7 mart 2016 beşiktaş eskişehir maçı

kabul
eskisehirli bir besiktas taraftari olarak çok pis arada kaldığım mactir.biri dusmeyecegim biri şampiyon olacağım diyor.yinede cha cha uleynnn diyorum
ucbacaklikedi
eskişehirin en iyi oyununu göstermesini beklediğim maçtır. beşiktaş 1-2 eskişehir biter tahmini fenerbahçenin yüzünü güldüreceğini düşünüyorum.
hsynsahan
bizimkilerin gomez'i gol kralı yapmak için ellerinden geleni artlarına koymadıkları maçtı.
fire vermeden atlatmak güzel oldu bu maçı da.
babangida
beşiktaşın aradığı oyunu bulduğu maç.ne aradığına bakacak olursak ilk 15 20 dk bunaltıcı baskının golü getirmesi ardından gayet akıcı hızlı oyunla sonuca gidilmesi.ancak rakipler gerçekten sadece defansta beklemek üzerine taktik geliştiriyorlar.bundan dolayı artık sosa'nın kanada çekilip atiba'nın yanınada tolgay'ın gelmesi şart oldu gerekirse çift forvetle çıkılması gereken maçlara geldiğimiz dönemdeyiz çünkü takım sonuç alamadıkça stres den kaynaklı oyun anlayışını terk ediyor.
uarti262d
beşiktaşım iyi güzel hoş oynuyor, dün de çok net bir oyunla kazandık ama, hep bir panik var sanki ortada, bu paniği de bizler mi yaratıyoruz acaba? bi bıraksak şu adamları da işlerini yapsalar, belki kazanacaklar bu sefer şampiyonluğu!? ne zaman düşecekler diyip duruyoruz, ve biz düşürüyoruz sanki en sonunda. panik iki senedir bizi bitiren şey, bırakalım bu sefer şu paniği ve oyuncuların üstündeki baskıyı. oğuzhan ve gomez'in maç sonu sözleri sadece basına değil biz taraftarlaradır da aynı zamanda bunu unutmayalım.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol