oğuz bulut

milliyetçilik itin kopuğun eline bırakılmaz. bırakırsan böyle mavi donuyla saçmalar.

devlet bey okuduysan boşuna zahmet etmişin. milliyetçilik filan anlatıyorum... seni ilgilendiren konular değil bunlar.

web tasarımında uzman kadro

Web tasarımda yazılım ve tasarım konusunda sizlere yardımcı olan freegrafiker.com grafik tasarımı içerisinde yer alan diğer alanlarda da %100 memnun kalacağınız işler sunmaktadır. Logo tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları, katalog tasarımları, uygulama tasarımları, afiş ve dergi reklamı, açık hava reklamcılığı, sosyal medya danışmanlığı gibi konularda yaratıcı fikirler sunan Freegrafiker ekibi Freelance olarak 2009 yılından bu günlere kadar sizlere hizmet vermektedir.

-Freelance grafiker ekibi ile siz de başarılı işlere imza atacağınız bir web sitesine sahip olabilirsiniz!

Bir işletme sahibi iseniz ya da işlerinizi karşı tarafa tanıtmak istiyorsanız bu doğrultuda kesinlikle bir web sitesine ihtiyacınız var demektir. Web sayfası ile geniş kitlelere ulaşabilir ve markalaşma sürecini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Web sitesinde kullanılacak görseller, renkler ve içerik tüm bu unsurlar bir bütün halinde büyük önem taşımaktadır. Arama motoru dostu web tasarımlar üreten çalışmaları ile siz de freegrafiker.com ekibinden yardım alabilirsiniz.

-Dünya genelinde ticari faaliyetlerde bulunmanıza yardımcı olan logolar ile siz de markalaşın!

Profesyonel logo tasarımı ile siz de markanızı oluşturabilir ve yaptığınız tüm işlerde, organizasyonlarda ve matbaa işlerinde bu logonuzu kullanabilirsiniz.

Logo çalışması için bulunduğunuz sektör, sunduğunuz ürün ya da hizmet freegrafiker ekibi tarafından baz alınarak anlam ve bütünlük açısından sizi en iyi yansıtacak logo tasarımları ortaya çıkarılmaktadır.

-İnsanların nüfus cüzdanları varsa iş yerleri ve firmalarında bir kurumsal kimliği bulunmalıdır!

Samimiyet, güven, özveri ve bunun gibi duyguları karşı tarafa hissettirmek için siz de kurumunuzun kimliğini başarı ellere hazırlatabilirsiniz. Kurduğunuz ilişkilerde %100 etkili olan bu ürünler markanızı oluşturmanız için logo tasarımdan sonra ikinci bir adımdır.

Matbaa ürünlerinden oluşan kurumsal kimlik materyalleri kartvizit, diplomat zarf ve antetli kağıt gibi ürünlerden oluşmaktadır. Siz de freegrafiker.com’un hazırladığı logo ve kurumsal kimliğiniz ile markalaşma yolunda büyük adımlar atabilirsiniz.

-Paylaşımlarınızı ve takipçilerinizi sosyal medya yönetimi ile takip edebilirsiniz!

Sosyal medya danışmanlığı alarak siz de işletmenizi doğru içerikler ile sosyal medya hesaplarında nasıl tanıtacağınızı ve yapmanız gereken paylaşımları öğrenebilirsiniz. Geniş kitlelere ulaşmak için kesinlikle yararlı olan sosyal medya bilhassa ürün satış üzerinde oldukça etkilidir.

-Açık hava reklam tasarımı ile profesyonel hizmet!

Bilboard ve outdoor tasarımlar ile ürünlerinizi, verdiğiniz hizmetleri vb. reklam çalışmalarını yapmak için büyük önem taşıyan açık hava reklamcılığı için Freegrafiker ekibi ile çalışabilirsiniz.

Tabela, dış cephe, billboard çalışmaları için farklı alternatifler sunan Freegrafiker yaptığı tasarımlar ile zirveyi kimseye bırakmıyor.

-Firmanıza ait ürünleri katalog tasarımı ile kalıcı hale getirebilirsiniz!

Markanıza ait olan her türlü hizmet ve ürünü siz de kurumsal kimliğin bir bütünü olan katalog tasarımları ile insanlara tanıtabilirsiniz. Özgün ve modern tasarımlardan oluşan hem kurumsal hem de kreatif katolog seçenekleri ile sizlere hizmet veren Freegrafiker imajınızı en doğru şekilde yansıtmaktadır.

Katalog tasarımında sadece ortaya konulan görsellik değil katalog içerisinde yer alan diğer unsurlar ve baskı kalitesi de büyük önem taşımaktadır.

-Ürün ve hizmetleri kısa yoldan ulaştırmak için broşür ve afişleri kullanabilirsiniz!

Akılda kalıcı ve hangi hizmeti verdiğinizi net bir şekilde gösteren afiş ve broşürler hayalinizde ki hedefe ulaşmanızı sağlamaktadır.

Hedefiniz için öncelikle doğru ve güvenilir cümleler kurmak doğru olacaktır. Tasarım örnekleri arasında yer alan kalıplaşmış modellerden ziyade Freelance tasarım ekibinin hazırladığı yaratıcı ve farklı afiş tasarımlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

-Etkili hedef çalışmaları ile gazete ve dergi ilanı tasarımı!

