confessions
  1. toplam entry 116151
  2. takipçi 66
  3. puan 281330

ak parti'nin seçimi iptal ettirmeye çalışması

işin içine mhp'de dahil oldu elbette. akp bir yandan bastiriyor mhp bir yandan, itiraz üzerine itiraz dilekçeleri veriyorlar ysk'ya. anlamadiklari ise şu, bu saatten sonra kendi tabanlari dahil kimse onlara oy vermez. kimse salak degil mal degil, olan biteni gormuyor mu bu insanlar? bitti artik bitti, çöküşün baslangici geldi, anlayin artik bunu.

fatih tezcan

bu sefer de ekrem imamoğlu'nun şöförü bir avm'de ingiliz mi6 ajanına istanbul'un bilgilerini bir flash disk icerisinde verdi vecizesini yumurtladi. kimlere guveniyor bu insanlar, neden devletin herhangi bir kurumu bu sapıklar hakkinda bir işlem yapmiyor anlamiyorum. fesli deli kadir bir, aha bu da iki.

kadir mısıroğlu

iki gün önce yogun bakima alinmisti ama son durumunu bilmiyorum. eğer ölmüşse lütfen haber verin. ya da vermeyin, ölmesi de yeter. gereksiz oksijen israfindan bir nebze olsun kurtulmuş olur dunya.

google search console

bir webmaster icin yahut bir seo uzmani icin olmazsa olmaz google şeysi. google webmaster tools ile aynı seydir aslinda. icerisinden sitemap falan yollarsiniz, sitenize verilen baglantilari inceler ona gore onlemler alirsiniz, daha neler neler.

fatih mehmet maçoğlu

ovacık belediye baskani oldu, ardindan ovacik'da toplu tasima ucretsiz hale geldi. suyun fiyati 50 kurusa dustu. yetinmedi kadinlari yonetimin her kademesine yerlestirdi. belediyeye ait arazileri ekim alani olarak belirledi ve üretimleri halk ile birlikte yapti. üretilenlerle ogrencilere burs verdi daha buna benzer onlarca şahane şeyi hayata gecirdi. 31 mart yerel secimlerinde de tunceli'ye belediye baskani oldu, chp'yi gecti, hdp'yi gecti, akp'yi gecti.

ovacik basarisini tunceli'de de gerceklestirmesi cok yuksek ihtimal. umarim bu adamin yonetim modelini tüm türkiye örnek alir.

ak parti'nin seçimi iptal ettirmeye çalışması

seçimi komple olmasa bile istanbul'da yenilenmesini isteyeceklerini bugun acikladilar.

[url=http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-ak-parti-genel-baskan-yardimcisindan-onemli-aciklamalar-41177183][/url]

ysk'nin boyle tarihi bir rezalete ortaklik edebilecegini zannetmiyorum, ya da en azindan ümidim o yonde. ote yandan oldu da istanbul'a secim yenilendi. bu sefer imamoğlu yuzbinlerce oy farkla istanbul'un baskani olacaktir. reis bunu görmüyor mu anlamiyorum ki ben bu oyunu.
0 /