anadolu üniversitesi

0 /
rosencruz
eskisehirde bulunan turkiyenin en eski universitelerinden.45000 uzerinde ogrencisi ve muhtesem kampusuyle abd universitelerine benzetilir.eskisehir ekonomisinin de belkemigidir.
hobaa
eskisehir’i eskisehir yapan,ogrenci kenti yapan,muthis kampuslu universite.sanki eskisehir universiteyi degil anadolu universitesi eskisehir’i yaratti hissi uyandiracak kadar sehri degistirmistir,iletisim bilimleri,guzel sanatlar,konservatuar,endustriyel tasarim gibi fakülteleri de mevcuttur.2 kampusu vardir.yunus emre kampusu sehirden bursa’ya gecerken gorulebilir.2 eylul kampusu muttalip’te ve merkeze biraz uzak olup,bu da sans mi ,bizimki de kader mi denilecek kadar sikicidir.yalniz orada da parasut kursu,sivil havacilik mevcuttur.
hobaa
iletisim bilimleri fakultesi onu cong bayirinda aksam saatlerinde gunesin batisiyla alkol alinasi ya da migros onunde icilesi,icinde sinema anadolu’su olan,akm’si olan,oteli olan japon bahcesi olan(yaramazlik yapmak icin iletisim bilimleri fakultesi kantininden ya da yabanci diller kantininin yan tarafindan gecilebilir) yesil kampus.
olu beden
pek de sevdiğim, çok da sevdiğim şehrin,pek-çok iyi üniversitesi.sanırım lise sıralarında çürüdükten sonra okul tayinim oraya çıkacak.sanırım..umarım da..
maliyeci
arkadaşımla girdiğim diyalog hakkında:

-aga ortam nasıl,karı kız olayı falan?
-vallahi süper,bahçeye eşşek bağlasan bir tane,başında beş tane kız biter..
-vay amına koyim..
igoriyan
eski sevgilimi bursa dönüşü hep onun önünde indir ve tekrar ankaradan bursaya dönerkende ordan alır ve bursamıza evimize dönderdik bi gün orada onu bıraktım ve bir daha görmedim
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol