confessions
  1. toplam entry 116270
  2. takipçi 66
  3. puan 281547

8 ağustos 2019 denizli depremi

denizli'de saat 14:19 da 6 buyukluğunde bir deprem meydana geldi. deprem Aydın, Antalya, Muğla, Burdur, Uşak ve Isparta'da da hissedildi. depremde herhangi bir can kaybı haberi henuz verilmedi ancak binalarda hasarlar olustu. valilik ise bu gece ozellikle hasarli evlere girilmemesi konusunda vatandaslari uyardi. tüm gun artcı depremlerin olabilecegi soyleniyor.

the boys

temmuz ayında gösterime giren amazon dizisi.

ben bayıldım diziye. süper güçlü kahramanların aslinda ne kadar şerefsiz bireyler oldugunu gösteriyor. izlenmesini şiddetle tavsiye ederim. simdilik 8 bolum ama sonrasi insallah gelir.

behzat ç.

Yeni sezonu o kadar güzel başladı ki ve fakat o kadar kısa ki bölümler, başka diziler kısa sürsün diye dua ederken bu dizinin kısa sürmesine lanet eder olduk. Daha uzun sürmeli, haftada yarım doz behzat ç. Yetmez biz müptezellere.

john wick

Birinci dünya savaşında ölen insan sayısından daha fazlasının 2 saat içerisinde tek kişi tarafından öldürüldüğü film. Ha ama güzel mi dersen, süper film o ayrı konu. Aksiyon saniye düşmüyor. İzlenmeli.

behzat ç.

25 Temmuz yani iki gün sonra yeni sezonu başlıyor. Yeni bir fragmanı da çıkmış ama mobilim, uğraşamayacağım şimdi, youtube da twitter da falan var. Heyecanla bekliyoruz.

boris johnson

londra belediye baskanligindan ingiltere basbakanligina gelen adam. ingiltere'de disisleri bakanligi da yapmisti kendisi. Theresa May'İn gorevi birakma kararinin ardindan iktidardaki muhafazakar partinin basina secildi kendisi, bu sayede basbakan oldu.

aynı zamanda bu kisinin buyuk dededi hem türk hem de müslümanmis. Boris Johnson'ın büyük dedesi, Osmanlı'nın son döneminde Dahiliye Nazırlığı yapmış Ali Kemal'miş.

reynmen

ben bu adami diğer bilmemneresinin fenomenlerinden daha cok begeniyorum allah icin. cok takipcisi degilim ama denk geldikce bakarim soyle bir, fazla bir kibri yok digerleri gibi. eşek osurdukca videolar yuklemiyor ya da ben gormuyorum. adam bir iş yapiyor pir yapiyor ama süper sarkiciyim gibi iddialari da yok. kazandigi paralarla kimi hayirlar yapmayi da ihmal etmiyor. saka falan degil, bildigin basarili bir eleman. allah yolunu acik etsin.

my cafe

son 4 gundur tutuldugum mobil oyun.

bir cafen var ve cafeni gelistirmeye calisiyorsun. kahve cesitleri, dondurma cesitleri, kek cesitleri falan hazirlayip musterilerine yediriyorsun. grafikleri falan ya cok şeker ya da ben bu yastan sonra ergenlige kesin donus yaptim. begenerek oynuyorum ama cok yuksek ihtimalle bir hafta icerisinde ismini dahi hatirlamayacagim. oyle de hain ve vefasizim.

tropico 6

yanlisim yoksa 2019 un ocaginda pc icin 2019 yaz aylarinda ise konsollar icin cikmis / cikacak olan oyun. bu yasima kadar bayilarak oynadigim nadir oyunlardandir tropico serisi ve hepsini de oynamisimdir.

(ara:tropico)

bu oyundan gecenin kör bir karanliginda haberdar oldum ve hemen indirmeye basladim. bakalim icinden neler cikacak. oyunun youtube videosu da su sekilde;oynadikca detaylandiririm artik.
0 /