confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 274
  2. takipçi 5
  3. puan 2568

ali koç

vizyonerli fenerbahçe başkanı mavi gözlü filan.. öf allah...

işte o vüjyon


vüjyonu acun ılıcalı olanın... neyse ... kestim. harcadığım vakte değmez.

elon musk

hayatında bir kere doğru bir laf etti ipini çektilerne tesla'da dönen parasal dümenler kaldı ne talulah riley'yi (eski karısı) ve grimes'i dövmesi..
http://www.crazydaysandnights.net/2018/09/four-for-friday-he-tried-to-kill-them.html

özetle eloncum artık yük olmaya başladı teşkilata... şimdi mesele "space sex" palavrasını sixmeden elon'u sixmek..bu arada bizim palavracının da maşallah dediğinin üç gün yaşamadığı bir kere daha tescillendi..

çare temizinden bir "şehitlik" gibi görüküyor ama ben değilim tabi elon maymunun ipini tutan.. onlar daha iyi bilirler..

büyükbaşlar kertenkele suratlıyı sahneden indirmeden bir vakit bulup ağzına gözüne sıçayım şurada.. ödev olsun bana.. sonra kör ölüyo badem gözlü oluyo.

uranüs

baştan söyleyeyim dalga geçmek için yazmıyorum. sizinle dalga geçilen bir duruma uyandırmak için yazıyorum.

uranüs'ün kötü kokmasının nedeni uranüs'ün "ur anus" yani "your anus" olması .. böyle isim verdikleri bir gezegenin "kötü kokması" geçilen dalganın bir parçası.

bir kez daha not ediyorum. şaka olsun diye yazmıyorum.. bu dünyada gözünüze sokulan her şeyin size çekilen bir psikolojik operasyon olması ihtimalini düşünün diye yazıyorum..

http://time.com/5252381/uranus-stinks-smell/

soyut şeyler.. makara kukara kakara filan diyebilirsiniz tabi.. keyfiniz bilir.

somut sorulara somut yanıtlarla kapak takmak isteyen dostlar kendilerini deneyebilirler.
(bkz:#1147677)
(bkz:#1146573)

dolandırıcılık

enteresan bir para kazanma yolu.

çiftlik banktan bahsetmiyorum o tamamen başka bir iş. aşağıda bir video var, 25 dakika kadar. o görüntülerdeki elemandan bahsediyorum.

güven kazanma, kazanılan güveni test etme filan.. insan psikolojisinin bugları üzerine kurulu ama ilginç tarafı bunu yapan adamların psikoloji eğitimleri, pehaşdeleri filan yok..

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

15 temmuz 2016 gecesine gidiyoruz.. şeytana tapan puştların türk milletine karşı organize ettiği ihanet gecesine.

sayın cumhurbaşkanımızı dinliyoruz.

02:58'deki cümle aynen şu şekilde.

"şu anda seçmen sayısı itibarıyla 45 milyonu bulan"...

45 milyon seçmen..

24 haziran seçimlerinde seçmen sayısı rakamı 59 milyon 367 bin 469

http://www.star.com.tr/guncel/24-haziran-secimlerinde-secmen-sayisi-ve-secime-katilim-oraninin-yani-sira-gecersiz-oylarin-sayisi-da-artti-haber-1358708/

arada 15 milyon fark var.

bunun sebebi nedir?

a) dil sürçmesi.. en mantıklı olan seçenek budur
b) cumhurbaşkanımız türkiye'de kaç seçmen olduğunu bilmiyor
c) başka bir ihtimal yok.

neden en doğru seçeneğin (a) olduğuna bakalım.

sayın cumhurbaşkanımız acaba 2016 yılının seçmen sayılarından bahsediyor olabilir mi?

2017'de seçmen sayısı
54.049.940

http://www.milliyet.com.tr/ysk-bugun-acikladi-secmen-sayisi-siyaset-2427458/

45 milyon seçmenin olduğu yıl 2015 olabilir mi?

7 haziran seçimlerinde seçmen sayısı 54 milyon 813 bin 376

sonra tekrar seçime gittik, o aradaki iki ayda seçmen sayısı 2 milyon artmış

1 Kasım 2015 seçmen sayısı 56 milyon 965 bin 100
https://www.haberler.com/1-kasim-da-secmen-sayisi-2-milyon-artti-7837673-haberi/


peki ne zaman 45 milyon seçmen olmuş türkiye'de?

hiçbir zaman...
2008 yerel seçimlerinde seçmen sayısı 42 milyonmuş..
2009'da yani bir yıl sonra 6 milyon artmış 48 milyon olmuş..

şöyle bir de detaylı çalışma bırakayım
http://w3.gazi.edu.tr/~kemaly/Calismalar/K.YILDIRIM-Nufus.pdf

hayatı seçim kazanmakla geçmiş sayın cumhurbaşkanımızın türkiye'deki seçmen sayısını bilmeme ihtimali bulunmadığına göre demek ki a ve b şıklarından en doğru olan a'dır.. zaten başka bir ihtimal de yok..


maareem incecim sen de okuduysan bunları kusura bakma . bi takım şizofren şizofren şeyler.. yazık vaktine yazık. hadi sen git uzay madenciliği filan yap..

dediğim gibi gençler .. başka bir ihtimal yok..

bi de müzük bırakayım..
rick and morty

(bkz:dan harmon)

bu bebeğe tecavüz parodisi.. çok komik yıhhhaaaaaa...


bu da liveleak'ten silinen küçük bir bebeğe (gerçek bir bebeğe) pantolonunun üstünden bacak arasına dokundurtma videosu
https://www.liveleak.com/view?t=CSmCH_1532655322&theme_id=0


liveleak sözde sansürsüz bir site ama elitbeylerin pislikleri ortaya dökülünce hemencik korumaya almışlar dan harmon kardeşlerini. dan harmon liveleak diye yazarsanız izleri hala internetlerde.

neyi övdüğünüze dikkat edin.. komedi yapma iddiasındaki bir palyaço çocuklara tecavüzle ilgili espriler yapıyorsa çocuk tecavüzcüsüdür... hafife almayın.

safiye inci

Safiye inci kim? bu video gerçek hayat mı yoksa kurgulanmış bir mizansen mi? safiye'nin kesinlikle hapiste olduğunu nereden biliyorsunuz? İfade özgürlüğü nedir?

Gözünüze sokula sokula yapılan her psikolojik operasyona böyle atlarsanız... ohooo.. işimiz var yani..11 temmuz 2018 adnan oktar'ın gözaltına alınması

özeti: mehdilik sektöründe pazar payı kavgası

eleman anlatmış.. bi güzel okuyak, nöörüyo anlayak

https://odatv.com/islamcilar-arasi-kutlu-savas-basladi-17071832.html


İslamcılar arası kutlu savaş başladı
Konuk yazar Nazif Ay yazdı

17.07.2018 00:29

Diğer dinlerin iç çekişmelerini detaylı bilemem ama İslamcıların “Kutsal savaşları”nın nihayet başladığını söyleyebilirim.

Bu kutsal savaşta, tek ekol ve tek cemaatin tahakkümü söz konusu olacak.

Bu savaşta tüm dinci gruplar üzerinde hegemonya oluşturmak söz konusu olacak.

Bu savaşta her alanda yegâne koloniyi oluşturmak ve öteki dincilerin sermayesine çökmek söz konusu olacak..

Tabii ki Recep Erdoğan'ın bu süreçte kendi cemaatinin ve İmam Hatip ekolünün karşısında yer alan ya da onlarla tek vücut olamamış rakiplerini saf dışı bırakmak için düğmeye basmadaki kararlılığı da söz konusu olacak.

Önemli olan noktayı en başta söyleyerek konuya gireyim.
Birkaç gün önce Adnan Oktarcıların devre dışı bırakılmasını iyi okuyamayanlar, aslında FETÖ ile AKP arasındaki iktidar savaşını da en başından iyi okuyamayanlardı.

Açıkçası, mukadder olan mağlubiyeti bekleyen ama nasıl olacağını kestiremeyen birçok tarikat ve cemaatin sırada beklediğini bilmenizi isterim.

CEMAAT VE TARİKATLAR İÇİNDE LİDERLİK İSKENDERPAŞA'DA

Cemaat ve tarikatlar içinde kazanan taraf sadece İskenderpaşa olacak.

Bu tezimin en önemli gerekçesi, Hilafet destekli Mehdilik rolüne tek aday konumundaki Recep Erdoğan'ın İskenderpaşa'ya siyaseten intisabıdır. Öyle ya, Recep Erdoğan'ın hocası Necmettin Erbakan ve her zaman referans yaptığı Turgut Özal, İskenderpaşa Cemaatinin şeyhi olan Mehmet Zahit Kotku'nun müridi idi. Aynı zamanda Turgut Özal'ın kardeşi Korkut Özal ile birlikte Özal ailesi de Kotku'nun öğrencisiydi.

Recep Tayyip Erdoğan ve Özal ailesince İskenderpaşa Cemaatine dair bağlılık ve sadakatte hiçbir zaman eksilme görülmedi. Öyle ki, Avustralya'da geçirdiği trafik kazasında ölen İskenderpaşa Cemaatinin şeyhliğine Mehmet Zahid Kotku'dan sonra geçen Mahmud Esad Coşan'ın 2001'deki cenaze töreninde Recep Erdoğan ile Korkut Özal yan yana oturmuş, aynı cenazede öteki cemaat ve tarikatların önde gelen isimleri de (Cübbeli Ahmet dahil) bulunmuştu. Bu fotoğrafları çektiğimde şimdi böylesi bir yazıda kullanacağımı bilemezdim.

Mahmud Esad Coşan'ın cenaze töreninde Recep Erdoğan ile Korkut Özal

Mahmud Esad Coşan'ın cenaze töreninde Cübbeli ve diğer cemaat önderleri

MENZİL TARİKATI (METÖ) İLE SÜLEYMANCILAR TASFİYEDE İLK SIRADA

Başkanlık sisteminin Bakanları belirlenirken Menzil tarikatı ile Süleymancılık tarikatı mensuplarının yoğunlaştığı Sağlık Bakanlığına, Medipol Üniversitesi ve Hastahanesi'nin kurucusu, aynı zamanda Recep Erdoğan'ın aile hekimi olan Fahrettin Koca'nın getirilmesi manidardı.

Sağlık Bakanlığı'nda etkin olarak yapılanan Menzil tarikatının, Menzil'e yakınlığı ile bilinen Recep Akdağ'ın yeni Bakanlar arasında yer almamasından dolayı tasfiye edileceğini hep beraber göreceğiz. Öte yandan uzun süredir Sağlık Bakanlığı Müşteşarı olarak görev yapan ve Menzil tarikatına yakınlığı ile bilinen Eyüp Gümüş'ün de görevden alınabileceği de ihtimal dahilinde.

Süleymancılara gelince…

İmam Hatip okullarına tarih boyu düşman olan, aynı zamanda efsanevi kurucu şeyhleri Süleyman Tunahan'ın “Beklenen Mehdi” olduğuna iman eden ve böyle inanmayanları dinî sapık olarak yaftalayan Süleymancılar daha çok Tıp fakültelerine gitmeyi ve Sağlık Bakanlığını fethetmeyi amaçlayan yapıdır. Bugün Menzilcilerle Sağlık Bakanlığı bünyesinde kapışan ve Nurcular gibi Amerika'da yoğun örgütlenen Süleymancıları, tamamen silip atılacakları bir darbe beklemektedir.

GELENEKÇİ İSMAİLAĞA CEMAATİ YOK EDİLECEK

Mehdilik itikadının en zararsızı İsmailağa Cemaatidir. Tarikat liderliği her ne kadar Mahmut Efendi denilen kişide olsa da Cübbeli Ahmet adlı medyatik şahıs tarikatın en bilinen ismidir.

