öyle bir geçer zaman ki

’ kaptan ’ karakterinin ağzına sıçan dizidir. zaten adamın yaşı ve mesleğiyle ilgili bir tutarsızlık var ama ahlaki olarak da çok hırpalamışlar. eşine değer vermeyen, çapkın, çocuklarına karşı aşırı mesafeli nemrut bir adam. hayır yani bir şey değil izleyen herkes bütün kaptanlar böyle zannedecek sonra olan denizcilere olacak. halbuki durum böyle değil tabi. çok fazla denizci tanıyan biri olarak söyleyebilirim ki denizciler iyidir, sadıktır, efendi adamlardır, sevgililerini severler. bu dizi üzerinden genellemeler yapıp tavır almayın sakın adamlara. onlara da günah!

öğrencinin hayatıyla oynayan şerefsiz hocalar

üniversitelerin vazgeçilmez hocalarıdır bunlar. çünkü öğrenci üniversiteden sonra hayata atılacak, iş bulacak,kariyer yapacaktır,kısacası öğrenci için zurnanın zırt dediği yerdir..lakin isminin başına prof ibaresi gelince kendini küçük tepeleri yaratmış gibi hisseden şerefsizler sayesinde öğrencilik sıfatını bir türlü atamaz olursunuz. oysa daha yapılacak çok şey, gidilecek çok yol vardır.ama hiçbir hoca bu durumu iplemez,işine gelmez. onun için önemli olan, onun dersini kaç öğrencinin alacağı ve cebine ne kadar para gireceğidir. ne kadar ironik ki umarsızca hayatıyla oynadığı öğrencinin parasını cebe indirecektir bu bahsedilen şerefsizler. peki zannediyorlar mı ki bu paraları helalleriyle kazanıyorlar ?

huznukomik net

bir cok atraksiyona sahip bir sitedir.bir cok yazar ve "buyuyunce yazar olacak amcasi" potansiyeline sahip insanlarla doludur.saatli maarif takvimi hele superdir.
http://www.huznukomik.net adresinden ulasilabilir.