Ürün ve hizmetlerin vitrine taşınması için en iyi yol olan dergi ve gazete ilanları konsept olarak zengin bir içeriğe sahiptir. Tüketicilere direk olarak ulaşmayı sağlayan dergi ve gazete reklamı Freegrafiker ekibinin yaptığı tasarımlar ile birleştiğinde ortaya sıra dışı örnekler çıkmaktadır. Bu örnekler içerisinde freegrafiker.com sitesine giriş yaparak yaptığı işleri ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

-Mobil uygulama tasarımı ile teknolojiye kapınızı açın!

Siz de uygulama mağazalarında yer alarak etkili tasarımlar ile bulunduğunuz sektörde ki farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Sıradan uygulama tasarımları yerine modern ve etkili görselliğe sahip en güzel tasarımları yaratan Freegrafiker ekibi uygulamanızı büyük kitlelere ulaştıracak fikirlere sahiptir.

Siz de yukarıda ki hizmetlerden birine ihtiyaç duyuyorsanız web tasarım ve grafik tasarım konusunda en etkili çözümler sunan Freegrafiker ekibi ile tanışmaya ne dersiniz?

oğuz bulut

Eski sivas ülkü ocakları başkanı, tescilli pedofili, gay.
kimseyi seçiminden dolayı yargılanmaz. Ancak sen siyaset içerisinde isen,
Resilik ( yol gösteren manasındadır ) yapmışsan, üçhilalde ki islam-ahlak-adalet kavramını taşımış ve bu yolda yürümüşsen. kusura bakma ama yolda sigara dahi içemezsin. örnek olmak zorundasın. sırf görüşüm yüzünden okulu 6 sene de bitirmek değil de Yıllarımı verdiğim ocakların başına bu gibilerin gelmesi bana koymuştur.

Bu saatten sonra Stalin parti kursun bayrağını ben taşıyayım.

Ayrıca Alaaddin Çakıcı ile dalaşmaları var arkadaşın. öküz olmadan küpe sıçmak mı derler ne derler.
Not: mideniz kaldırmıyorsa izlemeyiniz!!!

https://www.facebook.com/turgay.zaim/videos/10211734029438599/

Edit: Sedat pekerin çok samimi kankası, ayrıca yayınlatanın Alaaddin Çakıcı olduğu kesin gibi

the defenders

imdb'de 9 un uzerinde puan alan, icerisinde aklina gelebilecek bir suru marvel kahramani bulunduran, sezonu 8 bolumden olusan super kahraman ciftligi dizi. izlemesi de son derece keyifli.

tuncay reklam

ticarete atıldınız, bir şirket kurdunuz, büyük hayalleriniz var, doğal olarak emeklerinizin karşılığını bekliyorsunuz ama bir yerde bir hata var, telefonlarınız çalmıyor, e-mail kutunuz ancak spam mailler ile doluyor. arayan yok, soran yok, telefonlarınız ancak kredi kartı yahut kredi vermek isteyen banka görevlileri tarafından aranıyor, müşteri namına hiçkimse yok?

peki neden?

çünkü henuz tanınmıyorsunuz, bilinmiyorsunuz. reklamınız yok, promosyonunuz yok. kimse sizi rüyasında görüp aramaz, insanların ve potansiyel müşterilerin karşısına siz çıkmalısınız. bir ticari işletmenin olmazsa olmazı reklamdır, promosyondur.

peki bunu nasıl yapacaksınız, insanlara kendinizi nasıl tanıtacaksınız?

işte burada devreye tuncay reklam giriyor.

konya ilimizde hizmet veren firmamız, sizi potansiyel müşterilerinizle buluşturuyor, hem de çok çabuk, çok ekonomik ve çok kolay bir şekilde.

konya araç kaplama giydirme konusunda size her şekilde destek verebilecek olan firmamızın hizmetleri sadece bu konuda değil. diyelim ki bir mekan açtınız ve iç dekorasyonunu yaptırmak istiyorsunuz. konya iç mekan dekorasyon konusunda da destek alabileceğiniz en profosyonel reklam firması tuncay reklam'dir.

peki hizmetler bunlarla mı sınırlı?

elbette değil.

konya kutu harf dediğiniz zaman da aklınıza ilk gelmesi gereken reklam firması bizim firmamızdır.

unutmayın, yeni bir işletmenin en öncelikli eksiği reklamdır, potansiyel müşterilere kendisini tanıtmasıdır. konya'da bu hizmeti size en iyi sağlayacak olan firma ise hiç şüphesiz firmamızdır. konya ilimizde şirketinizi tanıtabilmek adına aklınıza gelebilecek her soruyu hiç çekinmeksizin bize sorabilirsiniz.

ace combat infinity

ps3 icin ozel uretilen ucretsiz savas ucagi oyunu. ucretsiz dedigime bakma, hizli ilerlemek istiyorsan ek paket almaliymissin, ben de henuz oynamadim ama su anda indiriyorum. ama ek paket almaksizin da rahatlikla oynanabiliyormus. online oyunlarda sınırlı yakit varken single modda anladigim kadari ile yakıt sınırı yokmus. oynayanlar pek memnun. oynayinca detaylandiririm ben de.

playstation 3

cihaz guzel iyi hos ama internet baglantisi asiri yavas. 9gb lik oyunu saatler oldu indiremedi, uyuz etti beni. oysa modem kol hizasinda, o kadar yakin. 25mb de baglantim var ama yok iste, indirmiyor namussuz.