confessions
  1. toplam entry 114815
  2. takipçi 57
  3. puan 278450

türkiye iş bankası

normalde cep telefonuna havale yaptiginiz zaman 15 dakika icerisinde sms gider. dun saat 21:00 de yapilan havalenin sms i bugun saat 03:49 da geldi.

bu kadar hizli calistiklari icin kendilerini tebrik ederim. 6 saat 49 dakikada bir sms ulastirabildiler. gercekten basari.

altaş et mangal

çekmeköy'de bulunan et mangal mekani. biraz pahalidir ve servisi gectir ama lezzeti cidden cok iyidir. al burdan alacagin gotur evine rakinin yaninda göm, nice restauranttan cok daha buyuk bir keyif alirsin. ayrica biraz pahalidir dedim ama yine de restaurantlara nazaran cok ucuz sayilabilir.

misal;

4 adet köfte, 2 adet adana, yarim kilo tavuk kanat, domates biber sogan, iki adet manda yogurdu 72tl.

çakarlı araç

saginda solunda kirmizili mavili yanip sonen isiklar bulunan arac.

bu araclarin boyle bir isiklandirmaya sahip olmalari icin emniyet mudurlugunden izin almalari gerekiyor normalde. izinsiz araclara 192tl para cezasi kesiliyor ve belirli bir sure trafikten men ediliyor. tabi boyle bir kural var ama uygulamasi yok ne yazik ki. bu cakarlari taktiran her arac trafikte sol seritten kafasina gore gidiyor, kimse de sen kimsin nereye gidiyorsun diye sormuyor.

arçelik

bulasik makineleri arizalandiktan sonra kendi kendine yeniden duzelme olasiligina sahip. her seyi denediniz ama calistiramadiysaniz sigortalari kapatip acin, bir de oyle deneyin.

öcalan'a özgürlük kürdistan'a barış

frankfurt polisinin resmi twitter adresinden atilan tweet.

tamami su sekilde;

“Bu akşam sizin için görevdeyiz:"Öcalan'a Özgürlük, Kürdistana Barış"

sen adamlara kalkip nazi kalintisi gibi cumleler sarfedersen, onlar da seni mumkun olan en hassas yerinden vurmaya kalkarlar. doganin dengesi bu sekilde.

http://www.hurriyet.com.tr/alman-polisinden-skandal-tweet-pkk-icin-gorevdeyiz-40613511

ilyas kaya

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşi. son gunlerde hakkinda bylock kullanicisi olduguna yonelik haberler cikti. hatta bakan'in bu sebeple kendisine bosanma davasi actigi da konusuldu ancak bugun emniyet genel mudurlugunden bu iddialara yoneilk bir aciklama yapildi. aciklama su sekilde;

"Görsel, yazılı ve sosyal medyada yapılan haber ve paylaşımlarda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşi İlyas Kaya'nın ByLock kullanıcısı olduğuna dair iddialar gerçekdışı bilgilerle toplumu yanıltmaya yönelik olup tamamen asılsızdır. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca Genel Müdürlüğümüze intikal ettirilen ve Genel Müdürlüğümüz tarafından da 81 İl Emniyet Müdürlüğümüze gönderilen Bylock listelerinde Sayın Bakan'ın eşi ile alakalı herhangi bir veri bulunmamaktadır."
0 /