confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 331
  2. takipçi 6
  3. puan 2770

aptal sarışın

dış görünüş olarak Pamela Anderson kadar bu klişeye uyan biri yoktur herhalde dünyada, ama kazın ayağı öyle değilmiş meğerse.

"War is business. It doesn't help us or anybody (other than those who stand to gain in this business)" - Pamela Anderson, 2019.


demek ki neymiş, genellemeleri fazla ciddiye almamak gerekiyormuş.

psikolojik operasyon

bu kadar sulanan ağacın elbette meyvesi olacaktır

times meydanında motosiklet sesinden ürken insanlar kafası kesilmiş tavuklar gibi kaçışıyorhep aklınızda bulunsun, medya namlusu size dönmüş silahtır. tetiğini de sık sık çekerler.

medyada gördüklerinize inanmadan önce kırk kere düşünün, hatta bence kafadan reddedin. maksat pislik olsun. medya orospularının tırnak içinde "haberleri" vermesiyle yetinmeyin, uğraştırın biraz, verdikleri "haberin" doğru ve gerçek olduğunu da ispatlasınlar. yoksa? yoksa böyle amaçsızca koşarsınız.

psikolojik operasyon

dün el paso'da silahlı katliam olmuş... bugün de ohio'da silahlı katliam olmuş... muş muş muş

medyanın burnunuza dayadığı şeylere atlamadan önce el paso'daki adamın nasıl kikirdediğine bir bakın derim
https://153news.net/watch_video.php?v=A28S8UXUOD4W

bu son iki operasyon abd'deki bireysel silahlanmayı bitirmek için..

bireysel silahlanma candır. canınızın garantisidir.

silah satın almak yasaklandı diye mafya köpekleri, tecavüzcüler, soyguncular silahsız kalmaz.. onlar silah serbest olsa da yasak olsa da silah bulurlar. olan size olur. yasalar bir tek size işler bu dünyada..

jordan peterson

Jordan Bernt Peterson Kanadalı klinik psikolog ve Toronto Üniversitesi'nde psikoloji profesörüdür. (palavralar ansiklopedisi wikipedia'dan)kendisi kontrollü muhalefettir. uyumak isteyene güzel masallar anlatır..

ekürisi ben shapiro için
(bkz:#1158078)


ben shapiro

Benjamin Aaron Shapiro, Amerikalı muhafazakar bir siyasi yorumcu, konuşmacı, yazar ve avukattır. (zikipedya'dan)Kendisi kontrollü muhalefet oluyor.. "Bize muhalefet edin canım biz size hiç konuşmayın demiyoz ki. Ben şapiro kadar konuşun ama , daha fazlasını değil." zihniyetinin parlatıp durduğu bir arkadaş.. bir başkası da jordan peterson..

Bu isimler karşınıza çıkabilir. Söylediklerinin tek bir virgülünü bile ciddiye alırsanız hata yaparsınız.

daha fazla yazmak isterdim ama vakit az.

benden uyarması.

153news.net

kedi videoları izleyecekseniz youtube hala yeterli.. pedofillere, uyuşturucu meraklılarına da her zamanki gibi hitap ediyor yadigar tube'muz..

ama iş gerçekleri söylemeye gelince korkuyor youtube denen faşist borusu. herhangi bir olayda ana akım medyaya pompalanan palavraları sorgulayan tüm videolar zırt diye siliniyor. alternatif bir çözüm olarak

153news.net

dünyamızı gasp etmiş olan pedofil mafya buraları da yok etmek isteyecektir ama olsun. şimdilik bu kadarı bile yeterli.

yeni zelanda cami baskını...

henüz saldırganın girmemiş olduğu camide yerde şarjörler ne arıyor ??... di mi?

işte size youtube'da göremeyeceğiniz bir video
https://153news.net/watch_video.php?v=Y7R8WNWUB17W

153news.net
https://153news.net
ayaklarına taş değmesin

sus söyleme

Orijinali Louis Aragon tarafından yazılmış bir şiir.

Louis Aragon kim? yetişkin herifler 15 yaş altındaki çocuklarla diledikleri gibi seks yapabilsinler diye dilekçe veren bir arkadaş. çünkü biliyorsun bu dünyadaki en büyük sorun bu. sistemin kart zamparaları istedikleri gibi çocuk sikemiyorlar.. ayıplıyoruz filan biz onları, kahrolalım emi biz.

Aşağıdaki kısa özette dünyamızı yöneten pedofil mafyanın pr tetikçiliğini yapan diğer süper dantellektüellerin de adları var, kendiniz bakarsınız..


In 1977, a petition was addressed to the French parliament calling for the abrogation of several articles of the age of consent law and the decriminalization of all consensual relations between adults and minors below the age of fifteen (the age of consent in France). A number of French intellectuals - including such prominent names as Louis Aragon, Michel Foucault, Jean-Paul Sartre, Jacques Derrida, Louis Althusser, Roland Barthes, Simone de Beauvoir, Gilles Deleuze, Félix Guattari, Michel Leiris, Alain Robbe-Grillet, Philippe Sollers, Jacques Rancière, Jean-François Lyotard, Francis Ponge, and various prominent doctors and psychologists - signed the petition. In 1979 two open letters were published in French newspapers defending the release of individuals arrested under charges of statutory rape, in the context of abolition of age of consent laws.


https://en.wikipedia.org/wiki/French_petition_against_age_of_consent_laws

levent üzümcü

bir başka aptal da bu.. imamoğlu'nun galibiyetini öpüşerek kutlamış.. bunlar akp'nin propaganda makinesine malzeme taşımaya bayılan şapşallar..

https://www.magazinburada.net/magazin/levent-uzumcu-ile-sevgilisinin-ekrem-imamoglu-kutlamasi-h738.html

levent'in öpüşmesi, levent'in sikişmesi, levent'in sokuşması.. buydu meselemiz biliyor musun... başka hiçbir derdimiz yoktu bizim 17 yıldır...

ali ismail korkmaz'ın nasıl dövülerek öldürüldüğünü koyayım şuraya da bu beş para etmez soytarıların ne kadar aptal, ne kadar sorumsuz, ne kadar bencil, ne kadar tükenmiş, ne kadar gerçeklerden kopuk tipler olduklarını her zaman hatırlayın...

0 /