çöp

0 /
floydian
evlerden ya da ticari amaçla gıda hazırlanması ve kullanılmasından kaynaklanan hayvan, sebze ve meyve atığı; genelde tüm atık ürünler için kullanılır.

phoebus
üstüne tıkladığımda

microsoft vbscript runtime error ’800a000d’
type mismatch: ’r.replace’

/functions.asp, line 619
uyarısını veren sözlük butonu.
schenardi
sozluk içindeki en faydali butonlardan birisidir, zira bir entry nizin niye silindiğinin gerekçesini bu buton aracılığıyla görürsünüz. amma velakin bu gerekçeler bazen sırf gerekçe olsun diye yazılmıştır. kendinden önceki br entry i refere ediyor yazar; entry de "neyi refere etmişim lan ben" diye aranır durursunuz ya da bir arkadaşınız hakkında bir şey yazarsınız bir bakarsınız ki çopte sizin arkadaşınızın kişilik hakkına saldırdığınız yazar. velhasıl ilginç bir butonumuzdur çöp...
ya basta viva zapatista
sözlükte çalışmayan butondur.ilgililere atılan mesajlara da cevap verilmediği zaman akıbeti tamamen belirsiz olmaktadır.neden silindiği bilinmeyen entryleriniz ve yazdıklarınızı tekrar görme olanağınızın birkaç gündür olmadığı butondur.
armes
houstonda bulunan ve silinen entrylerle silinme sebeplerini gösteren buton.pek sevmeyiz kendisini bazen "hadi be bu neden silinmişki şimdi" deriz ve çöpe bakarız.sonrada düşünürüz madem yazdıklarım çöpe gidiyor o zaman niye boşuna uğraşıyorum niye yazıyorum.madem çöpe layık görülüyor benim burda ne işim var diye.ve acaba bıraksam mı diyorsunuz.sonrada mutlaka bi hatam olmuştur ki silmişlerdir yoksa şahsi değildir canım diye düşünüyorsunuz ve yazmaya devam ediyorsunuz nereye kadar giderse artık.
angelus
içeriğinde bulunan entryleri düzeltip, canlandırıp topluma tekrar kazandırma gibi bir misyonu da olan aparattır ki "aman entryim çöpe gitti" diyip mızmızlanmak yerine bu seçenek kullanıldığı vakit tadından yenmez bir güzellik gerçekleşmiş olur.
ya basta viva zapatista
çalışmayan sözlük butonudur.tüm ricalara rağmen aylardır cevap dahi alamadığım butondr ayrıca.kurallara uyulduğu halde entrylerin silinme nedenlerini görememek insanı deli etmektedir.çalıştırılması talep edilmektedir.

edit:bu entryden sonra aylardır bozuk olan buton çalışmaya başlamıştır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol