var olmasına rağmen sesin karşılığı olarak hiçbirşeyin olmaması kişinin ulaşmak istediğinin anlaşılmasını engelliyor.

isyankarmuhabir
dün, yazdıklarını anlamak icin cok alkollu oluğumu belirtmiştim, ayılınca anladımkı yazdıklarını idrak edebilmek için az alkollüymüşüm hatta anlamak için kendisini alkolün yetersiz kalmasıda muhtemeldir. yazdıklarını anlamama gerek varmıdır o da ayrı bir sorudur. gerek yoktur.nice insan anlaşılamadan göçüp gitmektedir.
independence
kendisinin edebiyata atilmasi halinde dunya klasikleri icerisinde yer alacagindan zerre ku$kum yok. dunya insani olarak okudugumuz $eyi bir kerede hatta uc kerede anlamadigimiz zaman cok seviniyoruz biz. o yuzden ayni kitabi defalarca okuyoruz ya zaten. sefilleri 7 kere okudum lan!
independence
#967199

"yönetmenliği sevgili olmasındaki payına ek olarak," kisminda okumayi biraktim yemin ederim, beynim kari$ti kalktim sahur falan hazirladim, yedim niyetlendim sonra baktim cok erkenmi$ daha, kafadan 7 saat falan var, o an bozdum orucu. beynim ambale oldu, gunahi varsa cunta’nindir, ifade etmek isterim.
independence
bir suredir ba$agrilarim yokoldu, ne bileyim midemdeki yanmalar yerini buyuk bir ferahliga birakti, saclarimdaki kepekler azaldi. lan noluyor dedim kendi kendime, ozon tabakasi mi tamir oldu kendi kendine ya da kuresel isinma mi tersine dondu diye du$unurken bir de baktim ki cunta 21 temmuzdan bu yana entry yazmiyormu$. yani du$un ki saclarimdaki kepeklerin bile azalmasi bu sebepleymi$. allah razi olsun kendisinden.
cunta
son iddianın gerçekleşmesi durumunda halk arasında doğruluğuna en çok inanlan deyimleyden birini,doğruluğuna inanılma aşamasından doğruluğundan emin olma aşamasına geçirecek olan kişidir.
(bkz: terzi kendi söküğünü dikemezmiş)
(ayrıca ilk defa "bkz" butonunu kullanmaya cesaret ettiğim başlıktır.)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol