17 aylık bebeğe tecavüz

0 /
independence
bir orospu cocugunun gunlugunden:

"sevgili gunluk.gecenlerde bir bebek gordum, pek sevimli pek tatliydi.annesine sordum daha 17 aylikmi$.ma$allah dedim eve dondum.yarin yollarini kesip bebege tecavuz etmeyi du$unuyorum.

ah unutmadan ekleyeyim sevgili gunluk.o kadar da acimasiz degilim elbette.her $ey kar$ilikli.bebege tecavuz ettikten sonra da bebegin babasina gidip "artik yapacak bir $ey yok, siz de benim anami sikin ode$elim" diyecegim.

yarin geli$meleri aktaracagim sevgili gunluk.

orospu cocugu.."

not:evet sozlukte ki$ilere hakaret etmek yasaktir.ancak bu cumlede gecen "orospu cocugu" tanimlamasi bir hakaret icermemekte, $ahsin tam olarak konumunu betimlemektedir.
ankakusu
dun’den belli televizyonlarda gosterilmis haberdir. boyle bir baslik acmaya cekindigimden daha dogrusu utandigimdan acmamistim.
madem acilmis icimdekileri dokuyum bari.

inanin bana bildigim butun kufurleri yazsam yine’de hafif gelecektir bu serefsiz, orospu cocuklari icin.
gelde idam’a layik gorme bu serefsizleri. seylerini koparip olene kadar bir yerlerine sokmak gerekir aslinda.

dusundukce cildiriyor insan... tecavuze ugrayanlarin yaslarida dustukce dusuyor. ulan bu ne hayvanlik, kudurmusluktur? sey ettigimin, kotu bir sey degil belledigimin, cocuklari, kudurduysaniz kerhaneye gidin. ya valla afedersiniz ama haksiz miyim?

(entry yumusatilmistir.)
bloody mary
bir insan yaşamın amacını bu kadar mı unutabilir ’ diye sordurtur insana..
bir insanın akıl sağlığı bu kadar yerinde olamayabilir mi ??
hele bir annenin ..
ufacık bir çocuk..defalarca tecavüz..
burda veya başka bir yerde gereken yaptırımın uygulanacak olmasını bilsem bile, yetmiyor, düşünüyorum daha başka ne yapılabilir ki?
öldürmekten, işkence çektirmekten daha acı verici bişi var mıdır??
kendi yaşantısının acısını ufacık bir çocuğa bile yükleyebilecek derecede rezil insanlarsınız..
performer
konya’da 3 kız çocuğunu tecavüz edip sonrada öldüren adamın sonunu herkez biliyor,bu pisliklerin sonu’da o merak etmeyin sevgili yazar kardeşlerim,cezaevin’de yiğidin harman olduğu yerde yetişen nice mahkum ağabeylerimiz var, onlara buradan sevgi ve saygılarımı sunarım(anlayan anladı),herşeyi kabul ederim ama bir bebeğe veya çocuğa tecavüz inanılmaz,sizlere yemin ederim şu an gözyaşlarıma hakim olamıyorum...
fikriminincegulu
daha dünya’ya yeni adim atar atmaz bunlarla karsilacagini o minicik bebek nerden bilebilirdi. böyle olacagini bilseydi bu dönek dünyaya gelir miydi? insan olmaktan utandiriyor böyle yasanan igrenc olaylar. bu olayi gerceklestiren veya gerceklestirenlerin sonsuza kadar hesabini veremeyeceklerine adim gibi eminim. hukuk bunlarin cezasini ne kadar versede az olacaktir.
angelus
bu tür bir olayı aklına getirebilecek getirmekle kalmayıp eyleme dökecek birey nasıl bir türdür diye derin derin düşündüm, lakin çıkamadım işin içinden hala da düşünmekteyim. ha bu birey eğer ki insan ise, insan ırkına yönelik bir muamele görecekse şahsım kat i suretle insanlıktan istifası verme kararı almıştır.
zehnterdorf
bildik bir canlı türü olmadığını düşündüğüm, (zavallı yaratıkları olmayacak durumlara sokmamak adına)hayvan bile diyemeyeceğimiz bir mahluk olmalı bunu yapan şey.
wotanmituns
idam filan hikaye boylesine, olur kurtulur serefsiz, cezavinde gerekli cezayı (!) alacagından suphem yok.damat kogusuna merhaba demistir bile.
rdm
(bkz: bunu yapan insan olamaz) $eklinde bkz verip geçmek istedim bu ba$lığı her görü$ümde. ama yok dedim yapamam bunu. bunu yapan insan olamaz evet, peki bunu yapan ne olabilir? i$te beni muammaya dü$üren bu soru. ben bu mahluku doğada ya$amı$ ya da ya
$ayan hiç bir canlıya benzetemiyorum ki bunu yapan insan olamaz diyeyim. bunu yapan insan olamaz, bunu yapan sümüklüböcek de olamaz, bunu yapan amip de olamaz. bunu yapan devletimizi bölmeye çalı$an dağdaki teröristte olamaz. bunu yapanın ölmeye bile hakkı yoktur kanımca. ayrı bir$eyler yapmak buna. ba$lığa ait entryleri okuduğumda jedi dahil hemen herkes orospu çocuğu demi$ buna. yapmayın arkada$lar tek suçu annesinin hayat kadını olması olan herhangi birini bir tutmayalım bununla, bu nesne için orospu çocuğu olmak bile meziyet hatta sınıfsal üstlünlüktür kanımca, çünkü yanlızca bir insan orospu çocuğu olabilir.
steroid
içerde şişlenmeden önce dirisine ve ölüsüne defalarca tecavüz edilecektir bu şahsın. bunu bilmek biraz yürek soğutuyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol