christoph daum

nick nicki nickince
fenerbahce taraftarina iki yil daha eziyet cektirecek ve sac ba$ yolduracak adamdir. klupte bu kadar du$mani varken hangi zeki yonetici bu adama iki yillik daha anla$ma teklif eder bilinmez.

basin tarafindan dahi olarak da adlandirilir, ama fenerbahce camiasinin iyiligini isteyen hic bir kimse bu yaki$tirmayi ho$ kar$ilamaz, balon haber oldugunun bilincindedir, olmasi gerekir.
seyhmerat
kokain kullandigi icin yargilanmis kotu ornek spor adami.tencere yuvarlanmis kapagini bulmus kendisine gore bir takimin basinda..
maliyeci
takim ne zaman yenilse,ya da kotu oynasa kadrom yetersiz diyen alman lavugu.ulan allahsiz o harcanan paralarla galatasaray bir 4 yil daha ust uste $ampiyon olup,ustune bir de sampiyonlar ligi kupasi alacak kadro yapardi.
tayfa75
yerine dede’ yi tercih edecegim teknik direktordur. gelmesindir. yaptiklari icin tesekkurdur ama gelmesindir.

haberler ile ilgili de hali hazirdahttp://www.fenerbahce.org.tr da herhangi olumlu ya da olumsuz bir yorum yapılmamıştır. gercek olmamasi icin dualarinizi fb den esirgemeyinizdir.
eldrun
geçenlerde roberto carlos giderken, kimi istiyorsunuz sorusuna cristiano ronaldo diye bir espriyi yapmıştır. fakat bizim salak medya bunu ciddi haber olarak yayınlamıştır.
heddodepaso
ne yaparsa yapsın kendisini türk futbol seyircisine beğendiremeyecek antrenördür. seyirci diyorum çünkü ülkemizde futbol sadece seyrediliyor. sadece seyredip ahkam kesiyoruz; takip etmiyor, yanlış olduğunu düşündüğümüz şeylere çözüm üretmeyi denemiyoruz.

hele bir de şu cm oyunu çıktı ya, bu oyunda üst üste çemişgezekspor’u şampiyon yapan her adam pro lisanslı antrenörleri cebinden çıkaracağını sanıp, atıp tutuyor.

zaten türkiye’ye hangi iyi antrenör geldi ki? hiç biri ortalama türk insanından daha iyi bilmiyordu futbolu; zaten türkiye gibi futbolun kitabının yazıldığı ve dünya futbolunun en önde gelen ülkesi olan bir yerde herkes doğuştan futbol filozofuydu. daum’un da daha iyi bilmesi zaten imkansız bizden futbolu. kovalım gitsin, yerine yeni biri gelsin, onu öğretelim futbolu.

ya daum, öylesine bir futbol cennetine düştün ki farkında değilsin. sokaktaki simitçi, otobüs şoförü, ilkokula giden çocuklar, yedek kulübesinin arkasında, sen onlara bağırıp delirirken sana gülen seyirciler, hepsi de senden iyi biliyor futbolu; ama sen o kadar yılda bunlardan bir şey bile öğrenemedin.

bunlara bıraksan fener’i üstüste 10 kere süper lig şampiyonu yaparlardı, hatta fenerbahçe şampiyonlar ligi finalini bile heyecanlı olsun diye paf takımıyla oynardı. ayıp sana daum...
ozee
2010-2011 sezonunda fenerbahçe’nin bir kez daha teknik direktörlüğünü yapacak adam. 17 haziran 2010 tarihinde fb yönetimi açıkladı.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol