şeyma subaşı

Söylenilenlere göre önce Acun Şeymadan hoşlanmış. Acun zengin ya herkesin aklına gelen ilk şey Şeyma Acunu ayarttı bilmem ne. İlişkinin içeriği belki çok farklıdır bilemeyiz. Olmaması gereken bir ilişki bencede ama beğenmiyoruz diye de boklama gerek yok diye düşünüyorum.

ibrahim kaypakkaya

İbrahim kaypakkaya çorumlu yoksul bir ailenin oğlu. Dönemin liderlerinden bence birkaç gömlek üstün. Mahir çayanla belki kıyaslanabilir ama ibrahim yine de ezer. Teorilerinin, ideolojisinin altını ikisi de bilgisiyle mantığıyla doldurmuş eylem adamı olduğu kadar fikir adamı da olmuş ama ibrahimin en büyük farkı halka en çok o yakın olmuş. Yanlışım yoksa binlerce sayfalık yazıları hala internette dahi okunabilir. Fikirlerine katılmam. ölüm şekli hala içinde yaşadığım ülke adına utançtır. Hiç bir zaman deniz gezmiş, yusuf aslan, hüseyin inan gibi popüler ticari ikon yapılamadı. Dizilere konu edilmedi, baskılı tişörtleri giyilmedi. Kim ne derse desin en güzeli de arkadaşları yıllar sonra intikamını aldı.

zekat neden gösterilmiyor

Benim de tam olarak söylemeye çalıştığım bu. Kimin Allah'ın nazarında nasıl bir kul olduğunu nerden bilebiliriz. Özellikle niyetle başlayan ibadetlerimiz varken. Sen niyetini ortaya koyacaksın ama başka biri oruç tutmuyor diye baskı yapma saçmalığında bulunmayacaksın. Bunu yapanlara da orucunuzu namazınızı, gözümüze sokup, övünürken neden zekat hatta kul hakkı sözkonusu olunca, küçük bir teferruatmış gibi davranıyorsunuz diye sormak istiyorum.

dağ 2

gerilir zorlu bir yay
oku fırlatmak için;
gece gökte doğar ay
yükselip batmak için.
mecnun inler, kanını
leyla'ya katmak için.
cilve yapar sevgili
gönül kanatmak için.
şair neden gam çeker?
şiir yaratmak için.
dağda niçin bağırılır?
feleğe çatmak için.
açılır tatlı güller
arılar tatmak için.
tanrı kızlar yaratmış
erlere satmak için.
insan büyür beşikte
mezarda yatmak için.
ve...
kahramanlar can verir
yurdu yaşatmak için...

Tartışmasız bu topraklarda çekilen en kaliteli film olmuş. Dağ 3 ise 5 yıl içinde geliyormuş. Ayrıca propoganda yapıyorsanız da böyle yapın canımı yiyin.

ninja oyunları ile eğlenceye doyacaksınız

Oyun oynamak bir çok kişinin olduğu gibi sizlerin de bir tutkusu haline gelmiş olabilir. Oyun oynadıkça kendinizi daha iyi hissedebilir ve gelişime açık olduğunuz çağlarda size her anlamda katkısı bulunabilir. Fırsatları değerlendirmek adına sizleri bir platform ile tanıştırmak istiyoruz. Bu platform aracılığı ile bir çok oyun sever gibi sizlerde muhteşem bir başarıya imza atabilirsiniz. Yaşadığınız her hangi bir sorundan dolayı sizlere her zaman destek sağlayabilecek olan editör ekibimiz ile yanınızdayız. İstediğiniz oyunları sizler için buluyor ve siteye dahil ediyoruz. Sadece bunlar ile kalmayıp haftanın en çok oynanan popüler oyunlarını da ayrı kategorilerde toplayarak kaçırdığınız oyunlar olabilir diye bunları da sizlere sunuyoruz. Genel anlamda ninjaoyunlari.com olarak adından da anlaşılacağı üzere ninja oyunlarına ağırlık veriyoruz. Bunun temel sebeplerinden biri olan piyasada var olan oyun sitelerinde bu kategoriye çok fazla değinilmemesi ve ihtiyacınıza yönelik ninja oyunları bulamamanızdan dolayıdır. Bu eksikliği bizler kapatıyor ve keyifli ninja oyunları sayesinde sizlerinde bir nebze dahil olsa eğlenmenize olanak tanıyoruz. Amacımız sadece eğlendirmek değil, aynı zamanda öğrenmek ve keyifli vakit geçirmenizi sağlamak da bu sebepler arasında yer almaktadır. Öğretmek demişken dilerseniz beceri kategorisinde yer alan oyunlarımıza da değinelim. Sitenin sizlere neler kattığını ve oynamış olduğunuz oyunlarda ne gibi avantajlar elde edebileceğinizi de hep birlikte görmüş olalım.

Beceri Oyunları ile Kendinizi Deneyin

Beceri oyunları sizlerin eğlenmesinden ziyade sizlere bir şeyler katabilmek adına açmış olduğumuz kategorilerden oluşmaktadır. Beceri oyunlarında her şey önemli diyebiliriz. Bazı oyunlarda el hareketleriniz bazı oyunlarda ise zekanız konuşmaktadır. Çözülmesi gereken bir suçtan tutun da topları düzgün yerleştirmek için geçerli olan bir labirente kadar her türlü oyunlar beceri oyunları kategorimizde yer almaktadır. Dolayısı ile el becerisinde iyi olsanız bile ince noktaları görmedikten sonra siz profesyonel bir oyuncu olmuyorsunuz. Ancak bu durumda endişe edecek her hangi bir şey yok. Çünkü kimse bilmiyor ve herkes sizler gibi sitemizi takip ederek bu oyunların nasıl aşıldığını ve günlük hayatta da bu gibi durumlar karşınıza çıktığında ne yapabileceğiniz konusunda az çok fikir sahibi olabiliyorsunuz. Sizlerin zamanını almadan sadece sizlere yönelik ve muhteşem bir platform üzerinden hem sizleri eğlendiriyor hem de sizlere bir şeyler katabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Oyunların Varoluş Amaçları

Oyunlar, halk arasında zaman kaybı olarak yanlış bir şekilde nitelendirilse bile gelişim çağında olan kişilerin ihtiyaç duyduğu temel unsurlar arasında yer almaktadır. Günümüzde çizgi filmlerden bir takım şeyleri öğrenen genç nesiller bu bilgi ve birikimlerini oyunlar ile tamamlayabilmektedir. Dolayısı ile her oyunun kendine has bulunan özellikleri de oyunu oynayan oyuncuya bir artı sağlamaktadır. Avantajlı olabilmek için değerlendirdiğiniz zamanı doğru oyunları seçerek oynamayı tercih etmelisiniz. Bu anlamda sizlere yardımcı olan ninjaoyunlari.com platformu üzerinde yer alan tüm oyunlar özenerek seçilmiş ve kesinlikle sizlerin seveceği türden bir yapıda tek bir çatı altında toplanmıştır. Dolayısı ile kendinizi keyifli hissetmek ve bir yandan öğrenmek için bizleri tercih etmeniz kaçınılmaz bir unsur haline gelmiştir. Ne demek istediğimizi daha detaylı öğrenmek ve sizlere sunduğumuz oyunları hemen görmek için bu yazıda ki bağlantılar üzerinden hemen sitemize giriş yapabilirsiniz.