bilgi sözlük airlines

0 /
independence
flavius nickli yazarimiz a$agidaki $irin soyle$imizin ardindan emekliye sevkedilmi$tir.

-flavius- yahu bişi soracam. sözlükte motor gibi hatun var mıdır cidden?bilsen bilsen sen bilirsin. yoksa uğraşmayalım burda entry kasmakla filan. eyvallah
(10.04.2006 13:29:08

independence->flavius: annen henuz bu sozlukte yazmaya ba$lamadiysa yoktur tahmin ediyorum.
(10.04.2006 13:50:10
independence
pysco nickli yazarimizin entryleri evrensel bir dilde yazildigi ve biz cahil kitle tarafindan anla$ilamadigi icin kaydi silinmi$tir.
bu literaturumuze fazla gelen entryleri ve kendileri tarafindan beni onore eden mesajla$mayi hemen orneklemek istedim.

oncelikle..
#131976

ve hemen ardindan $u ulvi mesaj..

-pysco- (#10237)slmss independence ben sey dicektim yaa.ne kadasr sureden sora bi moderator fln alabilios ¿ ayarlayabilirisen sewinirim kib byess


kiramadim ayarladim.
independence
capt it all son zamanlarda sozluk duzenini fazlaca bozma cabalari sebebi ile comez statusune geri dondurulmu$tur.

ornek:var olmayan ve tamamen utopya olarak kalmak zorunda olacak olan ve nerede bile oldugu belli olmayan sozde bir toprak parcasi ile tum dunyanin bildigi ve seneler once resmen tanidigi koskocaman bir ulkeyi, yani turkiye cumhuriyeti’ni illegal bir $ekilde ayni kefede degerlendirmek

soz konusu entry $udur.

entry: şimdi bir düşünün... eğer bir kürt "türkiye boka bastığım yerdir" dese ne tepki verirdik? savaş bile çıkartırdık. peki bizim kızdığımız, sinirlendiğimizbirşeyi biz ne diye yapıyoruz? insan değiliz de ondan.
independence
justiz’in sozluk accountu iptal edildi ve entryleri hepten silindi.

sebep: "kemalistler surusu" cumlesinin elinde patlamasi ve ki$ilere atmi$ oldugu hakaret icerikli mesajlar.

kemalistler surusune dahil olmaktan oturu onur duyan bir suru bireyi olarak bu cumleyi elinde patlatmak ayrica keyif vermi$tir bana.
pixie
dikkat sayın yolcularımız kaptanınız pixie konuşuyor. şu anda yerden seksen bin fit yükseklikte uçmaktayız, dışarda hava jedi kaç derece isterse o kadar. hava bulutlu, hatta evet fırtınalı falan. sağ taraftaki pencerelerden bakıldığında sözlükte müqüe görülebilir. uçak içi basıncımız feci yüksektir, acil durumlarda kullanılabilecek can yelekleri koltuğunuzun hemen altındadır. ancak hiç boşuna aramayın jedi hepsini saklamıştır.

sözlüğe tahmini iniş saatimiz jedimizin "cinnet mode off" saati ile çakışmaktadır. bizimle uçtuğunuz için teşekkür eder, iyi uçuşlar diler, başka bir uçuşta tekrar karşılaşmayı dileriz.
independence
ultraslan nickli yazarimizin sozluk hesabi iptal edilmi$tir.sebep sonuc ili$kisi a$agidaki kendince komik mesajla$mada gizlidir.

independence->ultraslan: ba$liklarin altina yazmi$ oldugunuz entrylerin ba$likla alakasi olmasi zaruridir.
(1/2/2006 5:50:10 am)

-ultraslan- senin girdigim entrylere de bok atman zaruri mi ?
(1/2/2006 5:55:17 am)

independence->ultraslan: 1-ben size "siz" $eklinde hitap ediyorsam siz de bana "siz" $eklinde hitap etmelisiniz.

2-ben entrylere bok atmam.ben sadece sozlugun temel ozelliklerinden biri olarak ayar veririm.size du$en uzerinize yazilani alip kendinize ceki duzen vermenizdir.

3-bir kere daha herhangi bir ba$ligin altina ki$iye yonelik ve ba$likla alakasiz diyalog cali$masi yazarsaniz ne yazik ki accountunuzu iptal etmek zorunda kalacagim.

iyi sabahlar.
(1/2/2006 6:00:27 am)

-ultraslan- ayar vermek ? ayar vermek elle olmuyor kocum klavyeden hic olmuyor sen gel adanaya biz sana ayari verelim.
(1/2/2006 6:05:05 am)

independence->ultraslan: eheheheh:)
ho$cakalin.


