carmelo anthony

ups
gecen sene yilin caylagi secil(e)memesini bu karari verenlerin bir ayibi olarak algiladigim,denver nuggets’in seyirci ortalamasini 5bin kisi kadar arttiran,su anda nba de oyanayan en komplike oyuncululardan biri..
abajur
olimyiyat hezimeti donusu havaalaninda bavulunda kokainle yakalanarak imajini zedelemis, ardindan 2004 2005 sezonuna son derece kotu baslayarak takiminin ust uste maglubiyet almasinin bas sorumlusu ilan edilmis ve sevenlerini hayalkirikligina ugratmistir.
the vain
26 sayı ortalamayla denver da oynayan small forward. draft edildiği yıllarda lebronla kıyaslayanlar yaptıkları hatayı anlamışlardır. lebron hem fizik olarak hem de oyun zekası olarak carmelodan çok önde bir isim. ama carmelo 3 sayı atışlarını biraz daha geliştirirse belki seneye all-star seçilir.
orqn
bu sene denver’ dan ayrılacak. senenin başından beri bu biliniyor ama nedense bir türlü gerçekleşmiyor. gerçekleşmedikçe de sinir bozucu bir hal alıyor.

nba’ le alaklı haber yayınlayan sitelerde her gün başlıklardan bir tanesinde carmelo’ nun takas dedikoduları var. yazın lebron’ un decisionından bıktığımız yetmiyormuş gibi şimdi de bununla meşgul ediliyoruz.

denver haklı olarak elindeki bu kadar önemli bir oyuncuyu bedelinin altında tekliflerle kaybetmek istemiyor. bu konuda diretmesi çok haklı. aslında istedikleri şey eşdeğer bir oyuncudan ziyade orta kalitede bir ya da daha fazla oyuncu + ilk tur draft hakkı. bu teklifi yapmak da her takım için kolay değil tabi.

new jersey çok uğraşıyor bu takas için. hatta bir kaç kez çeşitli paketlerle resmi teklif de yaptılar ama her defasında reddedildiler. ikinci büyük aday ise new york.

çok büyük ihtimalle bu iki takımdan birisine gidecek melo. hangisini seçerse seçsin rica ediyorum biraz çabuk olsun. hurafeler dinlemekten bıktık artık.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol