angelina jolie

0 /
hmmmmmtmmcnm
Aahahahahahahahaha diyorum sözlük sen yakışıklı denilince tüm dünyada default gelen isim pitt'e boşanma davası aç. Sırf jeniffer değil kalan hemcinslerinden aldığı beddualarla valla iki yakası bir araya gelmez. adam senelerdir gittiği her ülkeden topladığı çocuklara babalık yaptı gikini çıkarmadan sen gel sudan sebeplerle adama tekmeyi bas yok alkolü abartmis yok bilmem ne.
independence
brad pitt’e seks yasagi getirmis.

brad pitt bundan sonra hicbir filminde seks sahnesinde oynayamayacakmis.

http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/galeridetay/86013/4369/1/27017665/angelina-jolie-brad-pitte-sevisme-yasagi-getirdi
independence
hepatit c oldugu iddialari gun gectikce daha da buyuyor. hatta ankara’da prof. dr. yaman tokat ile gizlice karaciger nakli konusunda goru$tugu ve yaman tokat’in da tahlillere baktiktan sonra nakil $art dedigi one suruluyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21548512.asp
donkraspi
idris naim sahin’in cesitli garip konusmalarından dolayi ona idiot gozuyle bakan tas hatundur, sarap gibi yıllandıkca güzellesiyor hatun daha da güzel geldi gözüme bak simdi ayar oldum lan.
fofay
ajan olduğunu açık açık belirtmese de hareketlerinden,duruşundan belli eden benim gözümde hala daha lara croft olarak kalacak olan kadıncık.
kanlikalem
dün kendisini dünya gözüyle ilk kez (muhtemelen de son) gördüğüm, ’’bu o kadar da güzel değilmiş ya la’’ tepksini verdiğim insan. ama sevindik tabi gördüğümüze.
cirkinbeti
türkiye’ ye gelmiş ; diyor beti sizin evin anahtarını versen bir kaç saatlik dedim allah allah ne oluyor mırın kırın etti aman eyvah etti vah duyan olan olur vah brad’ın kulağına gider dedi aldırmadım ağzından aldım lafı , meğer buraya bizim indy için geliyormuş , hey sen bizim kıza bak gelmiş birde anahtar istiyor haspam !
e dedim koca malikane neyinize yetmiyor sorma oralar tehlikeli bölgeler dedi e iyi dedim uzattım anahtarı üç beş saat geçti geldim evin içine etmişler, olmaz ki böyle hunharca kullanmışlar evi , çok ayıpladım. bir daha o sümüklü kız bu eve girmeyecek dedim indy e , sana angelina mı yok seninki de iş!

independence
suriyeli multecilerin kaldiklari kamplari ziyaret etmek amaci ile yeniden turkiyedeymi$.

turkiye ziyaretlerine hep bir bahaneler buluyor ama bir gun i$in asli ortaya cikacak ve aramizdaki duygusal yakinla$ma kocasinin kulagina gidecek diye endi$eleniyorum. bu kadar sik gelmemeli turkiye’ye, anla$ilacak diye odum kopuyor.

angelina bak git!
elma sekeriiii
84. oscar ödülleri gecesinde, eli belinde kalçası dışarda kadırgalı aysel kesilmiş medyanın karşısında.

çok çirkin be. insan yırtmacını gösterebilmek için bu kadar mı leylek olur?

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=54199&rid=2&p=10
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol