17 aylık bebeğe tecavüz

bu tür bir olayı aklına getirebilecek getirmekle kalmayıp eyleme dökecek birey nasıl bir türdür diye derin derin düşündüm, lakin çıkamadım işin içinden hala da düşünmekteyim. ha bu birey eğer ki insan ise, insan ırkına yönelik bir muamele görecekse şahsım kat i suretle insanlıktan istifası verme kararı almıştır.
hadi o hayvanlar hayvan oldugu için yaptı da... o nasıl bir annedir ki buna izin verdi ... bunu izledi .... yazik!!! allah topunun belasını versin!
konya’da 3 kız çocuğunu tecavüz edip sonrada öldüren adamın sonunu herkez biliyor,bu pisliklerin sonu’da o merak etmeyin sevgili yazar kardeşlerim,cezaevin’de yiğidin harman olduğu yerde yetişen nice mahkum ağabeylerimiz var, onlara buradan sevgi ve saygılarımı sunarım(anlayan anladı),herşeyi kabul ederim ama bir bebeğe veya çocuğa tecavüz inanılmaz,sizlere yemin ederim şu an gözyaşlarıma hakim olamıyorum...
bildik bir canlı türü olmadığını düşündüğüm, (zavallı yaratıkları olmayacak durumlara sokmamak adına)hayvan bile diyemeyeceğimiz bir mahluk olmalı bunu yapan şey.
bir insan yaşamın amacını bu kadar mı unutabilir ’ diye sordurtur insana..
bir insanın akıl sağlığı bu kadar yerinde olamayabilir mi ??
hele bir annenin ..
ufacık bir çocuk..defalarca tecavüz..
burda veya başka bir yerde gereken yaptırımın uygulanacak olmasını bilsem bile, yetmiyor, düşünüyorum daha başka ne yapılabilir ki?
öldürmekten, işkence çektirmekten daha acı verici bişi var mıdır??
kendi yaşantısının acısını ufacık bir çocuğa bile yükleyebilecek derecede rezil insanlarsınız..
dun’den belli televizyonlarda gosterilmis haberdir. boyle bir baslik acmaya cekindigimden daha dogrusu utandigimdan acmamistim.
madem acilmis icimdekileri dokuyum bari.

inanin bana bildigim butun kufurleri yazsam yine’de hafif gelecektir bu serefsiz, orospu cocuklari icin.
gelde idam’a layik gorme bu serefsizleri. seylerini koparip olene kadar bir yerlerine sokmak gerekir aslinda.

dusundukce cildiriyor insan... tecavuze ugrayanlarin yaslarida dustukce dusuyor. ulan bu ne hayvanlik, kudurmusluktur? sey ettigimin, kotu bir sey degil belledigimin, cocuklari, kudurduysaniz kerhaneye gidin. ya valla afedersiniz ama haksiz miyim?

(entry yumusatilmistir.)
daha dünya’ya yeni adim atar atmaz bunlarla karsilacagini o minicik bebek nerden bilebilirdi. böyle olacagini bilseydi bu dönek dünyaya gelir miydi? insan olmaktan utandiriyor böyle yasanan igrenc olaylar. bu olayi gerceklestiren veya gerceklestirenlerin sonsuza kadar hesabini veremeyeceklerine adim gibi eminim. hukuk bunlarin cezasini ne kadar versede az olacaktir.
idam filan hikaye boylesine, olur kurtulur serefsiz, cezavinde gerekli cezayı (!) alacagından suphem yok.damat kogusuna merhaba demistir bile.
bir orospu cocugunun gunlugunden:

"sevgili gunluk.gecenlerde bir bebek gordum, pek sevimli pek tatliydi.annesine sordum daha 17 aylikmi$.ma$allah dedim eve dondum.yarin yollarini kesip bebege tecavuz etmeyi du$unuyorum.

ah unutmadan ekleyeyim sevgili gunluk.o kadar da acimasiz degilim elbette.her $ey kar$ilikli.bebege tecavuz ettikten sonra da bebegin babasina gidip "artik yapacak bir $ey yok, siz de benim anami sikin ode$elim" diyecegim.

yarin geli$meleri aktaracagim sevgili gunluk.

orospu cocugu.."

not:evet sozlukte ki$ilere hakaret etmek yasaktir.ancak bu cumlede gecen "orospu cocugu" tanimlamasi bir hakaret icermemekte, $ahsin tam olarak konumunu betimlemektedir.
0 /