A

ersun yanal

kariyerinin en yüksek puan ortalaması fenerbahçe ile 1.95. aykut kocaman'ın bıraktığı fenerbahçeyle.

trabzon'daki puan ortalamaları 1.54, 1.67, 1.66

aykut kocaman'nın fenerbahçe'deki en yüksek puan ortalaması 2.07.. geçtiğimiz sezon. en düşük ise 1.99.

aykut kocaman'ın konyaspor'daki puan ortalaması 1.58

https://www.transfermarkt.com.tr/aykut-kocaman/profil/trainer/1061
https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/profil/trainer/811

ali koç sen boş bir adamsın.. ama öyle böyle değil boş, bomboş bir adamsın.

ersun yanal

Ersun yanal, 07/08 sezonunda trabzon'un başındayken çok başarılı transferlerin yapılmasını sağlamıştır. Selçuk, umut, song gibi trabzonsporun 10/11 sezonundaki ölümcül kemik kadrosunu oluşturan kişidir. Ya da temelini atan diyebiliriz. Bana kalırsa en iyi sezonudur.

Bunun dışında bir de fenerbahçe ile yaşamış olduğu şampiyonluk vardır. Ancak bir çok kişiyi yanılgıya düşüren şudur ki, o şampiyon kadroyu da zamanın aykut kocaman'ı kurmuştur. Oyun yapısından, transferlere kadar müthiş bir uyum yakalanmıştı. Trabzon'un tek şanssızlığı fenerbahçe'nin tecrübesiydi.

Bir kaç sezon sonra aykut gitti ama oyuncularda bir değişiklik olmadı. Aynı oyun felsefesiyle birlikte, beşiktaş ve galatasarayın kötü, trabzonun berbat olduğu sezonda ersun yanal fenerbahçeyi şampiyon yapmıştır.

Anlatmak istediğim ersun yanal hiç bir zaman sıfırdan kemik kadro kurup, aynı zamanda kurduğu takımı şampiyon yapamamıştır. Fenerde hazır kadroyu şampiyon yapmışken , trabzonda kurduğu takımı şampiyon yapamamıştır. Bu durum elbette kariyeri hakkında bir şey açıklamaz. Belki şanssızdı, belki tecrübesi yoktu.

Ama bir gerçek var. Ersun yanal abartıldığı kadar iyi hoca değildir. Aykut kocamanı tekme tokat dışarı eden adamlar ersun yanal hakkında ne kadar bilgiye sahip tartışılır.

organize işler

İkinci bölümü vizyona girmeden önce ilk filmi bir kere daha izlemek istedim ama film internetten hepten kaldırılmış. Sebep ne amaç ne bilmiyorum ama ücretli yerler haricinde koskoca internette bu filmi bulamadım. Cok saçma.