bilgisayar

geçen gün bilgisayarım malesef misafir çocuklarının azizliğine uğradı.dışarı çıkmaya çok fazla zamanım olmadığı için pc satan siteler aramaya başladım.uygun fiyatlı bilgisayar satan bir site buldum,sizinle de paylaşayım dedimhttps://www.itopya.com benim gibi şanssızlar varsa bakmalarını öneriyorum

çakarlı araç

saginda solunda kirmizili mavili yanip sonen isiklar bulunan arac.

bu araclarin boyle bir isiklandirmaya sahip olmalari icin emniyet mudurlugunden izin almalari gerekiyor normalde. izinsiz araclara 192tl para cezasi kesiliyor ve belirli bir sure trafikten men ediliyor. tabi boyle bir kural var ama uygulamasi yok ne yazik ki. bu cakarlari taktiran her arac trafikte sol seritten kafasina gore gidiyor, kimse de sen kimsin nereye gidiyorsun diye sormuyor.

altaş et mangal

çekmeköy'de bulunan et mangal mekani. biraz pahalidir ve servisi gectir ama lezzeti cidden cok iyidir. al burdan alacagin gotur evine rakinin yaninda göm, nice restauranttan cok daha buyuk bir keyif alirsin. ayrica biraz pahalidir dedim ama yine de restaurantlara nazaran cok ucuz sayilabilir.

misal;

4 adet köfte, 2 adet adana, yarim kilo tavuk kanat, domates biber sogan, iki adet manda yogurdu 72tl.

türkiye iş bankası

normalde cep telefonuna havale yaptiginiz zaman 15 dakika icerisinde sms gider. dun saat 21:00 de yapilan havalenin sms i bugun saat 03:49 da geldi.

bu kadar hizli calistiklari icin kendilerini tebrik ederim. 6 saat 49 dakikada bir sms ulastirabildiler. gercekten basari.

dağ 2

uluslararası standartlarda en fazla 6.3 falan alması gereken bir film imdb'de 9,7 puan almış. savaş filmleri kategorisinde sıralama yapıp lan şunu bir izleyim diyen amerikalı,avrupalı bu ne amk diye 20. dakikada filmi izlemeyi bırakır, bir daha da o adama türk filmi izletemezsiniz. kendi kendimize gaz vermekte üstümüze yok. ama biraz gerçekçi olmak lazım

independence

Anne babası yazlığa gidince 2 bira içip sağda solda 8 bira 4 shot attım yeaaa diye hava basan ergenlere benzettiğim admin. Anladık ulan içmişsin işte.

Ps: iş bu entry bir daha baktığımda yerinde olmazsa sorumlusu sensin independence. Seni mahkemelerde sürüm sürüm süründürürüm. Hesabını heklerim.

diriliş ertuğrul

dün gözüme çarptı 20 dk izledim, gül gül öldüm..
sen romalıların 1000 yıldır yaşadığı toprakları işgale ve yağmaya gidiyorsun, kendilerini acayip haklı görüyorsun? insan biraz utanır sıkılır,yok.. helalleşmeler, davullar zurnalari tekbir getirmeler..
başkasının toprağını işgal etmeye giderken güle oynayana, başkası bizim toprağımıza gelince, dış mihraklar cart curt.