days gone

Oyunun ambargosu henüz kalkmamışken sinan akkol tarafından şöyle bir oynanış videosu yayınlanmış. Bu arada inceleme ambargosu bugün 15:00'da kalkacak diye biliyorum, süre dolmadığı için de oyun hakkında yorum yapmaları yasak

Videonun hepsini izlemedim. Ama grafikler e3 tanıtımlarına göre bir tık düşük göründü gözüme. Karakterin koşuş ve vuruş tokluğu iyi gibi. Bunun dışında açık dünya geniş ve dolu görünüyor. Oynmadan değerlendirme yapmak zor. İzlediğim kadarıyla sevdim diyebilirim. Bakalım çıkışında nasıl puanlar alacak.

https://youtu.be/qVGkMXIUbiM

ak parti'nin seçimi iptal ettirmeye çalışması

işin içine mhp'de dahil oldu elbette. akp bir yandan bastiriyor mhp bir yandan, itiraz üzerine itiraz dilekçeleri veriyorlar ysk'ya. anlamadiklari ise şu, bu saatten sonra kendi tabanlari dahil kimse onlara oy vermez. kimse salak degil mal degil, olan biteni gormuyor mu bu insanlar? bitti artik bitti, çöküşün baslangici geldi, anlayin artik bunu.

fatih tezcan

bu sefer de ekrem imamoğlu'nun şöförü bir avm'de ingiliz mi6 ajanına istanbul'un bilgilerini bir flash disk icerisinde verdi vecizesini yumurtladi. kimlere guveniyor bu insanlar, neden devletin herhangi bir kurumu bu sapıklar hakkinda bir işlem yapmiyor anlamiyorum. fesli deli kadir bir, aha bu da iki.

avengers endgame

Bekleyiş sona erdi. Türkiye'de bugün, amerika'da yarın vizyona giriyor.

Biletimiz hazır, akşam 7'yi bekliyoruz.

İlk ıronman filmini izlediğimi dün gibi hatırlıyorum. Devamında gelen filmlerin bir bütün halinde sinema evreni oluşturması da gerçekten muazzam olay. Bugün 10 yıllık bir evrenin bitişine şahit olacağız, her ne kadar filmin türü zevkler ve renkler olsa da üzerinde yıllarca uğraışılmış bir şeyleri izlemek insana keyif veriyor.