pokemon go

bu sene icerisinde cikacagi duyurulan pokemon oyunu.

ozelligi ise telefonunla birlikte disari cikiyorsun, telefonun seni yonlendirdigi yere gidip sanal pokemon avliyorsun. yani hayat sokakta!

oyun bedava olacakmis sanirim ve hem android icin hem de ios icin cikacakmis. sevdicek ve kedim ile birlikte cekmekoy sokaklarinda pokemon avlayacaz anlasilan. tanitim videosu muhtesem;

elma şekeriiii

kendisinin çok korkak oldugunu düşündügüm gammaz.blöflere çabucak aldanabilitesi oldukça yüksek.

not:kötü yanlarından bahsettim hemen böyle eksi verilecekse silip yalakalık yapayım istersen.böyle alışmışız nasıl olsa.

post ilan

telekiz servisi sitesi. az once bir siteye girdigimde direk bu siteye yonlendirdi beni oradan biliyorum. resimlerdeki bayanlari hemen altlarinda bulunan telefon numaralarindan arayip para kar$iligi sex hizmeti satin aliyorsunuz. ben bunu ancak bu kadar kibar aciklayabildim, orospuluk falan demedim dikkat edersen.

http://www.postilan.com

çeliknaz

yılların çelik-çomak ikilisinin üzerine karabulut gibi çöküp çomak'ın yerine geçen dişisel robot karakteri.
çelik'in üzerine çöktü ama, çomakla irtibatını bilemem.yerine geçti diye biliyorum sadece.

telefon melodisi olarak akbil sesi kullanmak

"içimden ilginç bişeyler yapmak geçiyor muzaffer abi" tadındaki bireylerin hiçbir manası olmadığı halde yapması muhtemel hadise olmasına karşın yine de kredisi bitmiş akbil sesi mi yoksa kredisi bitmemiş akbil sesinin mi kullanılacağı hususunda beyin fırtınalarına gebe bir olaydır.