sefer görev emri olanlar hazır olsun

cumhurbaslaninin soylemi.

reis bizi afrin'e gotur tezaruhatlari karsisinda sunlari soyledi;

"Gitme kararını verdiğimiz zaman sizi bırakmayız. İnşallah beraber gideceğiz. Şimdi eğitimli kadrolarımızı gönderiyoruz. Sefer görev emri olanlar öncelikle hazır olsunlar. Ama şuan ihtiyaç yok. Karar verildiği anda yola revan oluruz"

buyur burdan yak. ulke olarak savasa giriyoruz sivil asker masallah. bi eksigimiz buydu.

tuna kalınsaz

kendisini ilk defa bugun izledim, bir hayli basarili buldum. yeni bir komedyen. "yani" ve "abi" kelimelerini kullanirken %80 oraninda indirime gitmeli, baska bir hatasina denk gelmedim. eglenceli 1 saat yasatti sagolsun.

jet sosyete

İkinci bölümde biraz toparlamış. Gotik kız ve ablasını sevdim. Yine adini hatirlamadigim gotik kızla gündüz'ün ilişkisi bayağı komedi potansiyeli olan çift. Gizemi sevemedim. Fazla yapay. Sarp apak sanırım kendisini oynuyor. Derya karadaş çok eleştri almış ama kendisini de şivesini de her türlü seviyorum. Son olarak evin babası keşke daha sempatik enerjili bir adam olsaydı. Bir dünya harikasi degil ama tutar bu iş.

nick cave

İKSV jazz festivali kapsamında 10 temmuz'da kendisini tekrar izleyebileceğiz. the bad seeds beyefendileri de yanında getirmesi ayrı bir neşe kaynağı.