İsmailağa Cemaati, AKP ve dolayısıyla Recep Erdoğan'a sempati besleyen ve seçimlerde destekleyen konumdadır ama yine de güven vermeyen özelliğe sahiptir, çünkü İskenderpaşa Cemaati gibi onlar da Nakşiliğin Halidiye kolundan gelseler bile birbirlerine rakiptirler. Şu unutulmamalıdır ki, “Müminler kardeştir” ayeti dindarlar için romantik bir söylemdir ama pratiğe yansıyan etkinliği yoktur ve dolayısıyla “Hilafete dayalı Mehdi”yi bünyesinden çıkartma idealinde her cemaat kendi yapısını üstün görür ve diğer dinî yapıların yok olmasını arzular.

Hatırlayanınız varsa, İsmailağa Cemaatine bağlı Marifet Derneğince yapımı üstlenilen, Beykoz Çavuşbaşı'ndaki Mahmud Efendi Külliyesi AKP'li yetkililerce yıkılmıştı. Esasında bu tavır onlara Recep Erdoğan tarafından atılan ilk uyarı ateşiydi. Eğer İsmailağa Cemaati, Recep Tayyip Erdoğan'a teslim olmaz, hatta gizli gizli Saadet Partisi'ne yönelik destekleyici çalışmalar yaparsa örgütsel çöküşe de hazır olmalıdır.

IŞIKÇILAR HELAK OLMAYI BEKLİYOR

Eyüp'teki Piyer Loti tepesinde bulunan Kaşgari Tekkesi'nin en önemli şeyhi Abdülhakim Arvasi idi. Onun müritleri arasında şair Necip Fazıl Kısakürek ve Hüseyin Hilmi Işık isimleri çok önemliydi. Kaşgari tekkesine dikkatleri bu iki kişi çekmişti. Abdülhakim ile Said Nursi arasındaki çekişme onların ölümünden sonra da müritleri arasında sürüp gitti. Abdülhakim öldükten sonra şeyhlik postuna Hüseyin Hilmi Işık oturdu. Onun ölümünden sonra da Türkiye Gazetesi'nin ve İhlas Holding'in sahibi Enver Ören tarikatın liderliğini üstlendi.

Işıkçılar, nurcularla düşmanlığı liderleri Abdülhakim ve Said gibi hep sürdürdü.

İslamcı grupların birbirlerinden nefret etme özellikleri, bu cemaatlerde de tezahür etti.

Her iki cemaat de, İmam Hatiplileri sevmiyordu.

Her iki cemaat de, askeriye içine müritlerini yerleştiriyordu.

Her iki cemaat de, Amerika'da üs kuruyor, ticari kuruluşları risk altına girdiğinde bir Amerikalı sermayedar bulmakta güçlük çekmiyordu. Mesela TGRT'nin, Enver Ören'in oğlu Mücahit Ören'ce Amerikalılara satılması gibi.

Recep Erdoğan'ın nurculara indirdiği darbe Işıkçıları fazlasıyla sevindirmekte ve alternatif kaldıklarına dair güven duymalarına fırsat vermiştir. Lakin her siyasi atmosferde iktidarın yanına yapışan ve nemalanan Işıkçılar, bu kez başarılı strateji kutlaması yapamayacak ve İhlas Holding'in tıpkı Jet Fadıl örneğindeki gibi iflas bahanesiyle halka verdiği zarar gerekçe gösterilerek başlarına inecek olan Recep Erdoğan'ın yumruğuyla silinip gidecektir. Ayrıca Amerikalı ortaklarla geliştirdikleri ilişkilerin gerçek boyutu Erdoğan'ın ölümcül yumruğundan sonra ortaya çıkacaktır. Işıkçıların maddi varlıklarına getirilecek haciz ise bu yapının ölüm ilanı olacaktır.

NAKŞİ RECEP ERDOĞAN KADİRİ HAYDAR BAŞ'I SİLECEK

Haydar Baş'ın başında olduğu tarikat, Kadirî tarikatının İcmal koludur.

