confessions

muruuuu

Yazar

  1. toplam entry 83
  2. takipçi 0
  3. puan 239

almora

cehennem geceleri adlı bir parçaları vardır ki tadından yenmez. fakat bu şarkının iki versiyonu var. ilkinde vokalin sesi süper fakat gitarlar biraz geride kalmış olsa da benim tercihimdir.ikincisinde gitarlar güçlendirilmiş vokal değiştirilmiş. ama o vokal nedir be kardeşim. kulağımı deliyo hatun kişinin sesi. ısınamadım kendisine bi türlü. iyidir hoştur yine de, dinlenesidir.

takıntı

kişinin bazı hareket ve düşüncelerinden belli bir süre boyunca kurtulamayıp tekrar tekrar tekrarlamasıdır ki bu tekrarlar ancak kişi rahata kavuşana kadar devam eder.geçen süre kişinin takıntı seviyesiyle doğru orantılıdır. allahtan yakın çevrelerine bol sabır dileriz.

izmir havası

şuan oldukça serin. ara ara çakan şimşekler eşliğinde hafiften çiseleyen bir yağmur var ki kendisine ve akabininde gelen toprak kokusuna hasret kalmıştık(m). gündüzleri 40 derece civarlarında olan sıcaklık nedeniyle piştiğimiz düşünülürse, bu gece izmir daha bi güzel.

la vie en rose

andy garcia nın baş rolünde oynadığı picasso ile aynı zamanda yaşamış olan modigliani adlı ressamın hayatını anlatan filmde en can alıcı sahnelerden birinde çalan muhteşem şarkı.

max

dün yataktan kalktığı gibi yanıma geldiğinde gitarını eline alıp hepi bört dey şarkısını çalamamış insan evladı. tüm akşam alkolün dibine vurmamıza sebep olmuştur kendisi ve sanatsal fotoğraf çalışmalarıma konu mankenliği yapmıştır. teşekkürü borç bilir, şu anda çektiği mide ve baş ağrısı sorunlarına acil şifalar dilerim.

27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri

ne pahasına olursa olsun gidilecek konserdir. planlar yapılmış, yer konusunda arkadaşlarla yoğun tartışmalar yaşanmış ama sonuca ulaşılmıştır.geriye tek sorun kaldı, annemin el koyduğu kredi kartını aşırıp biletleri almak.başaramazsam artık tehdit yöntemiyle halletçez.

pentagram 20 inci yıl dvdsi

büyük bir sabırsızlık ile beklediğim dvd idi.pentagram ın 20inci yılı şerefine bostancı gösteri merkezinde vermiş olduğu konser ve bonus olarak rock n coke konseri bulunmaktadır.benden tavsiye arka arkaya ikisini de izlemeyin.4 saate yakın sürüyo toplamda.seviyoruz kendilerini.hatta bayılıyoruz.

lost

5. bölüm sayesinde büyük sır tümüyle çözülmüş, lost un ne olduğu ortaya çıkmış, derinden koca bi ohh çekmişizdir.

bedduanin tutması

finaller sonrası hoca eğer hastanelik olmuşsa bedduamız tutmuş demektir, beter olsun der geçeriz. her hocaya beddua edilmez, hak eden var etmeyen var. nitekim 4 sene sonra hala aklıma geldiğinde aynı herife saydırabiliyorsam anlayın artık herifin i.neliğini.
öğrenci de eşeklik ediyosa haddini bilmeli.

safran sarı

kitabın yarısına kadar oflaya puflaya okudum. allahım ne sıkıcı kitap yahu ruhum daraldı diye sık sık bırakmış olsam da sonradan daha bi okunur hale gelen 3 ayrı karakterin beklentilerinin, isteklerinin peşinden koşarken hayatın getirdiklerine karşı ayakta durmaya çabaları ile çok farklı olayların yaşandığı inci aral romanı.

karşılıksız aşk

insan birini severken nasıl bilerek ve isteyerek seçer sevdiceğini benim aklım ermiyor. aşk çıkarsız ve saf olmalı. bir kere sevmeye görsün gönül, eğer karşılık alamayacağını düşünüp vazgeçmeyi seçebiliyorsa kişi ya korkaktır ya da gerçekten sevmiyordur. nazım hikmet in dediği gibi
sen elmayı seviyorsun diye
elma da seni sevmesi şart mı

kasmamak lazım, küçük hesaplar peşinde koşmamalı.
sevdiğini mutlu et, seninle mutlu olmuyorsa bırak nerde kimde mutlu oluyorsa olsun.
0 /