confessions
  1. toplam entry 116208
  2. takipçi 66
  3. puan 281431

terragenesis

8 milyar insan yasar oldu mars'ta, %100 zafer de elde ettim ama venüs'ün kilidi hala acilmadigi gibi gezegen "yasanabilir" modda, cennet moduna hala gecmedi ve hakkinda google'da cok da fazla bir bilgi yok. kaldik oyle gunlerdir.

16 haziran 2019 imamoğlu ve yıldırım canlı yayını

lütfi kırdar kongre merkezinde saat 21.00 de her kanalın isteklerine göre yayınlayabileceği bir tartışma programı yayınlanacak. taraflardan biri chp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı(aslında seçilmiş başkan) ekrem imamoğlu, diğeri ise akp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı binali yıldırım.

programın moderatörü her iki tarafin da onaylaması sonucunda ismail küçükkaya oldu. aslinda ilk teklif uğur dündar'a gitmişti ancak dündar teklifi kabul etmedi.

muhtemelen bugune kadar en cok izlenmis tartisma programi olacak. pazar gunu ekranlarin basinda olmak lazim.

yakalama kararı

Hakkınızda bir sebepten ötürü açılan bir davaya gitmediğimiz takdirde ifadenizin alınabilmesi için mahkeme tarafından çıkarılan karar.
Hakkımızda böyle bir karar varsa ilk girdiğiniz polis uygulamasında gbt'nize bakılır ve polis tarafından alıkonulursunuz. Akabinde saat geç değilse aynı gün, saat geç ise ertesi gün nöbetçi mahkemeye çıkartılırsınız. Yüksek ihtimalle ağır bir suçtan aranmıyorsanız iradeniz alınır ve serbest bırakılırsınız.

çekmeköy karakolu

Çok ilginç biliyorum ama sanki tüm polislerini sınavla ve seçerek almışlar oraya. Garip bir şekilde hepsi kibar hepsi vatandaşa nasıl davranılacağını, nasıl davranılması gerektiğini bilen polisler. Hepsine selam olsun.

alkollü araba kullanmak

Her ne sebeple olursa olsun asla yapılmaması gereken bir şey. Kimsenin başına bir şey gelmese dahi yakalanırsan hakkında dava açılır ve benim gibi 5 ay 25 gün hapis cezası aliverirsin. 5 sene boyunca da o aldığın ceza sabit kalır ve kasten işlediğin herhangi bir suçta laap diye karşına çıkar, bir de o cezayı çekersin.

hazer amani

Az öne youtube'da denk geldiğim adam. Şehir şehir dolaşıp yemek yenilebilecek o şehrin bilindik ve lezzetli mekanlarını tanıtıyor. Diğer youtuberlar gibi çok uzatmıyor ve işini ciddiyetle yapıyor. Bir hayli beğendim, öneririm.

terragenesis

Oynayacak olan kişilere net önerim, kesinlikle öncelik yazan bölümlere aldırmayın. Oksijeni azalt, yok basıncı düşür, bunlara kanmayın. İstatistiksel verilerde bulunan oksijen, basınç, su ve sıcaklık ortalarda ve dengede olsun yeter. Gezegende bir sürü hub kurun populasyon artsın. Populasyon arttıkça mali sıkıntınız da kalmayacaktır. Populasyon artana kadar tabiki madenlere mecbur yöneleceksiniz. Yerleşim birimlerini de deniz seviyesinden mümkün olan en yukarı yere kurun, siz uyurken su basmasın.

terragenesis

Marsı yemyeşil bir hale getirdim sonra ilgilenmeyi unuttum. Gezegende oksijen dipleri görmüş, yaşayan canlı bitki falan hak getire, Mars eski kızıllığına kavuşmuş. Pöh.

bayram tatili

pek cok sene oldugu gibi bu sene de 9 gundur.

millet acliktan perisan, issizlik almis basini yurumus, milyonlarca insanda memleketine gidecek dahi para yok ama bayram tatili 9 gun. sonra ekonomi neden çok kırılgan.

cok basit. cunku calisan yok.

terragenesis

Cidden çok keyifli bir simulasyon. Kızıl gezegen mars'ın yüzeyinde su ve yeşillik oluşturmak harika. Durmadan gezegene yörüngeden bakıp eserimle gurur duyuyorum. Bir nevi tanrı hissiyatı veriyor insana. Oysa evimde musluk bozulsa yapacak adam değilim, kalkıp kurak bir gezegeni insanların yaşayacağı hale getiriyorum. Ben tanrı gibi hissetmeyeyim de kim hissetsin.

uzun lm

bir süredir fiyati 11,5tl olan sigara. işin garibi benim bunu daha dün öğrenmiş olmam, oysa her gün 3 paket alirim. marketten alisveris yapip üzerine sigaralari alinca aradaki fiyat farkini anlamiyor insan dogal olarak. haber de izlemiyorsam demek ki.

sıfır bir

Senarist kafayı iyice yemiş olacak ki s6e3 ve s6e4 de bildiğin oyuncularda kıyım yaşattı. Dizi mükemmel gidiyor ama bu sezonun final sezonu olması üzücü. En kısa zamanda seri şekilde sinema filmlerini de çekerler umarım.
0 /