playstation türkiye

yüksek oyun fiyatları sebebiyle dava açılan kurumdur. şöyle bir bakınca gerçekten öyle. belirli oyunları yurt dışından aldığımız halde şu an ki kura göre daha ucuza geliyor.

incredibles 2

the incredibles in devam filmi, 2018 Ağustos çıkışlı. Ya ilk filmi kadar güzel değildi, ya da ben yeterince kafamı veremedim bilmiyorum. Her şeye rağmen son derece tatmin edici bir animasyon olmuş. 2 saatlik bir animasyon olmasına rağmen kesinlikle sıkmıyor. Öneririm.

binali yıldırım

akp'Nin yerel secimlerde istanbul büyükşehir baskan adayı olacagi cok yuksek ihtimal. zaten akp'nin kadrolarinda daha bilindik bir isim yok. yildirim hem parlementer rejimin son basbakani, hem de gunumuzun tbmm baskani. dolayisi ile bir baska isimle riske girmek istemez ne akp ne de erdogan.

the last of us

hala daha bir kere dahi oynayabilmis degilim kendisini. zamansizlik mi artik üşengeclik mi yoksa "oeaah bizden gecti artik"cilik mi bilemedim. gerci simdi aklima geldi ya, bir ihtimal tüm pazar günümü ayirabilirim bu oyuna.

beyaz aslan

2014 senesinde ben bu guzeller guzeli hayvan icin 30 tane kaldi yazmisim, oysa 300 adet varmis dunyada. bu aslanlarin sadece 13 tanesi vahsi dogada yasiyormus, gerisi hep koruma altinda bir yerlerde.

the witcher

Netflix, the witcher dizisi için ilk videoyu paylaştı. Görüntülerde Geralt of rivia rolünde merakla beklenen henry cavill var.

Ben gayet başarılı buldum. Dizinin yapım aşamasına yeni girdiğini düşünürsek, ilerleyen zamanlarda kaliteli bir geralt izleyecek gibiyiz.

https://mobile.twitter.com/netflix/status/1057640842201055232

abzu

29 kasımda nintendo switch için çıkacağı açıklandı. Yaklaşık 1 yıl önce ps+ kullanıcılarına ücretsiz sunulmuştu.

sunset overdrive

2-3 yıldır xbox one konsoluna özel olmasına rağmen sürekli pc'ye çıkacak dedikodularıyla çalkanan oyun, sürpriz şekilde pc platformuna çıkışını gerçekleştirdi. Neden sürpriz diyorum, oyun 2 gün önce duyuruldu. Hemen ertesi gün çıktı.

Steam fiyatı 32 tl. Türü sevenler için ortalama üzeri bir oyun.

electronic entertainement expo

Tam 24 yıl sonra ilk kez, sony e3 fuarına katılmayacağını açıkladı.

Bu haberin oyun dünyasında geniş yankı uyandırmasına karşın sony cephesinden elle tutulur bir açıklama gelmedi. Aynı zamanda sony, üst üste 4 yıldır düzenlediği playstation experience fuarını düzenlemeyeceğini de açıklamıştı...

Elimizdeki bilgilerden yola çıkarsak sony firması, haziran 2020 tarihine kadar oyunculara göstereceği bir konferans görünmüyor. Kağıt üzerinde böyle görünmesine karşın çoğu otorite ps5 duyurusu hazırlığında olduklarını, bu nedenle e3 fuarına katılmaktan vazgeçtiklerini söylüyor. Açıkçası bu hipotez bana pek mantıklı gelmiyor.

Bir diğer hipotez, sony artık yuvasına sığmıyor. Yani artık e3 adı altında sunum yapmak istemiyorlar, kendi konferansını e3 fuarından bağımsız yapmayı düşünebilirler... bu daha akla yatkın bir olasılık.

Sonuç olarak elinde the last of us part 2, ghost of tsushima ve dreams gibi oyunlar olmasına rağmen sony firmasının, e3 fuarına katılmayışı bende şaşkınlık yarattı. Muhakkak akıllarında şeytani planlar vardır. Birden alınmış bir karar olmadığı açıkça ortada.