mp3 arşivi

450 sarkidan olusan ama en az yuzde 40’ini dinlemedigim bir arsivde benden mevcuttur.her telden muzik vardir,ama en cok film muzikleri ve ozgun muzikler vardir.

dumur

ce$itli cekimleri vardir "dumur" sozcugunun:
-dumurdan dumura ko$mak
-dumur denizinde orkinos olmak
-dumura ugramak
-dumur olmak
-dumurun alasi olmak
-dumurdan dumura du$mek
-dumur falan olmak yani..(tikky versiyonudur)
...
bu $ekilde sonsuza kadar sacmalayacaginiz bir kelimedir dumur en komigi ise gecenlerde arkada$in birinin bana "ulan olum bi de disipline verilirsek dumurlardan dumur begen demesi olmustur"
en sik kullanilan kalip ise "dumur oldum abi!" $eklinde verilebilir.

mord sith

bir hayal karakteridir.

kirmizi deri bir elbise giyerler vucutlarini simsiki saran, geneli belki de hepsi kadindirlar bu karakterlerin. buyuye kar$i tamamen dayaniklidirlar hatta kendilerine kar$i buyu gucunu kullanan bir buyucunun gucunu alip kendisine kar$i kullanarak o ki$inin canina ot tikayabilirler. olaylari i$kence ile adam oldurmek yahut onlari kendi taraflarina cekmektir.

of of

gülşenin köfte dudaklarını, götünü göbeğini ve bunun gibi tahrik edebilitesi yüksek organlarını sergilemekten çekinmediği ilk klipti sanırım. millet anam anam bu kız pijamalıydı ilk çıktığında, artık yatak ve banyo aşamasına geçmiş falan dedi, şaşırdı. lakin bu değişimin henüz başlangıç aşamasıydı, sonra sadece gülşenin popo ve bacaklarından başka hiç bir insani unsurun bulunmadığı klipler de izledik biz..

gülşenin i have the pussy so i make the rules felsefesinin bayrak taşıyıcılarından olduğunu o zamanlar anlayamamıştık göte kilitlendiğimiz için sanırım, ama şimdi yavaş yavaş ayıkıyoruz.

deepweb

geçen facebook'ta sponsorlu bir reklam vardı. artık nasıl tırstıysam girmedim bile siteye.

geçen bir arkadaş anlatmıştı. deepweb'e girmiş, bir işkence videosu izliyormuş. o sırada işkence eden ada'm hoşgeldin a.... g.... diye isim ve soyismini söylemiş, bizimki tabi pert durumda.

aman diyim aklını alırlar kamil..

luxus

nihayet canlı dinleme şerefine nail olduğum albümü güzel, canlı performansı ondan güzel, eğlenceli mi eğlenceli ve müthiş yetenekli, had safhada kaliteli müzik yapan grup.

rus kızı en asil duyguların insanıdir

rus kızları burada sanıldığının aksine orospu değildirler.buradakiler ayrı.ama duygusal kızlardır rusyadaki kızlar.sadıktırlar erkeğini sonuna kadar severler.rusyada bir devlet dairesinde bir kadın işini gördürmeye gittiği zaman kocana sor öyle hareket et diyorlar.yani erkeklerine çok bağlılar.bizim kızlar ise o kadar ilgiye rağmen hovardalaşmış, şımarıklıkları kat ve kat artmıştır.inanın, türkiyede kızlara inanılmaz ilgi ve alaka var.o güzelim rus kızlarını çarşı pazar ortasında bile dövdükleri oluyor gıkları çıkmıyor.tabi hepsini söylemiyorum ama bu böyle biline kızlarımız çıkıpta erkekler bize ilgisiz demesinler.