Karadeniz'in korkusuz dindarı ve Atatürk'ün yılmaz savunucusu olan Haydar Baş'ın tarikat üyeleri sayıca az olsa da, inatla sürdürdükleri milli çizgi takdir toplamaktadır. Nakşiliğe layık görülen Mehdilik pozisyonuna en büyük tehdit elbette Kadirî tarikatının muhalifliğidir. Bu yüzden, Haydar Baş cemaatinin başına örülebilecek bir plan senaryosu neticesinde Haydar Baş bertaraf edilecektir.

CERRAHİ TARİKATINA İSLAMCI CERRAHİ MÜDAHALE GELİYOR

İstanbul'un Edirnekapı semtinde tekkesi bulunan Cerrahi tarikatının bilinen en meşhur ve en hoş sohbet şeyhi Muzaffer Ozak idi. Beyazıt Caminin yanındaki Sahaflar çarşısında sahhaflık eden Ozak'ın Amerika'da şirketler kurduğu bilinmekteydi. Musikişinas bir kişiliğe sahip olan Muzaffer Ozak bazen İstanbul gecelerinde kimi gazinolarda boy gösteriyordu bazen de tarikatına kattığı, Ahmet Özhan gibi ünlü kişiler dolayısıyla adından söz ettiriyordu.

Cerrahi tarikatının başında şimdilerde “Hamile kadın sokakta yürümemeli” ve Atatürk ile milli kahramanların yaptığı devrimler için “İnkilab (köpekleşme”) diyen Ömer Tuğrul İnançer bulunmaktadır.

Tarikat bünyesine son dönemde yine ünlü isimler katılmıştır. MFÖ grubunun elemanlarından Mazhar Alanson, Athena grubundan Gökhan Özoğuz ve karikatürist Hasan Kaçan, Cerrahi tarikatına intisap eden ve her Perşembe akşamı tekkede meşk eden meşhurlardandır. Aşağıdaki fotoğrafları 2 Mayıs 2009 tarihinde ben çekmiş ve bugüne kadar saklamıştım.Medine'de müezzinlik yapan Muhammed Emin'in Eyüp mezarlığındaki cenazesine Mazhar Alanson ile Athena'dan Gökhan Özoğuz da katılmıştıMuhammed Emin'in cenazesine Hasan Kaçan da katılmıştı

KUTSAL SAVAŞTA KAZANAN RECEP ERDOĞAN OLACAK

Bu işin kaçarı yok, kazaya bırakılması da yok…

Ben size zorlamalı senaryo da yazmıyorum…

Yakın gelecekte bütün cemaat ve tarikatlara operasyon değil, bildiğiniz darbe üstüne darbe gelecek.

tayland'da bir mağarada mahsur kalan 12 çocuk

net soru: baştan sona palavra olmadığını nereden biliyorsunuz? kurgulanmış bir olay olmadığından nasıl emin olabiliyorsunuz?

"ne yani haberlerde yalan mı söyleyecekler?" diyecek arkadaşlarımızın mutluluğunu kıskanıyorum.

not: mağaradan çıkarılınca bir de bu çocukları dünya kupası finaline götürmezler mi? valla götürürler.

bonus
brexit

"Yav en iyisi biz bu biregziti bi daha oylayalım" muhabbeti
https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-referendum-second-mps-vote-theresa-may-deal-labour-brussels-richard-corbett-a8321316.html

ingiliz halkı biz ab'den çıkmak istiyoruz diyeli iki sene oldu daha ortada somut bir adım yok. eee hani milliğ irade, sandık filan? yok tabi..

ilk referandumda tufaya düştüler, herhalde ikinci oylamada "ileri demokrasi" yapıp avrupa birliğinde kalalım sonucunu çıkartmayı planlıyorlar.. bu adamlar için seçimler, referandumlar filan toplumu seçim yaptığı illüzyonuna ikna etmek için var. önüne sandık koymalarının başka bir amacı yok.

hatırlatalım, ab'den bric'ten bilmem neyden çıkmak filan hikaye.. dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulan bu teknokrasi cehennemlerinin amacı ileride global polis devleti olarak tek bir çatı altında toplanmak. çıkış mıkış yok..


ticaret savaşları varmış, o öbürüne cükleer atcakmış, öbürü buna gümrük koycakmış zart zurt.. tiyatronuzu silkeyim.

