ata demirer in potu

lapsus
talk showlardaki manasiz soru ve boyle sorulari soran seyirci adetini azaltmasini umdugum pot.ata demirer fazlasiyla kabalik etmistir ancak gecenin gec bir saatine manasiz bir soru eklenince dogal bulup hak verdigim gelisme.
expert3
sahnede her turlu sebekligi yapan insanlara, bunu show’u disinda yapinca neden tepki gosterdiklerini anlayamadigim olaylar zincirinin baslangic noktasi.
p t n
kizin sacmalamasi uzerine ata’nin zivanadan cikmasidir. her ne kadar salakca ve sahibinin munasebetsizligini ilan eden bir soru olsada tanimadigin bir insana hele bir bayana vericen mi denmez, en azindan bu aksam sizinle yatabilir miyim denir ki onunda konumuzla alakasi yok. ata’nin sarhos olma ihtimali unutulmamalidir, kendisi icmeyi sever diye duymuslugum vardir.

akustikcinayet
kiz henuz 17 yasindadir ve sacmalamasi normaldir ekranda her sevgilin var mi diyene abuk cevaplar verecekse vermesin daha iyi.kaybolsun gitsin gozumunonunden.
ups
bence bu bir pot bile degildir.keske herkes bu kadar acik sozlu olabilse diye dusunuyorum ve sirf bu yuzden de diyorum eger ki gercek boyle saglanacaksa herkes icip ciksin oralara.cunku gereksiz sorular anlamsiz temenniler ve ciglik kokan muhabbetler atanin soyledigi "noldu vercen mi??" sozunden cok ama cok daha fazla rahatsiz etmektedir beni...
krayexs
vercen mi !!!!!! :p:p:p:p:p:

baya agır bır cevap ama beyazın yapamdıgını yaptı ve kızı sonunda susturabıldı :p
maliyeci
ata demirer daha sonra özür dilemeseydi,bu tip davranışlar içinde bulunan kızların/erkeklerin,anlamsız sorular soran kişilerin bu eylemlerine karşı muhteşem bir ayar vermiş olacak ve mesajı gitmesi gereken yere iletebilecekti.yine de güzeldi tabii ki.satılmış insanların bizleri birer mal yerine koyarak birbirleriyel sahteden ettikleri kavgalar ,açık oturumlar,reyting amaçlı her türlü şebeklikler dururken ata demirer’in kendisi ile aynı kaderi paylaşanlardan farklı olarak "ah canım cicim ben de çok seviyorum sizleri" demektense oldukça espirili ve doğal bir tepki vermek suçlanacaksa varsın suçlansın.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol