tırcı fentezisi olan kadın

gerçek bir karakter mi bakılsa iyi olur...

buna sinirlenip akp tarafını aşağılayan benzer bir mesaj gerçek bir kişiden gelirse akp medyası bunu alır bir güzel mağduriyet şovuna çevirir. gerçi gerçek bir mesaj olmasa bile trol ordusu sahte bir cağapeli karakteri yaratıp onun üzerinden de istediği mağduriyet şovunu gene sergiler yani.. neye şifa tedbirli olmak.

bu siyasal islam böyle bişe işte, uzun süre maruz kaldığında mossad taktiklerinde uzmanlaşıyorsun.

şeyma subaşı

ben hic anlamiyorum.

kız kalkti bir gazeteye roportaj verdi ama iyi ama kotu, ben zerre begenmedim, ilgi alanim dahilinde hic degil zaten. ancak gazetelerin kose yazarlari yazacak konu bulamamis olacaklar ki nefes almaksizin her gun bu kizin roportajini konu alip koselerine tasiyorlar. ya arkadasim memlekette her sorun bitti her yerimiz gullerle bezeli de sen buna mi takildin?

ustelik roportaji yayimlayan gazete ayni, roportaja saldiran yazarlarin yazdigi gazete ayni. okuyucuyu salak yerine koymasaniz ya artik?

tırcı fentezisi olan kadın

Yazinin alt metni su sekildedir aslinda;

"yok mu beni otobanda duz nefes edecek, solugumu kesecek, atesimi sondurecek, basimi dondurecek, inim inim inletecek yigit bir tirci? motorsikletli de olur sorun degil.

senelerdir bekliyorum elime erkek eli degmedi ama hala kimseden tik yok. sifatima sicayim, goren kaciyor, nedir bu talihsizligim."

polis özel harekat

bugunki aci haber hakkari cukurca kirsalindan geldi, 25 yasinda gencecik bir delikanliyi ebediyete ugurlayacagiz yarin oglen namazini mukatiben.

2 günde 9 şehit, 2 ayda 79 şehit, 2 yılda 1278 şehit.

evet cikarsa teror biter denmis, bitiyor hergun bir babanin ocagina bitiyor evet.

tebdili mekânda ferahlık vardır

her gün; aynı yerleri, aynı kişileri, aynı sokakları, aynı evleri göre göre, hep aynı şeyleri yaptığını fark edip, ruhu daralan insanlara yer değiştirmenin iyi geleceğini belirtmek üzere kullanılan atasözü. bir ümit, bir motivasyon.