iran, rusya, çin, abd bilmem ne.. ya medyada sıkılan palavraları yer bunların ciddi ciddi birbirlerine düşman olduğuna inanırsın ya da medyanın gözüne sokuşturduğu şeyleri bir kenara bırakıp daha dikkatli bakmaya başlarsın.. yeterince dikkatli bakarsan da hepsinin aynı otokrasi düzeni için var güçleriyle çalıştığını görürsün..

abd'yle çin düşmanmış.. e ne bok yemeye inteller apple'lar çin'de üretim yapıyor o zaman.. di mi?

yeterince dikkatli bakarsan neler görürsün neler...

anadolu ajansı'nın seçim sonuçlarını 4 gün önceden yayınlaması

strateji ve taktik meselesiyle ilgili çok özlü söz var..

en ünlüsü budur herhaldebenim bir başka emiceden duyduğum daha özlü bir tanesi şöyle "taktiklerin ne kadar doğru olursa olsun stratejin hatalıysa zafere ulaşamazsın"

çünkü "strateji" demek sorunu çok daha temelden bir bakışla ele almak demek... ne demek bu? şu demek;

soru: türkiye'de seçimi kazanmak için ne yapmak gerekiyor?
a) rakibinden daha çok oy almak
b) sandıktan rakibinden daha çok oy aldığın bir sonucu çıkarmak

ya da şöyle sorayım Ankara belediyesi seçimlerini kim kazandı?

a) Mansur Yavaş
b) Melih Gökçek

cevapları siz daha iyi bilceğniz artık..

maarem inceyi seviyorum sevmesine, kafa bi adama benziyor ama taktikler... maalesef.. strateji zaten yok.. haksızlık etmek istemem, yangından mal kaçırır gibi seçime gidiyoruz.. onun da sebebi belli yani.. yeri gelmişken..

(bkz:#1153897)

ama yine de yıllardır politikanın içinde olan, geçim kaygısı gibi biz sıradan fanilerin ömrünü çalan sorunlarla boğuşmayan biri olarak Maaremin daha hazırlıklı olmasını beklerdim.. çok yalpaladı.. yanlışları (naçizane bana göre) şudur budur diye uzatmak istemiyorum. gerek yok.

bizim muhaliflerimiz gözleri kapalı ringe çıkan boksörler gibi.. her seçimde dayağı yiyorlar ama yumruğun nereden geldiğini bile göremiyorlar..

basit bir örnek olarak seçmen sayıları
http://www.haber7.com/siyaset/haber/739006-yskya-gore-secmen-9-milyon-artti

2007'de 42 milyon seçmen varmış 2009'da bu sayı çıkmış 48 milyona.. 6 milyon.. parmak boyası filan gideli çok oldu zati.. muhalif arkadaşların ısrarla bu darboğaza takılması artık canımı bile sıkmıyor.. sıradan haber oldu..

sen seçim sandığının üstüne otursan bile, eğer o sandığa "naylon vatandaşlar" oy atıyorsa bunun bir anlamı yok.. bir de mühürsüz oylar filan..

neyse içinizi karartmak istemem.. gidin oyunuzu kullanın.. sandığınızın başında bekleyin.. hem benim dememle içiniz kararmasın zaten.. ya da şöyle söyleyeyim ille de benim dediğim bir şeyi ciddiye almak isterseniz o da şu olsun "bu dünyanın bir sahibi var. onun ol dediği olur, olma dediği olmaz."

yanisi dua edin.. "ama ben inançsızım" filan diyen arkadaşlara hatırlatırım, inançlarımızın gerçekler üzerinde bir etkisi yoktur..

edit: buradaki resimleri sildim.. yapılmaya çalışılan şeyde tuzum olmasın.


konuyu dağıtmıyoruz anadolu ajansının 24 haziran "ön tahminlerine" geliyoruz

neden yayınlanmış nasıl yayınlanmış orasına takılmıyorum ama temel olarak tayyip erdoğan %53'le ilk turda başkan gözüküyor.. karşı iddia şu "bunlar test verileri amma büyüttünüz"..

