bruce willis

0 /
ups
mavi ay serisi ile tanidigimiz,die hard serisi ile ezberledigimiz,sahsimca twelve monkeys gibi bir filmde oynayarak hayatinin en dogru secimini yapmis,cool ve solak oyuncu.
ups
irak savasina destek verdigini aciklamistir bir muddet once.yaslaniyor tabii artik,olcak o kadar.
goretomb
oynadigi tears of the sun filmindeki rolune kendini fazlaca kaptirarak irak sava$ina destegini cepheye katilarak vermek isteyen ancak ordu yetkilileri tarafindan ya$li ve kondisyonsuz bulunarak istegi geri cevrilen bu sayede de bir cok hayraninin tepkisini alan aktor.
callow
dunyaca unlu bir aktor olmasi di$inda,bir cok hatuna gore tatli yani parantez acarsak sexy bir gulumsemeye sahip ki$iliktir.bu yuz ifadesini bir cok erkek taklit etme cabasina girmi$tir.cunku artik "bruce willis gulumsemesi" die dunyaya namsalmi$ bir ifadenin butun kadinlarca begenildigi du$unulerek erkeklerin hatun milletini ayarlama taktiklerinin bir zamanlar gozdesi olmu$tur.
cocabora
1987 yılında çevirdiği ilk ciddi filmi "blind date"den sonra, onu en çok kazanan aktörler arasına sokacak olan "die hard - zor ölüm" filmi takip etti. "die hard - zor ölüm"ün inanılmaz box office zaferi ile birlikte o artık hollywood yıldızı olmuştu bile. 1987 yılında şarkıcılığı da deneyen willis, listelerde 5. sıraya kadar çıkan "respect yourself" adlı albümünü yaptı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol