confessions

garbage

Yazar

  1. toplam entry 81
  2. takipçi 0
  3. puan 188

kalp krizi

genç insanlarda ilk krizin daha yaşlı insanlarda ise 2 hatta 3. krizin oldurmasinin sebebini; yaşlandıkça kalbin etrafını saran kılcal damarların (bypass) çoğalmasına bağlı olduğu belirtilir. hayatında ağzına içki ve sigara koymamış kişilerde de görülmesinin sebebi kesinlikle yemek alışkanlığıdır derim.

blackjack

değişik çeşitleri vardır: sekiz desteyle oynanan ve otomatik karma makineleri tarafından karılan çeşit, 2 ve 4 desteyle oynanan çeşit.

iban

11 hanelik t.c kimlik numarasını ezberlemeyi başarmış tembel beyinleri dumura uğratmak için her banka ve her hesap için birbirinden farklı mantıkla oluşturulmuş 26 rakamlı hesap numarası. bir rakamı yanlış veya eksik yazdığınızda yaw bu eft neden gitmemiş ki diye anlamsızca bakmanıza sebep olur kendileri aynı zamanda.

belçim erdoğan

boyle bir link vererek hit sayisini arttirdigim farkinda oldugum, ama kim oldugunun anlasilmasi bakimindan mecbur oldugum kadin.
http://www.ciwano.com/seyh-saitin-torunu-belcim-erdogan-ile-yapilan-roportaj-t13253.html?s=f9d21008ce97b94a1a991a96cd00aff4&
0 /