confessions
  1. toplam entry 159
  2. takipçi 0
  3. puan 1416

6 eylül 2016 bilgi sözlük antalya zirvesi

Olaysız bir şekilde sona geldiğimizi zannetmiştik; fakat kapitalist, emperyalist, illüminatist gizli güçler tarafından takip edildiğimizi ve buna yol açanın da yazmış olduğumuz fantastik bir öykü olduğunu öğrendik. Bir takım belgeler ile bize ulaşan gizli güçler zatıalimizi oldukça şok etmiş bulunmakta. O kadar paranormal olay konuştuktan sonra bu olasıydı aslında...

iftar çadırından kovulan suriyeli çocuklar

sözde müslüman bunlar, sözde açın halinden anlamak için oruç tutuyorlar, sözde yardımlaşmak adına iftar çadırı kuruyorlar!!! sözde!!! ne yazık ki; yaptıkları her şeyin göstermelik olduğunu görüyoruz bu iğrenç mahlukların. bir çocuğa bu şekilde davrandığınız zaman tuttuğunuz orucun bir hayrı kalmıyor ruhsal sorunlu, riyakar herifler.

kuma

müslümanlığı sadece sapkın istekleri için kullanan ve islamı da kendi iğrenç abazalığına dayanak etmeye çalışan şahsiyetlerin açtığı ve görüşüne katılmayanları da ateist ilan ettiği başlık. yazık!!!

istanbul un fethedilmesine sevinen laik

laik bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım ve istanbul'u fetheden fatih sultan mehmet ile tekrar geri alan mustafa kemal atatürk gibi atalarım olduğu için onur, gurur ve şeref duyuyorum. biz laikler olarak çok şükür fatih sultan mehmet'e de musatafa kemal'e de sahip çıkarız, bazı koyunlar gibi işimize geleni kabul edip işimize gelmeyene saldırmayız. laikleri ve laikliği ağzınıza alırken bi 5-10 kez düşünün, buralarda boş yapmayın. müslümanlığı da vatanseverliği de vs. kimseden öğrencek değiliz.
0 /