basit matematik yapalım.. herhangi bir başkan adayına gereken oy %50 + 1..

uzun zamandır beyinlere işlenen bir oran var %51.3 diye.. anket şirketlerimiz filan sağolsun.. bu arada anket şirketlerinin ne işe yaradığını öğrendiniz artık di mi? anket şirketleri toplumu sandıktan çıkarılacak sonuca psikolojik olarak hazırlamakla görevli paralı askerlerdir.. güya binlerce lira harcanmış olması gereken anket çalışmaları kara kaşınız kara gözünüz için sizinle bedava paylaşılmıyor yani..

basit matematik.. tayyip erdoğan %51 alırsa muho'nun yimbeş, osbeş, kırkbeş alması anlamsız olur..

peki seçim gecesi başkan %51.3 ile seçilirse neler olabilir? örneğin olacaklardan biri şu olur.. "biz size demiştik test verisi bunlar diye .. bak orada 53 yazıyordu halbuki 51 geldi filan… hemen gaza geldiniz yavv"… hazırlıklı olun yani, gaza gelirken bile fazla gaza basmayın icabında..


sadede geliyorum…

açıklaması çok vakit alacak nedenlerden dolayı bu seçimde "ödünç oy" kullanacağım.

ne partisine güveniyorum
(bkz:#1148732)

ne "kurmaylarına"
(bkz:#1154140)

ne de kendisine
(bkz:#1154119)

hatta "ödünç oy" ifadesinin anlamını sindirip sindiremeyeceğini bile bilmiyorum..

uzun lafın kısası .. hadi bakalım winona ryder diyorum


Tanrı türk milletini korusun.

nihat genç

zannediyor ki tarihi mikipedya yazar...

ben çocuğuma anlatacağım nihat hangi dallamaların farkında bile olmadan tetikçilik yaptığını.. 5 yaşında çocuğu olan 29 yaşında bir genç kadın sana yaptırılan tetikçilikle hapiste..

(bkz:ece sevim öztürk)

sen şimdi çık televizyona zırla... zor hayatını filan anlat.. nası en bi süper bi muhalifsin onları sayıkla.. mal.

bülent bostanoğlu

emekli deniz kuvvetleri komutanı


darbe gecesi saklanmış.. kendi ifadesi bu

......Florya'da havaalanı yakınında, İSPARK otoparkında bekledik. Bu bölgede araç yoğunluğu olduğu için yerimizi tespit etmesinler diye otoparkta kaldık. Bazen de aynı bölgedeki sokaklarda kendimizi takipten korumaya çalıştık. Konu netleşmeye başlayınca, çeşitli yerlerden davetler geldi. Ancak güvenli olmayacağını düşündüğüm için gitmedim. Yeşilköy bölgesinde araç içinde kaldım. Yerimi bulmasınlar diye cep telefonumu da kapattım. Emir subayımın telefonundan seyire geçen gemilerin üslerine dönmesi için talimat verdim....

....Toplamda 9 saat süreyle mobil halde ya da belirli yerlerde duraklayarak dolaştık. Sabah 07.23'de Ataköy Polis Merkezi amirliğine gittik, eskort istedik. Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Genelkurmay Başkanımız ile de temas kurdum ve o da benim Ankara'ya intikalimi istedi. 17.00 sıralarında karayolu ile Ankara'ya hareket ettim. Ankara'ya dönünce karargahta gerekli önlemleri aldık darbecilerin etkisiz hale getirilmesi talimatını verdim. Asayişi sağladık.....

https://www.yenisafak.com/gundem/otoparkta-saklandim-2511283

en kötü ihtimalle 15 temmuz günü öğleden sonra istihbaratı alınan bir darbe girişimi var. deniz kuvvetleri komutanımız 19.30'da düğüne gidiyor, istihbaratı alınan darbe girişimi başladığında da saklanıyor.. bu arada 15 temmuz gecesi bu arkadaşın sorumlu olduğu 2 gemi marmara'da kafalarına göre takılıyor..

müsaadenizle kendisine bravo diyorum..
0 /