nihilist
her yerde oldugu gibi burda da ayrımcılıklar oldugunu hissettigim bilgi sozluk hava yolu sirketinin adı. ayrımcılık soyle; simdi birisini atıyorsunuz sebebini soyluyorsunuz birde ustune entrylerini siliyorsunuz, baska birisini atıyorsunuz ne sebep soyluyorsunuz ne de entrylerini siliyorsunuz. farklı uygulamalar’ın sebebi de soylenmiyor ustelik; ha ben neden atılıyorlar demiyorum yonetimin kuralları vardır atar ama ben uygulama yapılırken seffaflıktan ve esitlikten yana oldugumu dile getiriyorum sadece. sonuc olarak bosa konusuyorum nafile konusuyorum ama ben yine de konusucam elimden geldigince, cunku muhalif olunmadıkca dogrusuda gozden kacıyor, yapılan her sey dogru gibi duruyor...
mitili
yönetim denince akla gelen şey, eksik görülen ve belirtilen şeyleri düzeltmektir. daha bir sürü şey akla gelir de konuyla ilgisi yok onların. şikayet eden kişiler bilgi sözlük airlines biletini sırf şikayet etti diye almazlar hiçbir zaman.

mevzubahis şikayet ara butonu için yapıldığından ve bu konunun belki yüzlerce kez gündeme getirilmesinden sonra hala hakkında yazılıp çizildiğinden -ki laf sokma amaçlı elde patlayan bir entry olduğu bariz- bu "şikayet edeni atma" mevzusu peydah olmuştur, ve haklı bir karardır zannımca. yok işte, firefox ile ara butonu çalışmıyor, bu kadar.

uzanıp sigaramı yaktım ve kişi tekelinde bir ortamın sağlıklı olup olmadığını düşündüm. sonra anladım ki ne sağlığı, virüs gibi bir ortam aslında böyle bir yer. yine de her zaman isteyen kaldı, istemeyen gitti. hep de böyle olur zaten. ben hastalıklı bünyeyim kardeşim.
ithilquessir
performer adli yazarimiz bir forum icin bile asiri forum tarzi olucak entrysi sebebiyle bu konuda tekrar uyarilmak yerine comez statusune indirgenmistir.


baslik :
zeytin yagli yaprak sarmasi.

entry:
teyzemin gorumcesinin erkek kardesinin kuzeninin (boyle bir 4 halkalik akraba zinciri) cok iyi yaptigi yemek.

kendisine bilgi sozluk tanrisi zwadokomps’dan "oeeh" diliyoruz.
independence
crazyhalil’in tum entryleri ve bu da yetmezmi$ gibi sozluk accountu silinmi$tir.

sebep:hrant dink ba$ligina yazmi$ oldugu "siz ne hakla benim entriylerimi silersiniz?" $eklindeki entrysinde "entrylerimi" yazmasi gerekirken "entriylerimi" $eklinde bir kelime yazarak imla hatasi yaptigi icin.geriye kalan 47 entrynin birbirinden muhte$em $eyler oldugunu hepimiz biliyoruz zaten.
redcrow
rötar sorunlarından dolayı bir an önce özelleştirilmeli diye düşünüyorum..adam ahaliyi eşekle muhatap edinceye kadar bekletiyolar sonra bindirip gönderiyolar fezaya..
goetica
hayrullah, toxinn, deeperrr, yetik seri halde eksi oy kullanımından yilgit ise direk 531 adet eksi oy kullanımından semaya doğru yükselmi$tir.

ve aynı zamanda yukarıdaki nicklerin hepsinin 1 ki$iye sahip olmasından ve o 1 ki$inin de toxin olmasından mütevellit toxin’in de sözlük accountu kapatılmı$tır.

pelerin ve tayt $irketimizin hediyesidir, bizi seçtiğiniz için te$ekkur ederiz, iyi uçu$lar.

ps: bu entry trafiğe kapalı alanda yazılmı$ olup tatlı su kurnazlarına el değmeden hazırlanmı$tır.
independence
dmnnrvn nickli ki$i, onay aldiktan ortalama 15 dk sonra tum entryleri ve sozluk accountu ile birlikte sozlukten ihrac edilmi$tir.

sebep:yazdiklari bizim algilama kapasitemizin cok uzerindeydi.bilgi sozluk icerisinde harcanmasin istedik, kendisine nasa’nin telefonunu vererek iyi $anslar diledik.
31subat
çok sabırlı bir kaptanı olduğunu düşündüğüm havayolu şirketi. zira bana kalsa (ki çok şükür bana kalmıyor) birini uçururken saz arkadaşlarını da beraber uçururdum ki geride caz yapmasınlar.
angelus
the lord of the vajinalar nickli ex-yazar belki düzelir, belki kendine çeki düzen verir, belki hayatının anlamını götünden anladığını çabucak kavrayıp doğru yola döner kaygısı ile kendisine gösterilen sabırın limitlerini zorlaması sonucu mykonosa tatile gönderilmiştir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol